Forum Polityka, aktualnościKraj

Tarcza antyrakietowa - Sikorski ujawnia kulisy

Tarcza antyrakietowa - Sikorski ujawnia kulisy

Money.pl / 2008-07-09 10:19
Wyświetlaj:
albo-albo / 213.158.197.* / 2008-07-09 16:43
Baby w maglu mówią, że Sikorka albo jest debilem, albo moskiewskim agentem
georg / 2008-07-10 02:06 / Bywalec forum
Lo Jezu a co to?! Przec napisali co Sikorskiego zabily Angliki!? No mowie wom ze mnie sie Wprost we lbie kreci! Szkoda Zachodu i Fotygi!
[Ten komentarz zostal napisany pod wplywem alkoholu, ktory sprawia, ze dowcipy wydaja sie lepsze niz sa naprawde. Autor przeprasza i pokornie prosi o darowanie mu zycia.]
majorka71 / 2008-07-09 17:38
widać uwielbiasz środowisko magla, fajnie być razem nie? ja w maglu nie bywam, a kim jest Sikorski pewnie dowiemy się jak odtajnią materialy!
Matrick / 2008-07-09 10:24
Mi szczerze mówiąc nie podoba się pomysł z tarczą, ponieważ i tak pewnie nic z tego nie będziemy mieli. Już i tak niepotrzebnie wplątaliśmy się w wojnę w Iraku i Afganistanie. Miały być profity nie ma nic... My Amerykanom do tyłków wchodzimy a i tak nic z tego nigdy nie mieliśmy. Chcą tarczy w Polsce? Niech solidnie zapłacą i nas zabezpieczą militarnie przed ewentualnymi atakami! Nie stać ich na nasze warunki? Niech wypierniczają!
observator / 144.36.118.* / 2008-07-09 10:19
W jakim kraju MY żyjemy, w felietonie piszą o dokumentach z klauzulą "ściśle tajne" jednocześnie opisując co on zawierają, no może i bez szczegółów ale to kpina! Widać, że wszystkie czystki i zmiany doprowadziły do tego, że w Tym kraju nie ma już nic "ściśle tajnego". Wszystko trzeba prześwietlić, zlustrować, wszystko ma być do wglądu odpowiedniej grupy "trzymajacej władzę". Szkoda, że w Polsce nie można inaczej tylko albo czarne albo białe, tzn. jak kiedyś było wszystko "ściśle tajne" tak teraz wszystko jest "ściśle jawne". Supre temat zastępczy.... To może lepiej niech politycy wezmą się za jakieś sensowne akty prawne. Dróg nam potrzeba, trzeba urególować kwestię rent i emerytur bo jako naród się starzejemy, kwestia polityki (tak reklamowanej kiedyś przez PiS) prorodzinnej i wielu innych kwestii, które od lat pozostają nie rozwiązane.

Najnowsze wpisy