Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Tarcza antyrakietowa zagraża bezpieczeństwu Rosji?

Tarcza antyrakietowa zagraża bezpieczeństwu Rosji?

skomentuj
Wyświetlaj:
Ewiak Ryszard / 78.8.130.* / 2012-05-03 14:08
Ta tarcza antyrakietowa nie tylko zagraża bezpieczeństwu Rosji, ale zwiększa też znacznie ryzyko rozpoczęcia wojny jądrowej. Amerykanie nie będą się już obawiali odwetu Rosjan. Pewna starożytna wizja mówi:"I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (11:29a). Powrót Rosji w tym kontekście oznacza finansowe i geopolityczne trzęsienie ziemi, rozpad nie tylko strefy euro, ale też UE i NATO. Końcowym rezultatem będą bazy rosyjskie w wielu krajach dawnego bloku wschodniego. Co dalej? "Potem wkroczy na południe [Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [1921], lub jak później [2008], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Zachód] i będzie utrapiony i zawróci" (Daniela 11:29b,30a).

Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [US Navy] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24, przekład dosłowny). Ta armada po odpaleniu głowic, nie powróci już do domu. Druga strona zdąży także użyć "wielkiego miecza" - broni jądrowej (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

Nie będzie to ostatnia wojna światowa (Daniela 11:40-43). Potem triumfować będzie Rosja i jej sojusznicy. Nie użyją "wielkiego miecza". Będą jednak świetnie uzbrojeni.
skomentuj

Najnowsze wpisy