Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
Marcin14 / 46.254.72.* / 2019-03-21 09:47
ZALECAM KAŻDEMU MŁODEMU PRZEDSIĘBIORCY I NIE TYLKO MŁODEMU OMIJAĆ TAXCARE JAK NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM. TA FIRMA TO JEDEN WIELKI BAJZEL I TAK JAK JUŻ KTOŚ WSPOMNIAŁ, NA POCZĄTKU WYDAJE SIĘ WSZYSTKO OKEJ DOPÓKI POJAWIAJĄ SIĘ PIERWSZE ROZLICZENIA CZY KIEDY CHCESZ COŚ PO PROSTU ZAŁATWIĆ. UMOWA SPISANA NA KILKADZIESIĄT STRON DROBNYM DRUCZKIEM. JAK MYŚLICIE, CZY ZAPISY W NIEJ ZAWARTE BĘDĄ NA KORZYŚĆ PRZEDSIĘBIORCY? OCZYWIŚCIE, ŻE NIE. MOŻE WAM SIĘ WYDAWAĆ, ŻE NIBY KOSZTY USŁUG NIEDUŻE I INNE P******* W CENIE. NIE ŁUDŹCIE SIĘ, BĘDĄ WAS LICZYĆ ZA KAŻDĄ RZECZ KILKAKROTNIE WIĘCEJ. MAM TU NA MYŚLI ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI, WYPOWIEDZENIE UMOWY ITD.

CO JESZCZE MOGĘ DODAĆ... JUŻ SAMO TO, ŻE PRZEZ OKRES PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI TYLKO PRZEZ 5 MIESIĘCY, MIAŁEM TRZY RÓŻNE KSIĘGOWE. MÓJ ZNAJOMY, KTÓRY MIAŁ TEŻ U NICH KSIĘGOWOŚĆ, MIAŁ OBLICZONY TRZY RAZY PODATEK ZA TEN SAM OKRES. TO NIE WYMAGA KOMENTARZA. SYF JAKICH MAŁO.

NIE ŁUDŹCIE SIĘ TEŻ, ŻE TO NIBY NOWOCZESNA I INNOWACYJNA FIRMA, BO WYLĄDUJECIE W CZARNEJ DU*IE KIEDY BĘDZIECIE MIEĆ PRZEZ NICH PROBLEMY Z ZUS CZY US. LEPIEJ ZNAJDŹCIE SOBIE MAŁĄ FIRMĘ, W KTÓREJ PRACUJĄ KOMPETENTNE OSOBY.

AHA, MUSICIE TEŻ WIEDZIEĆ, ŻE KOMENTARZE I OPINIE NA RÓŻNYCH PORTALACH, TAKŻE I TYM WYPISUJĄ PRACOWNICY TAXCARE. PARANOJA, ŻE TO TEŻ MIEŚCI SIĘ W ZAKRESIE OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKÓW FIRMY, ALE SKORO LUBIĄ PRACOWAĆ DLA TAKIEGO SZWINDLA I SYFU TO JUŻ ŚWIADCZY TYLKO O TYM, JAKIMI LUDŹMI MUSZĄ BYĆ, CHOĆ Z GÓRY NIE CHCIAŁBYM PRZEKREŚLAĆ JEDNOSTEK. ZASTANÓWCIE SIĘ, JAK CZĘSTO LUDZIE PISZĄ OPINIE W INTERNECIE NA TEMAT JAKIEJŚ FIRMY GDY SĄ ZADOWOLENI? PRAWIE NIDGY...
ANTYKI / 83.8.90.* / 2019-08-17 12:43
WITAM PANSTWA .
Z MOIM MĘŻEM FIRMA TAX CARE POSTĄPIŁA JESZCZE LEPIEJ ....BEZ PODPISANIA JAKIEJKOLWIEK UMOWY TYLKO PRZEZ ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ ZOSTAŁ POINFORMOWANY ŻE PRZYŚLĄ UMOWĘ DO PODPISU KTÓREJ NA SZCZĘŚCIE NIE PRZYSŁALI I NIC NIE PODPISYWAŁ A MIMO TEGO PRZYSŁALI PO 3 LUB 4 MIESIĄCACH RACHUNKI DO ZAPŁATY Z GROŻBĄ DOPROWADZENIA DO SPŁATY ZADŁUŻENIA.
(I WYPOWIEDZENIA UMOWY ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM).
TO JEST JAKAŚ PARANOJA OCZYWIŚCIE PÓJDĘ Z TYM DO SĄDU .
ALE ZASTANAWIA MNIE FAKT JAK NASZE PAŃSTWO POLSKIE POZWALA NA DZIAŁALNOŚĆ TAKIM OSZUSTOM.
kamilagora88 / 2019-08-31 09:03
Witam, mam to samo, mam nadzieję, że Państwo niczego nie zapłacili? Ponieważ firma taxcere w ten sposób wyłudza pieniądze żerując na niewiedzy ludzi iż, umowa ramowa czyli wstępna zawarta przez telefon, nie ma mocy wykonawczej, ani w naszym kraju, ani nigdzie na świecie, bezczelność tych osób nie zna granic, do tego, aby działać w Państwa imieniu muszą Państwo osobiście zgłosić firmę księgową np. w ceidg oraz podpisać własnoręcznie RODO i umowy właściwe. Dodatkowo byli Państwo stalkowani i zapewne zastraszani zgłoszeniem do rejestru dłużników. Szukam osób w celu złożenia pozwu zbiorowego przeciwko tym oszustom. Trzeba to zgłosić do Rzecznika praw konsumentów. Osobiście będę się ubiegała o odszkodowanie za wyrządzone mi krzywdy.
czino / 2020-04-17 16:57
jezeli nadal szukasz do skladanie pozwu jestem chetny
STEFANIO / 37.47.32.* / 2020-02-22 01:24
JA MAM PODOBNĄ SYTUACJĘ, BRAŁEM KREDYT I POWIEDZIELI, ZE MAM SŁABĄ ZDOLNOŚĆ, CHYBA, ZE SKORZYSTAM Z USŁUG TACARE TO SIĘ PODNIESIE, I PRZYSTAŁEM, DALI KREDYT 10 TYS PLN, UBEZPIECZENIE 3,6 TYS, MONIT,ZE KARTA ZAPŁACIŁEM ZA MAŁO 200,00PLN, ZA WSZYSTKO OPŁATY KOSMICZNE, WYPOWIEDZIEĆCHCIAŁEM TAX CARE TO STRASZĄ, ZE ZROBIĄ PORZĄDEK, CO TU ROBIĆ? STRASZNA TA IDEABANK I TAXCARE
czino / 2020-04-17 16:58
jezeli bedziesz skaldac pozew jestem chetny...oni musza stanac przed sadem
Turiano / 31.41.177.* / 2019-11-08 18:03
Witam mam taką samą sytuację i mnie zgłosili do Bik i KRD nie odpuszczę i chętnie przyłącze się do pozwu zbiorowego.
Kosinski / 81.165.239.* / 2019-09-12 12:55
Też mnie oszukali cwaniaki takich to powinni sądząc za kratami za robotę niech się wezmą
Olga P. / 46.175.231.* / 2019-09-30 12:01
Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują biura rachunkowego. Zadowolonych i tych mniej zadowolonych z poprzedniego czy też obecnego biura rachunkowego.
Obsługujemy: Spółki z o.o., Sp. Komandytowe, Spółki Akcyjne, Grupy kapitałowe.
Tel: 884 884 804
Janusz543 / 185.93.94.* / 2019-07-30 19:59
Niestety muszę się w 100 % zgodzić.
To naciągacze i wyłudzacze pieniędzy.
Mnie załatwili telefonicznie i uznali, że przez telefon zawarłem umowę pomimo iż nic nie podpisałem. Uznali umowę za zawartą. Potem aby się od nich uwolnić musiałem osobiście złożyć pisemne wypowiedzenie w oddziale.
Reklamacje były tak rozpatrywane aby jeszcze naciągnąć mnie na kolejny miesiąc
Magdalena7777 / 31.0.124.* / 2019-11-07 09:04
Proszę i kontakt
Wojte / 31.60.239.* / 2021-02-12 16:34
Witam, podaj nr
kamilagora88 / 2019-08-31 09:07
Niestety, ale oszukali Pana, jeśli Pan nie podpisał trzeba było im nie płacić, wyłudzili od Pana pieniądze i powinni je zwrócić, umowa ramowa zawarta przez telefon w polskim prawie nie ma mocy wykonawczej, należy się Panu odszkodowanie, te pieniądze zostały po prostu od Pana wyłudzone i został Pan wprowadzony w błąd.
Shone / 37.248.159.* / 2019-08-09 12:24

uznali, że przez telefon zawarłem umowę pomimo iż nic nie podpisałem. Uznali umowę za zawartą.


Jak zawierasz umowę na odległość, to nie musisz podpisywać albo wysyłana jest kurierem.
Janusz543 / 185.93.94.* / 2019-07-30 19:52
Niestety muszę się w 100 % zgodzić.
To naciągacze i wyłudzacze pieniędzy.
Mnie załatwili telefonicznie i uznali, że przez telefon zawarłem umowę pomimo iż nic nie podpisałem. Uznali umowę za zawartą. Potem aby się od nich uwolnić musiałem osobiście złożyć pisemne wypowiedzenie w oddziale.
Reklamacje były tak rozpatrywane aby jeszcze naciągnąć mnie na kolejny miesiąc
Zadowolona niestety :D / 5.172.237.* / 2019-04-01 20:04
Idąc tym tokiem rozumowania, każdy kto nie jest niezadowolony to agent tax care, czarny charakter w sieci, bo zadowoleni nie mają prawa dzielić się opinią i każdy kto ma inną opinię, niż Ty na bank jest ich pracownikiem. Analogicznie rozumując każdy niezadowolony to konkurencja albo pracownik konkurencji i właśnie zarabiasz grubą kasę szkalując tą firmę w necie. :D Ja to tu tylko zostawiam...
kamilagora88 / 2019-08-31 09:23
A kto powiedział że zadowoleni nie mogą dzielić się opinią? Jest bardzo dużo oszukanych osób, do tego firma taxcere wyłudza pieniądze niezgodnie z prawem za co są paragrafy, moja znajoma akurat pracująca u nich miała w obowiązku pisanie pozytywnych komentarzy, po czym zrezygnowała ze współpracy, proszę pamiętać że trafiają do nich do pracy też uczciwi ludzie którzy starają się rzetelnie prowadzić księgowość, skąd ktoś może być zadowolony, co nie zmienia faktu że popełniają przestępstwa i oszukują ludzi. Ta firma nie powinna istnieć. Trzeba zrobić z tym porządek. A tym którzy z nimi są radziłabym poszukać innego biura bo przy tych oszustwach to długo nie pociągną i tak są w krytycznym stanie upadłości, próbują na koniec wycisnąć ile się da.
Marta kg / 5.173.233.* / 2019-03-11 13:08
Proszę unikać tej firmy !!!!!! Księgowa popełniła błąd a ja mam niby za to zapłacić .... Przez trzy lata byłam źle rozliczana. A zaczęło się od tego że złożyłam wypowiedzenie i błąd wyszedł na jaw .... I teraz wielka niby prestizowa firma chce zrobić korektę no ale moim kosztem bo ja mam teraZ zapłacić wszystko . Absolutnie nie zgodziłam się na korektę . Bo oni myślą że trafili na głupia . Oczywiście czekałam na rozmowę z panią menager przez dwa tyg i pani menager raczyła zadzwonić i była nie przygotowana do rozmowy ze mną nawet nie przeczytała maili ... Normalna kpina ale ja tej firmie nie odpuszczę i zapłacą za swój błąd .
tośiek / 185.241.198.* / 2019-04-01 20:53
to prawda ta firma to kompletny syf kto morze niech ucieka aby straty były mniejsze mnie oszukali na 30 tyś bo małymi literkami były zapisane nie korzystne warunki umowy i naliczają opłaty nie wiadomo za co a mało tego ządają 15 tyś prowizji złodzieje a kśięgowa nie rozliczyła mnie z podatku bo akurat miała wolne
ta firma to syf i złodzieje omijać z daleka
CogitoErgoSum / 2019-05-10 11:10
tośiek, z ciekawości poklikałem, bo zaciekawiło mnie co pisałeś o tych niby pozwach i nie znalazłem ani jednego takiego forum. Skoro się na nie powołujesz to może podasz jakiś link. Chętnie zobaczę, bo może przeoczyłem.
Zadowolona niestety :D / 5.172.237.* / 2019-04-01 20:07
Marta, z Twojej wypowiedzi wynika, że błąd wyszedł tylko dlatego, że złożyłaś wypowiedzenie i że nie chcesz korekty, bo... nie. Pytanie - komu robisz tym gorzej, sobie czy tc? Gdzie tu sens?
Filippa / 5.172.239.* / 2019-02-26 09:03
Ja tam nie mam z nimi żadnego problemu. Nie mam dużo faktur w jdg, co miesiąc dosyłam dokumenty, a resztą oni się zajmują. Cenowo jest korzystnie, a kontakt też nie narzekam.
Nelkan / 89.64.38.* / 2019-02-28 21:49
Ja dopiero planuję rozpocząć działalność i biorę pod uwagę właśnie księgowość on-line. Powiedz jak to jest z opieką, kontaktem z księgowością? Za każdym razem trzeba wszystko przedstawiać, czy mam jakieś dedykowanego opiekuna?
tośiek / 185.241.198.* / 2019-04-01 21:11
jeśli chcesz mieć własną firmę to nie z tax care bo szybko zbankrutujesz ja dostałem kredyt na start 17,500 zł a teras odaje 35000 plus kary za zawieszenie działalności po 2 latach 15 tyś zastanów się czy warto się z nimi zadawać a księgowość to kpina i same problemy w zusie i skarbówce omijać ich z daleka
CogitoErgoSum / 2019-04-09 14:18

jeśli chcesz mieć własną firmę to nie z tax care bo szybko zbankrutujesz ja dostałem kredyt na start 17,500 zł a teras odaje 35000 plus kary za zawieszenie działalności po 2 latach 15 tyś zastanów się czy warto się z nimi zadawać a księgowość to kpina i same problemy w zusie i skarbówce omijać ich z daleka


Nie zbankrutowałem, wystarczy płacić raty i nie zalegać, a nie pojawiają się dodatkowe koszty. Kary umowne są w umowie, więc też nie powinny Cię dziwić, skoro się z niej nie wywiązałeś. Dla mnie to wygląda tak, że nie wyrobiłeś się ze spłatami i na kogoś trzeba teraz zwalić winę, że są kłopoty finansowe.
tośiek / 185.241.198.* / 2019-04-13 21:09
czegoś tu nie rozumiesz ale wiec ze gdy zaczną się problemy jak u mnie to wiec ze ta firma cię pogrąży bardziej u mnie zaczęło się od tego ze kśięgowa mnie nie rozliczyła z fiskusem bo akurat miała wolne jak myślisz kto za to zapłacił raty tesz płaciłem ale podobno nikt ich nie zaksięgował więc sprzedali dług firmie wędykacyjnej kiedy próbowałem to wyjaśnić to pani menadżer złodziej nie miała czasu się zemną spotkać telefonicznie nie mogła tego załatwić po 3 tygodniach znalazła chwile aby się spotkać i mimo ze pokazałem pokwitowania wpłat stwierdziła ze już zapuzno bo dług jest sprzedany i jest jej pszykro ale musze zapłacić tej firmie jak można płacić 2 razy za to samo i jeszcze z odsetkami i to jest firma dla młodych pszetśiębiorcuw albo księgowość to kpina albo zawiesisz działalność bo musisz to nakładają kary finansowe i nie chcą odać dokumentów firmy to są szkodniki którzy zerują na przetśiębiorcach
CogitoErgoSum / 2019-04-30 22:52
tośiek, ale to nie działa tak, że każdy musi skończyć jak Ty. Skoro jestem tyle lat zadowolony, to nie widzę powodu, żeby rezygnować tylko dlatego, że Tobie ta firma nie pasuje.
kamilagora88 / 2019-08-31 09:49
Mnóstwo ludzi nie pasuje ta firma ponieważ to perfidni oszuści i bezwzględni naciągacze a jak to komuś pasuje to proszę bardzo,
Według mnie księgowość to poważny temat dla każdej firmy i nie ma co ryzykować, lepiej wybrać jakieś inne sprawdzone biuro, a przede wszystkim działające zgodnie z prawem,
W firmie taxcere nikt nie chce pracować księgowe zmieniają się co chwilę, jest ogólny chaos, do tego to złodzieje i oszuści chyba nigdzie nie ma tylu niezadowolonych klientów
Filippa / 31.0.126.* / 2019-03-01 09:00
Ja mam cały czas tę samą księgową, Nelkan. Masz wgląd w swoje sprawy w panelu klienta i kontrolujesz na bieżąco. Wszystkie tematy załatwiam przez telefon i maila, nie mam problemu z kontaktem.
jony157 / 91.227.63.* / 2019-01-09 19:10
Nic nie warta usługa złapali mnie na obietnice audytu dotacji unijnych chajs 240 zł za nic uciekłem po 3 miesiącach ale to nie koniec wypowiedzenie 3 miesiące za które musisz bulić + 345 zł za zerwanie współpracy pita rozliczyy mi biuro rachunkowe bo oni chcą 50 zł ponad 1500 w błoto
muzykalna173 / 5.172.234.* / 2019-01-16 21:33
Przede wszystkim, to nie zapominajmy o tym, że wszystko jest zawsze opisane w umowie. Nie będą egzekwowali więcej, niż to na co się zgodziliście. Dlatego zawsze powtarzam, żeby czytać, co się podpisuje. To wyklucza później przykre niespodzianki.
Chingiz Bunyat-zada / 37.47.26.* / 2019-07-05 08:15
Wiesz jest taki urząd ochrona praw konsumenta. Jeżeli przedstawiciel sprzedaje usługę która posiada umowę około 80 stron to przedewszyskim jeżeli jest uczciwy to przedstaw wszystkie dobre strony i ważne strony w umowie . Ta żałosna metoda " nie przeczytałeś umowę masz za swoje " nie w teraźniejszych czasach . Bo istnieje czegoś takiego jak pozew zbiorowy.
Taxcare jest korporacją działającą dla konsumenta A nie przeciwko niemu. Uczciwość się oplaca.
tośiek / 185.241.198.* / 2019-04-01 21:21
tak ja tesz starałem się czytać ale w ich umowach jest tyle chaczykuw prawnych ze trudno się połapać a kary finansowe sprytnie nazywają bonitami miła atmosfera i pośpiech gubją człowieka na ich korzyść są inne fora gdzie jest masa oszukanych osób które szukają pomocy prawnej i szykują pozwy zbiorowe
CogitoErgoSum / 2019-04-09 14:15
tośiek trochę na siłę winnego szukasz moim zdaniem. Nie widzę nigdzie na forach tych pozwów, z ciekawości wrzuciłem w wyszukiwarkę. Coś takiego jak bonit też chyba nie istnieje. Logiczne jest, że jak się nie wywiązujesz to pojawiają się koszty, a właśnie to wynika z Twoich wypowiedzi jak tak na nie patrzę w całości.
tośiek / 185.241.198.* / 2019-04-13 21:40
uwierz ze ludzie się zbierają do pozwuw i jest mnóstwo osób oszukanych przez tą firmę ja również i wiec ze bonituw niema ale pani menedżer gdy wciska kit klientowi to nie mówi kary tylko bonity i wiele osób ja również dałem się nabrać zresztą pani menedżer ma za to prowizje ze wprowadza klientów w błąnt na korzyść jej firmy i chyba faktycznie pozytywne opinie na temat tej firmy piszą sami pracownicy tax care
rybbitwa / 31.0.127.* / 2019-01-10 07:26
To, że Ty uważasz, że za nic to nie oznacza jeszcze, że tak jest. Każda usługa ma swój cennik czy to w tc czy gdzie indziej. Reklamację składaj, bo na forum raczej problemu nie rozwiążesz.
tośiek / 185.241.198.* / 2019-04-13 21:59
tak wiem ale tu tego nie rozwiąże ale bynajmniej powiem co myślę na temat tej firmy a jeśli chodzi o wyjaśnianie to tax kare utrudnia wyjaśnieniu a nawet muj numer tel jest odrzucany twierdzą ze żadne pisma do nich nie dotarły pieniądze które wpłacałem nie zostały zaksięgowane i mimo ze pokazałem pokwitowania wpłat to nic nie dało dług sprzedany a oni nie są wini
PrzedsiębiorcaIT / 86.111.112.* / 2018-12-27 16:07
UNIKAĆ JAK OGNIA.
Komentarze pozytywne najprawdopodobniej napisane przez pracowników.
Model biznesowy Tax Care nie polega na prowadzeniu księgowości, a na wyłudzaniu pieniędzy od potencjalnych klientów. Najpierw próbowali ze mnie wyciągnąć SAME PODPISY, mówiąc, że SAMI UZUPEŁNIĄ TREŚĆ I DANE DO UMÓW I UPOWAŻNIEŃ. Przez 2 miesiące nie wykonali żadnej usługi księgowej, po czym nagle dostaję mail z wezwaniem do zapłaty i pogróżkami.
Sprawa zgłoszona na Policję.
TO MAFIA, A NIE FIRMA KSIĘGOWA
Ih / 31.0.82.* / 2019-01-01 18:12
Pewnie chodziło o upoważnienie do składania deklaracji przez Tax Care w Pana imieniu. Oczywiście mógł Pan przejść się sam z deklaracją np VAT do urzędu, ale nie przyjęli by jej Panu. A takie UPOWAZNIENIE właśnie służy po to aby wysyłać je elektronicznie
Ergol / 31.0.124.* / 2018-12-28 19:57
Tak, jasne. A negatywne napisane przez konkurencję. ;) Nawet dziecko wie, że upoważnienia podpisuje się po przeczytaniu, a nie w ciemno. Jeżeli robisz inaczej to na własną odpowiedzialność. U mnie jakoś nigdy nic takiego nie proponowali.
TrochęSięZnamToSięWypowiem / 5.173.160.* / 2019-07-27 22:23
Upoważnienia wraz z opisami są dostępne na stronie ministerstwa - druki są dostępne w każdym urzędzie skarbowym, jeśli się nie ufa pracownikom, można zapytać urzędników po co to i jakie są konsekwencje złożenia. Druk UPL-1 jak wspomniał ktoś powyżej służy do wysyłania deklaracji VAT do US drogą elektroniczną po prostu wysyłania deklaracji do US a nie do zaciągania kredytów w czyimś imieniu czy coś. W przypadku zmiany menagera zrobią to szybciej mając podpisany druk, niż czekając na reakcję klienta. Chcesz podpisujesz tylko to upoważnienie, reszty nie chcesz, nie musisz. Ale trzeba mieć świadomość, że jak księgowa prosi o wysłanie takiego czegoś do US to trzeba to zrobić jak najszybciej nie za 3 miesiące.
Pete67 / 89.75.130.* / 2018-12-10 10:38
nie polecam firmy.
szukałem kogoś kto pomoże mi w kontaktach z US.
Tymczasem teraz potrzebna mi pomoc do samego kontaktu z taxcare,
Co miesiąc niespodzianka z wysokością opłat.
Nie poinformowali mnie, mimo że tak powiedziała konsultantka o tym, że dokumenty mogę trzymać w domu albo u nich ale odpłatnie - że mam wybór - bach... 80zł w plecy.ni w p ni w ucho...
nie powiedzieli, że zmieniają się zasady rozliczania użyczonego auta - kwestia ilości FV
było że wszystkie na auto są jako jedna a teraz bach... 24 FV nadprogramowo.
Teraz się przebrała miarka.
zlikwidowali oddział w Bydgoszczy, wpłatomat mobilny - nie korzystałem zbyt często ale jednak...

no i wczoraj chce zrobić przelew do ZUS a tu zmiana wysokości składki :)
dziśchcę się dowiedzieć czemu? nie odpisali - zmienili kwotę.
na jeszcze inną niż do tej pory.

NO KUxxxWA MAĆ. To ma być poważna firma?
nie odpowiadają tylko lakoniczne info. jak teraz nopwy przelew wygenerowany.
i teraz mam się martwić że w październiku miałem złą kwotę w ZUS??? czy teraz jest niepoprawna?
Konsultantka niedostępna, bop ponoć Gdańsk gdzie mnie przypisali ma problemy z telefonem...
Ramonna / 37.248.157.* / 2018-12-20 09:31
Pete, a nie próbowałeś do nich zadzwonić na ogólny, żeby wyjaśnić sytuację? Zawsze możesz też napisać na Facebooku, może pomogą Ci w kontakcie, skoro są jakieś problemy z tym. Ja tak kiedyś zrobiłam.
rycho / 185.54.59.* / 2018-12-04 18:47
który pakiet z tax care polecasz? Zastanawiam się między medycznym a prawnym, nie wiesz czy można kilka pakietów wziąć na raz?
Ramonna / 37.248.157.* / 2018-12-20 09:34
Można, ale co wziąć to ciężko doradzić, bo to przecież zależy od potrzeb. Ja np. mam prawnika i wsparcie komputerowe, bo medyczny mąż ma w pracy i nas wszystkich podpiął.
jarek7878 / 37.47.48.* / 2018-12-05 11:27
Złodzieje i nic więcej zastanówcie się przed podpisaniem umowy ja podpisałem za miesiąc złożyłem rezygnację a oni naliczali jeszcze 7mies aż musialem zamknąć działalność teraz naslali windykacje i chcą prawie 2tys zł złodzieje i tyle banda pozdrawiam
nie wiem / 37.248.155.* / 2018-10-31 21:53
Nie wiem, może należę do wyjątków, a może zadowoleni rzadziej siedzą w takich miejscach jak to... ale serio - nie mam powodów do narzekania, a korzystam z tax care od początków firmy.
Aretia / 89.64.38.* / 2019-03-12 18:11
To jest naturalne, że ludzie chętniej dzielą się negatywami, niż pozytywnymi opiniami. Jeśli o Tax Care chodzi, korzystam dopiero, a może aż pół roku, więc opinię mogę wyrazić. Wcześniej moją księgowość prowadziło stacjonarne biuro, ale szczerze - firma jest na tyle mała, że zależało mi na zmniejszeniu kosztów. Tutaj płacę połowę tego co wcześniej, mam kontakt zawsze z tą samą osobą, czuję, że wszystko mogę załatwić szybko i sprawnie. Jestem zadowolona z tej zmiany, żałuję tylko, że przy zakładaniu działalności miałam obawy przed taką formą księgowości
Macka / 89.64.13.* / 2018-11-29 22:13
To znaczy długo już masz firmę? Fakt, ze mało ludzi chętnie wchodzi żeby napisać coś pozytywnego, a szkoda bo byłby nie tak zakrzywiony obraz wielu firm.
nie wiem / 31.0.127.* / 2018-11-30 20:13
No będzie już ze 3 lata i tylko raz się zmieniła księgowa, bo poszła na macierzyński, a tak to ciągle ta sama. :)
StarterIT / 91.189.72.* / 2018-10-03 22:15
Gdyby nie to ze nie sugeruje się do końca opiniami to bym straciła. 6 msc temu przeczytałam ze pomagają w otrzymaniu dotacji tylko trzeba być ich klientem. Poznałam ofertę cena podobna myśle zaryzykuje. I co ? Straciłam 2500 zł za wnioski etc bo były skomplikowane i dostałam 70 tys na moje biuro IT. Umowa podpisana zdalnie nigdzie nie muszę muszę chodzi a jedyny problem to nie do końca dobry kontakt z infolinia reszta ok. Powiem więcej, osoby które tu się udzielają nie powinny prowadzić Firmy bo maja iloraz inteligencji wielkości orzecha jak nie wiedza co robią. Chcesz moja historie ? Pisz mogę podać więcej informacji
kamilagora88 / 2019-08-31 09:33
Kolejny pracownik taxcere, pieniądze z unii i to dużo większe można dostać bez haraczu 2500 zł, wystarczy chcieć i mieć jakikolwiek iloraz inteligencji ponieważ wnioski nie są skomplikowane, dlatego za przeproszeniem każdy głupi może je dostać wystarczy chcieć, jeśli dla pani wnioski były skomplikowane haha to na prawdę współczuję, kolejne żerowanie na niewiedzy ludzkiej, w urzędach wojewódzkich jest wydział dotacji, z całego serca polecam także Jeremi lub PFP Polską Fundację Przedsiębiorczości pośredniczą uwaga za darmo w udzieleniu dotacji.
Pete67 / 89.75.130.* / 2018-12-10 11:39
pisanie o kimś bez wiedzy o sytuacji świadczy o pani nie najlepiej.
Tylko współczuć....
jarek7878 / 37.47.48.* / 2018-12-05 11:32
Witam pani ma iloraz pewnie wielkości kury ta firma to złodzieje i tyle w temacie i proszę nie obrażać osób które ta firma oszukała pozdrawiam
Luna971 / 185.78.72.* / 2018-12-31 21:35
Ale jak pan obraża wszystkich, którzy mają inne zdanie, bo ich współpraca się układa, to to jest bardzo ładnie, tak? :)
kamilagora88 / 2019-08-31 09:38
Ludzie to piszą osoby z taxcere, ile jadu się z tych ludzi wylewa że obrażają innych, tego nie mogła powiedzieć normalna osoba na poziomie, która prowadzi działalność, widać gołym okiem.
isia isia / 31.0.123.* / 2018-10-14 11:51
Koleżance robili audyt unijny i też wypowiadała się pozytywnie. Moim zdaniem ile osób, tyle opinii, a wiadomo, że prędzej do netu poleci niezadowolony się żalić, niż zadowolony by chwalić.
Trupek 66666 / 188.146.65.* / 2018-09-29 16:48
Złodzieje i nic więcej zamknolem działalność wysłałem dokumenty A oni dalej ksiegowali niewiadomo co i naliczali sobie pieniądze. Nie polecam
oszukana 100 / 78.11.176.* / 2018-10-12 08:23
Dokladnie - TO SA ZLODZIEJE I OSZUSCI!!!! u mnie nie zaksięgowali nawet jednego dokumentu (nie było kontaktu z nimi, wiec wypowiedziałam umowę i znalazłam inne biuro księgowe), a oni przez 4 miesiące wysylali do mnie faktury za ich "usługi". Ostatniej nie zaplacilam, to sprzedali mój dlug firmie windykacyjnej. Omijac Tax Care wielkim lukiem
isia isia / 31.0.123.* / 2018-10-14 11:55
oszukana, a jakie miałaś zapisy w umowie odnośnie wypowiedzenia? Bo może okazać się, że wcale Cię jednak nie oszukali, tylko czegoś nie doczytałaś. l;)
Chingiz Bunyat-zada / 37.47.26.* / 2019-07-05 08:22
Powtórzę kolejny raz . Nie macie prawa nie wyjaśnić jak wygląda wypowiedzenie. To nazywa oszustwo .przedstawiciel musi przedstawić jak wygląda wypowiedzenie. Na rozmowę nie ma pokazywać same pozytywne strony w umowę są paragraf z dodatkowymi opłatami który wy macie w obowiązku przestawić inaczej z punktu widzenia urząd spraw konsumentów to oszustwo.
kamilagora88 / 2019-08-31 09:25
Dokładnie, ale oni oszukują w biały dzień, są bardzo perfidni.
RAFAL55555 / 95.160.158.* / 2018-09-17 15:59
To proste - proszę się połączyć z ich infoliniom np tel. 22 262 00 00 lub 801 900 100 - prosta odp nie szanuje się czasu klientów bo czekam na połączenie już 70 min.
to_ja / 31.0.122.* / 2018-09-30 21:39
Nigdy tyle nie czekałam na infolinii. Może jakaś awaria była?
Magdalenablablabka / 195.116.240.* / 2018-08-30 13:07
Nie polecam. Zamknęłam działalność, mieli mi wysłać dokumenty wszystkie, a minęło pół roku(próbowałam się kontaktować i mieli wysłać), to dostałam maila, że nie odbierałam dokumentów i będą naliczane za to opłaty
muzykalna / 2018-08-31 20:01

Nie polecam. Zamknęłam działalność, mieli mi wysłać dokumenty wszystkie, a minęło pół roku(próbowałam się kontaktować i mieli wysłać), to dostałam maila, że nie odbierałam dokumentów i będą naliczane za to opłaty


A masz ustalenia piśmie czy na gębę tylko? Teoretycznie Ty powinnaś dopilnować odbioru swoich dokumentów...
los_ketchup / 2018-08-24 12:11
Szukałem biura które będzie pozwalało na załatwianie rzeczy online, znajomy polecil mi tax care, mi też podpasowało. Wiele rzeczy zalatwiam w drodze, nie jestem do jednego biura przywiązany, mam abonament księgowy i wziałem tez pakiet medyczny rodzinny do luxmedu, oni mają placówki w całej Polsce i zawsze to latwiejszy dostęp do specjalisty.
wygodny / 31.0.125.* / 2018-08-20 10:14
Mnie się podoba to, że wszystko załatwię zdalnie. Nie mam czasu ganiać do biura z dokumentami a tu przesyłam wygodnie w chmurze i w zasadzie nic więcej mnie nie obchodzi.
A449 / 193.239.37.* / 2018-07-31 11:22
W 2011 to była świetna firma, w której liczył się klient. Teraz to korporacja w najgorszym znaczeniu tego słowa. Ciągle stawiają cię przed faktem dokonanym i mają w nosie Twoje zdanie. Liczy się tylko przelew na ich koncie.
Marlena182 / 37.47.226.* / 2018-08-27 14:48
Nie rozumiem jak można twierdzić, że naciągają. Jest umowa, w mowie sa przedstawione warunki i nic innego nie będzie bo by musieli ponosić konsekwencje związane z nie dotrzymaniem umowy. Niestety, ale trzeba ją czytać i wtedy nie ma żadnych niespoodzianek.
raffi2601 / 83.4.27.* / 2018-09-14 16:50
W moim przypadku konsultant podpisał umowę mimo ,że w momencie rozmowy rozmyśliłem się ze względu na ich niedopowiedzenia. Przykre ale prawdziwe
takpytam / 5.172.238.* / 2018-09-26 21:14
Ale żeby umowa była ważna to chyba trzeba dwóch podpisów, prawda? ;)
Chingiz Bunyat-zada / 79.191.159.* / 2019-07-05 08:30
Zdecydowanie nie masz rację. Biuro obsługi taxcare klienta ma przejść przejsc ogromna zmiane . Bo sprzedawca który naciaga A nie sprzedaje tylko psuje renomę firmy
fryzjerka iza / 31.0.125.* / 2018-08-11 14:29
W jakim sensie stawiają przed faktem? Nie kojarzę, żeby księgowa porządziła się sama bez konsultacji ze mną, a korzystam ponad 2 lata.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: