Forum Polityka, aktualnościKraj

Targalski pozywa Agorę o naruszenie dóbr osobistych

Targalski pozywa Agorę o naruszenie dóbr osobistych

Wyświetlaj:
rosa / 2007-04-22 19:58 / Bywalec forum
Byłem żarliwym słuchaczem PR I. Od kilku miesięcy przeprogramowałem odbiorniki i już go nie słucham. Radio to przestało być obiektywne. Ma dziwne audycje. Przykład:
był konkurs "17 lat wolności". Tytuł taki sobie. W ramach tego konkursu były różne pytania a oto jedno z nich o treści brzmiącej miniej więcej tak ( dokładnie nie pamiętam bo to było kilka miesięcy temu.). Jaki tytuł ma piosenka obozowo- ogniskowa która podobała sie Karolowi Wojtyle i teraz jest pieśnią kościelną? Kto mi odpowie co ma wspólnego tytuł audycji z jej treścią. To tylko jeden przykład a jest ich mnóstwo. Jeżeli chcę posłuchać radia kościelnego to słucham systematycznie audycji Radio Warszawa dawniej Radio Warszawa Praga. Jeżeli chcę posłuchać dobrej muzyki to słucham rafia....x.
nowy słuchacz PR1 / 213.158.197.* / 2007-04-23 14:52
A ja wręcz przeciwnie - nigdy nie słuchałem PR1. Ale od jakiegoś czasu rano do 9-tej słucham wyłącznie Sygnałów Dnia - właśnie z uwagi na ich obiektywizm. RMF i Zetka z ich "polowaniami na czarownice" w oficjalnych wiadomościach śmierdzą na kilometr swym grzechem pierworodnym i błogosławieństwem WSI.
. / 2007-04-22 15:59 / ................
Targalski jak widac,niczego sie nie nauczyl .Znow to samo.Agenci w Agorze.Zero dowodow,zero lustracji,ale on juz wie ze sa i juz wie ze wygra.PiS powyciagal wszystkie robale spod kamieni

Najnowsze wpisy