Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

tanie ubezpieczenie OC

tanie ubezpieczenie OC

robot / 2011-05-26 12:20
witam,
muszę wykupić ubezpieczenie OC, powiedzcie mi proszę gdzie dostanę najtańszą ofertę? jak mogę obniżyć składkę?
Wyświetlaj:
ronn / 94.254.145.* / 2018-07-03 15:30
Profesjonalna porównywarka jest na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Cały formularz można wypełnić w parę minut, wiadomo co w te pola wpisywać, jest sensownie opisany. Potem te informacje są przekazywane do kilkudziesięciu firm jednocześnie i na końcu jak już dostanie się info zwrotne ze stawkami to można sobie coś z takiej listy już wybrać w miarę taniego.
ESPI407 / 178.56.111.* / 2013-10-01 12:41
Widze też ze dyskutujecie na temat taniego ubezpieczenia wiec może jako Osoba pracująca w tej branży wypowiem się to tak:
Każdy mówi żeby brać OC tam gdzie najtaniej. Owszem to prawda tylko mało kto zwraca uwagę że niektóre towarzystwa za szkodę zabierają 20% zniżki a inne tylko 10%.( oczywiście jeśli wcześniej miało się pełne zniżki gdy są niepełne wtedy nawet więcej nam odejmą ) warto zwrócić też uwagę na czy w pakiecie jest mini assistans, teraz większość typowo directów dodaje je w pakiecie do OC, a naprawdę warto dopłacić czasami 10-20zł i je mieć , przydaje się.
Teraz najistotniejsze gdzie najtaniej? Wiadomo ciężko uogólnić bo to zależy od wieku, marki, szkodowości i itp . Ale jeśli mam już uogólniać to tak:
Proama, MTU, Mbank- jeśli jesteś już bardzo doświadczonym kierowcą i posiadasz 60%zniżki
YCD, Axa- najlepsze dla młodych ponieważ nie liczą zwyżki za wiek
Link4- dają zniżki za doświadczenie nieudokumentowane ( czyli nie musisz posiadać historii ubezpieczenia),
liberty, Axa, link4- jeśli współwłaścicielami jest młody niedoświadczony i starszy doświadczony( biorą pod uwagę kierowcę który ma największe zniżki)
ogólnie jak by ktoś miał jakieś pytania lub chciał porównać towarzystwa zapraszam na obliczpolise.pl , można również skorzystać z czatu z agentem http://oblicz-polise.pl/czat/client.php?locale=pl
pozdrawiam; 516-783-805,
PS.posiadam dużą multiagencje dzięki czemu możemy przyznawać dodatkowe zniżki więc jestem w stanie zaproponować ceny korzystniejsze niż przez internet
Dorii 2 / 83.5.58.* / 2013-08-08 12:50
Najtańsza opcja to Libert Direct w dodatku po wpisaniu kodu promocyjnego dostajesz aż 100zł zniżki, mnie ubezpieczenie golfa 4 na rok po zniżce wyszło 290zł, w allianz płaciłam koło 900zł zł, a początkowo nie mając zniżek aż 1280zł. Wiec jest róznica.
Liberty Direct ma naprawdę tanie ubezpieczenia OC.Przechodząc z Allianz zaoszczędziłam aż 620zł!!! Dzięki podaniu kodu promocyjnego zyskacie Państwo Gwarantowane 100zł zniżki dla ubezpieczenia AC oraz 50zł zniżki dla OC.

KOD PROMOCYJNY TO: 95007910 - AKTUALNY NA ROK 2013 inne podane na tej stronce już nie działają

Wystarczy skopiować go do formularza na stronie Liberty Direct lub podać go podczas rozmowy z konsultantem by otrzymać zniżkę.

Rozmowę telefoniczną można zamówić na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie kontakt lub zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:
kodpromocyjnylibertydirect.pl/
fafiq / 89.228.235.* / 2013-05-30 22:43
sprawdź koniecznie HDI Asekuracja.

Jak obniżyć? Dopisz współwłaściciela ze zniżkami, miej samochód o niskiej pojemności i mieszkaj w małym mieście.
Ekspert_LINK4 / 2013-05-23 12:29
Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora na stronie głównej www.link4.pl . Dzięki niemu można wyliczyć dokładną wysokość składki. A po jej wyliczeniu można od razu dokonać zakupu polisy on-line, za co przysługuje 7 procent rabatu.
espi123 / 31.61.129.* / 2013-05-20 15:28
Widze też ze dyskutujecie na temat taniego ubezpieczenia wiec może jako Osoba pracująca w tej branży wypowiem się to tak:

Wiadomo ciężko uogólnić bo to zależy od wieku, marki, szkodowości i itp . Ale jeśli mam już uogólniać to tak:
Proama, MTU, Mbank- jeśli jesteś już bardzo doświadczonym kierowcą i posiadasz 60%zniżki
YCD, Axa- najlepsze dla młodych ponieważ nie liczą zwyżki za wiek
Link4- dają zniżki za doświadczenie nieudokumentowane ( czyli nie musisz posiadać historiiubezpieczenia),
liberty, Axa, link4- jeśli współwłaścicielami jest młody niedoświadczony i starszy doświadczony( biorą pod uwagę kierowcę który ma największe zniżki)
ogólnie jak by ktoś miał jakieś pytania lub chciał wyliczyć gdzie będzie najkorzystniej zapraszam na www.sdirect.pl lub gg 6840801, tel 516-783-805 Wystarczy napisać do Nas a oddzwonimy i wyliczymy najlepszą składkę. Mamy promocyjne ceny dzięki temu możemy zaoferować ubezpieczenie tańsze niż w internecie. pozdrawiam
Marcino791 / 91.94.148.* / 2013-01-07 14:30
Ja też polecam. Mają właśnie taką promocję - możecie skorzystać z mojego kodu: 62748738. Z tym hasłem dostaniecie zniżkę 50 zł na OC albo 100zł na pakiecie.
Michał Krupka / 80.52.236.* / 2012-09-20 14:06
Ja polecę polisomat24.pl

Założenie konta daje dostęp do wielu TU, porad, pomocy brokera...

Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC to jest jedno główne kryterium - cena. Podchodząc jednak do ubezpieczeń jako całego pakietu jaki posiada Klient, można uzyskać bardzo atrakcyjne, specjalne zniżki w wielu produktach.

Zachęcam do tego aby na ubezpieczenia spojrzeć szerzej niż tylko na przymus tu i w danej chwili za OC.

Pozdrawiam
dkubis / 2012-09-20 09:14
Z tego co wiem wysokość składki ubezpieczenia OC jest określona ustawowo jednakże istnieje mozliwość otrzymania rabatu jeśli możemy się pochwalić bezwypadkową historią poruszania się pojazdem. https://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie_oc/. Jest też możliwość wykupienia tańszych pakietów OC i AC. Powyższa porównywarka umożliwia wyszukanie najtańszych ofert.
Ostrzalek / 46.134.163.* / 2012-10-29 13:59
Ja mam kod zniżkowy dla chętnych: 72998392. Można dostać aż 100zł zniźki na OC i AC albo 50zł na obowiązkowe. Poza tym jak się kupi jeszcze przez internet to -5%.
anda_ / 87.206.164.* / 2012-09-19 10:43
Najlepiej sprawdzić w multiagenji i wybrać ofertę najlepszą z proponowanych. Wejdź na huke.pl i zostaw kontakt do siebie to oddzwonią.
Cała Prawda / 82.160.132.* / 2012-04-19 18:40
Jeśli potrzebujesz samo tylko OC to najlepiej, aby było jak najtańsze.

Składkę możesz obniżyć np. korzystając z jakiejś promocji.

W You Can Drive - Ergo Hestia jest obecnie promocja, w której możesz zyskać dodatkowy rabat na OC lub AC, jeśli powołasz się na kod promocyjny. Szczegółowe zasaky oraz taki kod znajdziesz pod adresem:

www.rabatydirect.pl
fidox / 83.31.9.* / 2011-05-29 21:54
W tanie ubezpieczenia nie warto pakować swoich pieniędzy, czy ktoś z was spotkał się kiedyś z czymś co było zarazem tanie i dobre ? :P
Makson / 89.76.150.* / 2011-09-11 14:28
potwierdzam, ja miałem kiedyś w jednym z tych, pożal się Boże, directów, nazwę z litości pominę i jak przyszło co do czego to z gardła im trzeba było wyszarpywać
się przepisałem do generali i jest inna obsługa całkowicie, jak nie chcesz, żeby Cię traktowali jak wrzód na d. to nie ma co oszczędzać, zresztą też się kierowałem teraz przy wyborze tym, że jak idzie kryzys, to te wszystkie firmy krzaki padną w pierwszej kolejności, a stabilni, uznani gracze zostaną i to jest chyba dobra logika na obecne czasy
wrum / 31.63.221.* / 2011-05-27 19:19
Wejdź na stronę AXADirect i sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu
Podając nr polisy znajomego otrzymasz dodatkowy rabat.
Jeżeli nie znasz nikogo z aktualnym numerem możesz podać mój:

♣♣♣♣♣♣♣♣♣

2156606

♣♣♣♣♣♣♣♣♣

uzyskasz zniżkę:
1) 20 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie
Pakietu AC,
2) 60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla
Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.
autorro / 85.222.4.* / 2012-04-19 13:32
ja tam patrze na ipolisa.pl, tymbardziej że stawki często się zmieniają
makskolm / 83.9.151.* / 2012-09-19 15:52
YOU CAN DRIVE ma dobrą ofertę dla młodych kierowców.

Stawki zmieniają się przynajmniej raz na miesiąc. Firm jest ponad 20 to sami oceńcie jak skaczą ceny.

Pomocne są rankingi ubezpieczeniowe.

www.rankineo.com
rycerz734 / 193.59.121.* / 2012-11-21 10:22
proponuję Liberty Direct. . jestem zadowolony z ceny i obsługi. https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki

Najnowsze wpisy