Taniej za OC

Money.pl / 2008-12-10 14:41
Komentarze do wiadomości: Taniej za OC.
Wyświetlaj:
kawasaki / 83.24.136.* / 2008-12-10 14:41
Podobno z tymi obniżkami to nie jest tak wcale pewnie, bo towarzystwom dochodzą nowe koszty (wypłaty odszkodowań za śmierć w wypadkach) więc nie ma szału. Choć może trochę nam 'odpuszczą". Choć jak przedłużałem ubezpieczenie w Unice, to zdziwiłem się, że w porównaniu z ubiegłym rokiem odpuścili mi troche.
gronowladny / 62.121.67.* / 2008-12-11 22:01
Ja tam od wielu lat korzystam z usług PZU i jakoś nigdy nie miałem z tym kłopotu – a teraz jeszcze mnie zaskoczyli gdyż zaproponowali mi Ac (kupiłem nowy samochód) ze zniżkami takimi jak w OC :)
Pilsener / 2008-12-12 10:08 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
PZU nie polecam, ja kupuję przez net, za szrota 20-letniego z 2-litrowym silnikiem płacę 300 zł OC. PZU natomiast kiedyś mocno utrudniali mi wypłatę odszkodowania z polisy sprawcy, więc mam ich głęboko.
moro / 83.24.175.* / 2008-12-12 14:25
każdemu ktoś kiedyś gdzieś coś przeszkadzał, ale to wypadki jednostkowe. generalnie opinie o pzu słyszę raczej ciepłe, lepiej mieć sprawcę ubezpieczonego u nich niż w jakimś krzaku z Pomorza Zachodniego.
leszek_kabura / 85.222.45.* / 2008-12-14 12:25
Popieram, ja miałem przygodę z firmą krzakiem, gdzie bujałem się 8 miesięcy, żeby wypłacili mi odszkodowanie. W międzyczasie firma ogłosiła bankructwo i istniała szansa, że w ogóle nie dostanę gotówki. Na szczęście jednak wypłacona finalnie. Tak czy owak w przypadku ubezpieczeń cena jest ważna, ale jakość usługi i sprawdzona firma również
Pilsener / 2008-12-13 20:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Też prawda, ja najmilej wspominam TU Pocztowy (jak pokićkałem nazwę, to sorry), bez problemu pokryli koszty, pozwolili wybrać warsztat, rozliczyli się z warsztatem bez mojego udziału, nie kręcili nosem, że po co nowa część do starego samochodu itp. etc.
Alfista / 2008-12-14 13:23 / Człowiek Hossa
To mnie TUW Pocztowe zablokowało wypłatę, bo sprawca wypadku sobie wyjechał zagranicę. Mimo iż miałem prawidłowo wypełnione jego oświadczenie w którym jednoznacznie przyznawał się do winy, oni uważali, że to musi być potwierdzone przez sprawcę. Ale widząc, że sprawca opuścił kraj nie zrobili nic w tej sprawie. Jak ktoś mnie stuknie z Pocztowego ponad wszelką wątpliwość przypilnuję by dostał mandat i punkty. A ja bym miał pewność odszkodowania od tych kombinatorów.
moro / 83.24.172.* / 2008-12-15 16:34
no właśnie, każdy kierowca o każdym TU ma inną opinię. prawdziwą reputację firmy da się zobaczyć dopiero w szerokim ujęciu statystycznym. najprostszy test - liczba klientów. wiadomo, że z dużą firmą jest mniejsze ryzyko niż z małą.
gronik / 62.121.67.* / 2008-12-15 23:57
Ale jak to jest? Bo miałem te 10 % zwyżki za podatek, a teraz mam mieć taniej? Bo jestem w PZU i czy to będzie w każdym towarzystwie?

Najnowsze wpisy