Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
Ja533 / 89.70.81.* / 2013-01-22 22:05
Dołączę się do opinii, żeby trzymać się z daleka. Wziąłem kredyt u nich (współpracują bardzo mocno z IDEA BANK). Kredyt na 10000 (musiałem wziąć ponad 14000) i kredyt odnawialny na ROR 10000 (muszę oddać ponad 14000). Konsultant nie zamówił mi kart. Musiałem oddać te 8000 firmie która się zwie Europa ubezpieczenia. Konsultant mi wytłumaczył, że będzie tam ta kwota w razie jakby mi się coś stało w ramach ubezpieczenia. Oczywiście nie dodał, że muszę im płacić co miesiąc 132 zł razy 2 bo 2 kredyty bo jak nie to wzrośnie mi oprocentowanie. Moja wina nie przeczytałem 50 stron umów i zaufałem a to był błąd. Reasumując po zrezygnowaniu z Europy oddali mi 1400 zł. W rezultacie miesięczne płatności to 400 rata kredytu, 280 za brak funduszy na ROR i 132 zł razy 2 czyli przy 20000 jakie dostałem miesięczna rata to bagatela 944 zł. Teraz to tylko 680 zł.
księgowataxcare / 83.23.16.* / 2013-08-28 10:23
Pracowałam w TAX CARE jako księgowa i nie zgadzam się z opinią o niewykwalifikowanych księgowych. Proszę mi wierzyć, że pracują wykwalifikowane. Jednak szczerze NIE POLECAM tej bandy oszustów, jaką jest ogólnie ta firma. Proszę nie winić za to pracowników, bo my wykonujemy tylko polecenia głupich przełożonych. Niestety tak ograniczony rynek pracy spowodował, że człowiek zatrudnia się w tak żenującej firmie i nie mając nic do powiedzenia, będąc zastraszanym wykonuje ich polecenia.Owszem rotacja księgowych jest duża, no bo tak jak to było w moim przypadku- nie mogłam się zgodzić z chorą polityką firmy i ciężką pracą po nocach.Wcześniej pracowałam jako księgowa w dużej firmie ,obecnie w NORMALNYM biurze rachunkowym- TAXCARE to z pewnością korporacja, ale nie biuro rachunkowe.A korporacja- wiadomo- nastawiona jest tylko na ściąganie kasy za wszelką cenę. Banda sępów. To prawda, że klienta traktuje się tylko miło do podpisania umowy, a potem płać kliencie, a my mamy Cię w dupie i Twoje problemy. Nawet jak się lubi klienta, to trzeba mu naliczać wszystkie dodatkowe opłaty- czym więcej tym lepiej. Ryje się nam mózgi na szkoleniach, że jak nie będziesz doliczać za wszystko, to będziesz miała potrącane premie, bo podstawowa pensja to żenada. A jaka może być jakość usług księgowych w TAXCARE, jeżeli księgowa ma do rozliczenia od 60 do 80 firm. ŻAŁOSNE. Szczerze i gorąco NIE POLECAM. Drodzy klienci, szukajcie małych profesjonalnych biur rachunkowych. W TAXCARE ciągle będziecie doliczani, a w ostatnim czasie góra firmy nie chce, aby księgowa miała bezpośredni kontakt z klientem, więc zatrudniono doradców księgowych na infoliniach i oni tylko będą się łączyć z klientem, a dokumenty księgowe będą oddawane do doradców księgowych- młodych szczunów pazernych na kasę, którzy jak sępy wciskają kredyty na szalenie wysokim procencie, a klient często proszę mi wierzyć nie świadomy i jak dosłownie z łapanki podpisuje coś, a potem płacze. Nie sądzę, żeby ktoś świadomie chciał mieć wirtualną księgową, bo w sumie to do tego to się sprowadza. UCIEKAJCIE ludzie od OSZUSTÓW. A jeszcze muszę wspomnieć, że na szkoleniach jednego czego nas uczą , to tekstu :"ile jest PNA-PANI skłonna za to zapłacić"- bo w niczym nie możemy pomóc klientowi, pełna inwigilacja.Księgowość internetowa, więc góra wszystko widzi- kiedy dokumenty dostarczono, jaka ilość, czy zgodna z umową. Księgowa między 5dniem miesiąca a 20 siedzi i pracuje od godz 7 do 23 . To nie jest zła wola księgowej , że jak ma urlop to odpoczywa i nie odbiera telefonów- po prostu nie może.Telefony są służbowe. Zawsze wytyczane są zastępstwa na czas urlopu- (haha rapem 2 3 dni, bo więcej nie możesz, bo potem nie dasz rady ogarnąć jak wrócisz). Ale jak któraś z księgowych ma zastępstwo to też nie daje rady, bo oprócz swoich 60 klintów ma jeszcze koleżanki 60. Czaicie Państwo ??? w normalnych biurach księgowa na KPiR ma około 20 max. A doliczenia są za wszystko- że dokumenty doniesione po 5, a po 10 to już w ogóle. Że przekroczony limit dokumentów - i znów doliczyć, a jak nie doliczysz, to się tłumacz najpierw przed menadżerem , potem przed dyrektorem regionalnym mailem. A na końcu osobiście raz w miesiącu jak jest kontrola. NIE MA ŻE LUBISZ KLIENTA I DLA DOBRA WSPÓŁPRACY ROBISZ COŚ OD SIEBIE. RÓB I DOLICZAJ -to motto taxcare. Tylko kasa się liczy, ale tylko dla tych u góry. A jeżeli chodzi o doradców - to sępy. Jak już jednak zdecydujecie się Państwo to tą tragiczną firmę, to proszę czytać umowę - dokładnie i między wierszami. Obiecują doradcy wszystko, żeby złapać klienta, a potem to księgowa ma problem , po niej się jeździ, bo doradca dostanie dolę od umowy i nie odbiera telefonów. Proszę sobie przemyśleć. Ceny za usługi też są z kosmosu, ale jak mają nie być skoro musicie Państwo oczywiście pośrednio utrzymać ogromny sztab ludzi- doradę , księgową, jej menadżera, dyrektor regionalną,dyrektora całej firmy i prezesa. Nie wspominając, że wspólnicy muszą mieć z tego najwięcej. Więc logika. Podczas, gdy w normalnych biurach opłacacie księgową i ewentualnie jej szefa-szefową. Jaka to proporcja ? Jeszcze raz NIE POLECAM
kewin33 / 95.41.77.* / 2013-08-30 20:43
A jestem ciekawy jak utrzymuje się małe biuro rachunkowe, gdzie księgowa ma 20 klientów? Prosta kalkulacja 20 * niech będzie 200 zeta - 4000 na zatrudnienie księgowej? a gdzie szkolenia, oprogramowanie, OC ?? Hmmm....
księgowy / 176.109.160.* / 2013-01-20 20:51
Miałem kiedyś do czynienia z dokumentami "prowadzonymi" przez TC. Nie chodzi o to że trafiłem na drobny błąd, bo to co miałem okazję zobaczyć dowodzi, że pracują tam ludzie, którzy kompletnie nie mają pojęcia o tym co robią - totalny brak podstaw. Odradzam! Zresztą wystarczy przeczytać opinie pozostałych - ta oferta sama się napisała...
Oq_Larry / 213.227.75.* / 2013-01-18 00:31
Powiem krótko ... radzę się trzymać od nich z daleka ...
Milton Wrocław / 188.122.24.* / 2013-01-17 10:58
W moim Biurze mamy już kilku klientów po Tax Care. Opinie o tej firmie są jednoznaczne i raczej nie nadaja się do publikacji na tym forum.

pozdrawiam
Jerzy
www.milton24.pl
DRT / 46.171.87.* / 2013-03-06 18:43
HEJ JA MIALEM DOCZYNIENIA Z MILTON - TO JEST DOPIERO TRAGEDIA.....
kardab / 2013-01-06 23:36
Witam, mam to nieszczeście być klientką TC. Trafiłam do nich po 3 miesiacach od założenia działalności z powodu rezygnacji z poprzedniej księgowej przez brak kontaktu i informacji jakichkolwiek. Szukając dobrego biura rachunkowego natrafiłam na reklamę tax care z różnymi promocjami. Pomyślałam sobie, że skoro jest to firma Czarneckiego to jest profesjonalna i rzetelna, w końcu z jakiegoś powodu jest miliarderem... nakręcona już tym faktem, umówiłam się na spotkanie we Wrocławiu. Wchodząc tam już byłam oczarowana pełnym profesjonalizmem, klimatem, pomieszczeniam dla klientów i miłą obsługą. Ogólnie pełen profesjonalizm, który zamydlił mi oczy. Po chwili przyszedł do mnie młody chłopak P. Michał ok 25 lat i zaprosił do takiego pomieszczenia. Jak teraz o tym myslę, to zastanawiam się jak dałam się tak omotać mu. Zaczął wypytywać mnie o to co robię, jak i dlaczego. A że moja praca jest moją pasją, to rozgadałam się dośc mocno, on sprawiał wrażenie jakby mnie słuchał i był wyraźnie tym zaciekawiony co spowodowało, że kupił mnie bardzo szybko. Warunki były takie z tego co pamiętam: 1 księgowa i 2 nad nią, które będą weryfikować moją księgowość, a że miałam bałagan w papierach przez poprzednią to pomyślałam, że z nieba mi spadli, bo 3 sprawdzające to nie 1 więc nie ma mowy o pomyłkach. Potem, że mogę sobie wejść w internet i sprawdzić sprawozdania finansowe. Rozmawiając ze nim podkreślałam ile płaciłam brutto za poprzednią księgową a on do mnie, że tutaj będę płacić 189zł ponieważ mam do 30 dokumentów w miesiącu a do 10 usługa ta będzie kosztować 159zł. Jako, że nie miałam wątpliwości, że mam więcej niż 10 to zdecydowałam się na 189zł miesięcznie + pierwsze 3 miesiące za 1,23zł w promocji (ta kwota została podana prawidłowo brutto). Podkreślę, że kwota 189zł została powiedziana przez P. Michała kilkanaście razy, zwłaszcza, że była to wieksza kwota niż płaciłam wcześniej i podkreślałam, że to mój początek więc też staram się zwracać uwagę na koszty. Umowę podpisaliśmy kilka dni później. Przyznam szczerze, że przeczytałam pierwsze 5 stron, na reszcie poległam. Natomiast p. michał zapewnił mnie, że reszta umowy czyli jakieś 20 kolejnych stron to standardowe zapisy i że wszystko co powinnam wiedzieć zostało powiedziane już przez niego. A, że byłam już zmanipulowana to podpisałam. Pojechałam do ksiegowej dostarczyć jej dokumenty. Wchodząc tam moje oczarowanie firmą troche legło w gruzach, bo dostanie się tam było dość skomplikowane i na uboczu. W środku też ciasno i mało profejsonalnie. Na dodatek po środku 2 panie za biurkiem, które za każdym razem dobrze się bawią, niby wklepują jakieś dokumenty w komputer, ale nie raz byłam świadkiem wyśmiewania się z klientów. Natomiast sama ksiegowa okazała się miła, sympatyczną dziewczyną, studentką uniwersytetu ekonomicznego- finanse i rachunkowość, wiek max 25 lat. Tyle się dowiedziałam z rozmów z nią. Po dostarczeniu dokumentów okazało się, że kpir były źle zrobione przez poprzednia ksiegową i muszę to poprawić. Jeśli chciałabym to zrobić u nich to będę musiała zapłacić 189zł za korektę * 3 miesiące, które mam źle zrobione. Załamałam się, bo nie spodziewałam się aż takich problemów i kosztów a nie chciałam zlecać odkręcanie tego poprzedniej księgowej bo bałam się juz. Przekazałam więc te dokumenty mojej dobrej koleżance, która wraz ze swoją ciotką księgową poprawiły mi to. Szczęśliwa, że zaoszczędzę prawie 600zł przekazałam dokumenty do księgowej. Niestety po 2 dniach dostałam telefon, że dokumenty są źle poprawione i nie powinno być tak. Ponieważ byłam załamana, zdecydowałam się wyciągnąć te pieniądze i tuż przed świętami teraz wpłaciłam tą kwotę. Oczywiście dokumenty zostały poprawione, natomiast nie wnikałam w to jak bo się na tym nie znam.Dodam, że jestem w 18 tygodniu ciąży i zależy mi na macierzyńskim wyższym co uważam nie jest niczym złym ani oszustwem, gdyż działalność miałam już wcześniej i normalnie pracuję. Problem jednak polega na tym, że o cokolwiek zapytam ją to odpowiedź jest zawsze jedna: muszę się skonsultować z menadżerką księgową i dam Pani znać.Na początku myślałam, że to w sumie dobrze, bo stara się dziewczyna, ale potem zauwarzyłam, że nie potrafi mi dać żadnej odpowiedzi od razu tylko musi się skonsultować. to mnie zaniepokoiło. Kolejna sprawa to do dnia dzisiejszego nie wiem co bedzie z moim macierzyńskim, bo księgowa jak przyznała nie ma obecnie takiego przypadku jak mój i nie zna dokładnie przepisów na ten temat. Natomiast ostatnio dostałam fakturę za usługi na 700zł brutto i jak się okazało kwota 189zł to jest kwota netto a nie brutto. więc wyszło za korektę 3 miesięcy 700zł a nie 567zł.Ktoś mógłby powiedzieć, że nie czytam umowy.Akurat ten fragment przeczytałam pobierznie i gdy zobaczyłam kwotę 189zł wielkim czarnym drukiem to byłam spokojna, natomiast jak się okazało dalej znacznie mniejszym drukiem było napisane +vat. Czyli 230zł. Krew mnie zalała całkowicie dlatego, że z P. michalem rozmawialam wielokrotnie o płatnościach i za każdym razem mówił
Jarek D. / 89.228.21.* / 2012-12-23 19:32
Przestrzegam. TC to wielkie nieporozumienie. 3 miesiące korzystałem z ich usług i zdążyli narobić mi problemów, począwszy od banalnych błędów np: koszty miałem 23778,88 a mi księgowa wpisuje w kpir i w zeznanie roczne: 23228,88 (dwójki z siódemkami zamieniła koszt pomyłki 5500 zł) typowy błąd świadczący że liczą na piechotę i niewyraźnie, a potem piszą babole w księgi. Inny przykład: składki ZUS pseudo księgowa odejmuje od moich kosztów a nie dochodu. Pseudo księgowa to i tak dużo powiedziane w każdym oddziale siedzi jedna księgowa, a reszta to młode dziewuchy chyba nawet nie po technikum ekonomicznym tylko prosto po maturze z ogólniaka i mierną znajomością matematyki a co mówić o księgowaniu. Nie jestem złośliwy, ale nieuczciwych i przereklamowanych musimy sami obnażać i eliminować z rynku to i kryzysu nie będzie.
fruuui / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:14
ale p*******, wiekszosc tych opinii to chyba zazdosni o ich klientow pracownicy biur rachunkowych.......
gość12345 / 94.42.30.* / 2013-02-19 13:50
46.171.87.*
jak załatwić księgową w tax care?
-spytać się, jaka gazetę o tematyce rachunkowości ostatnio przeglądała. mina murowana...
ktc / 83.23.16.* / 2013-08-28 10:26
Pracowałam w TAX CARE jako księgowa i nie zgadzam się z opinią o niewykwalifikowanych księgowych. Proszę mi wierzyć, że pracują wykwalifikowane. Jednak szczerze NIE POLECAM tej bandy oszustów, jaką jest ogólnie ta firma. Proszę nie winić za to pracowników, bo my wykonujemy tylko polecenia głupich przełożonych. Niestety tak ograniczony rynek pracy spowodował, że człowiek zatrudnia się w tak żenującej firmie i nie mając nic do powiedzenia, będąc zastraszanym wykonuje ich polecenia.Owszem rotacja księgowych jest duża, no bo tak jak to było w moim przypadku- nie mogłam się zgodzić z chorą polityką firmy i ciężką pracą po nocach.Wcześniej pracowałam jako księgowa w dużej firmie ,obecnie w NORMALNYM biurze rachunkowym- TAXCARE to z pewnością korporacja, ale nie biuro rachunkowe.A korporacja- wiadomo- nastawiona jest tylko na ściąganie kasy za wszelką cenę. Banda sępów. To prawda, że klienta traktuje się tylko miło do podpisania umowy, a potem płać kliencie, a my mamy Cię w dupie i Twoje problemy. Nawet jak się lubi klienta, to trzeba mu naliczać wszystkie dodatkowe opłaty- czym więcej tym lepiej. Ryje się nam mózgi na szkoleniach, że jak nie będziesz doliczać za wszystko, to będziesz miała potrącane premie, bo podstawowa pensja to żenada. A jaka może być jakość usług księgowych w TAXCARE, jeżeli księgowa ma do rozliczenia od 60 do 80 firm. ŻAŁOSNE. Szczerze i gorąco NIE POLECAM. Drodzy klienci, szukajcie małych profesjonalnych biur rachunkowych. W TAXCARE ciągle będziecie doliczani, a w ostatnim czasie góra firmy nie chce, aby księgowa miała bezpośredni kontakt z klientem, więc zatrudniono doradców księgowych na infoliniach i oni tylko będą się łączyć z klientem, a dokumenty księgowe będą oddawane do doradców księgowych- młodych szczunów pazernych na kasę, którzy jak sępy wciskają kredyty na szalenie wysokim procencie, a klient często proszę mi wierzyć nie świadomy i jak dosłownie z łapanki podpisuje coś, a potem płacze. Nie sądzę, żeby ktoś świadomie chciał mieć wirtualną księgową, bo w sumie to do tego to się sprowadza. UCIEKAJCIE ludzie od OSZUSTÓW. A jeszcze muszę wspomnieć, że na szkoleniach jednego czego nas uczą , to tekstu :"ile jest PNA-PANI skłonna za to zapłacić"- bo w niczym nie możemy pomóc klientowi, pełna inwigilacja.Księgowość internetowa, więc góra wszystko widzi- kiedy dokumenty dostarczono, jaka ilość, czy zgodna z umową. Księgowa między 5dniem miesiąca a 20 siedzi i pracuje od godz 7 do 23 . To nie jest zła wola księgowej , że jak ma urlop to odpoczywa i nie odbiera telefonów- po prostu nie może.Telefony są służbowe. Zawsze wytyczane są zastępstwa na czas urlopu- (haha rapem 2 3 dni, bo więcej nie możesz, bo potem nie dasz rady ogarnąć jak wrócisz). Ale jak któraś z księgowych ma zastępstwo to też nie daje rady, bo oprócz swoich 60 klintów ma jeszcze koleżanki 60. Czaicie Państwo ??? w normalnych biurach księgowa na KPiR ma około 20 max. A doliczenia są za wszystko- że dokumenty doniesione po 5, a po 10 to już w ogóle. Że przekroczony limit dokumentów - i znów doliczyć, a jak nie doliczysz, to się tłumacz najpierw przed menadżerem , potem przed dyrektorem regionalnym mailem. A na końcu osobiście raz w miesiącu jak jest kontrola. NIE MA ŻE LUBISZ KLIENTA I DLA DOBRA WSPÓŁPRACY ROBISZ COŚ OD SIEBIE. RÓB I DOLICZAJ -to motto taxcare. Tylko kasa się liczy, ale tylko dla tych u góry. A jeżeli chodzi o doradców - to sępy. Jak już jednak zdecydujecie się Państwo to tą tragiczną firmę, to proszę czytać umowę - dokładnie i między wierszami. Obiecują doradcy wszystko, żeby złapać klienta, a potem to księgowa ma problem , po niej się jeździ, bo doradca dostanie dolę od umowy i nie odbiera telefonów. Proszę sobie przemyśleć. Ceny za usługi też są z kosmosu, ale jak mają nie być skoro musicie Państwo oczywiście pośrednio utrzymać ogromny sztab ludzi- doradę , księgową, jej menadżera, dyrektor regionalną,dyrektora całej firmy i prezesa. Nie wspominając, że wspólnicy muszą mieć z tego najwięcej. Więc logika. Podczas, gdy w normalnych biurach opłacacie księgową i ewentualnie jej szefa-szefową. Jaka to proporcja ? Jeszcze raz NIE POLECAM
pawel233 / 31.175.254.* / 2013-01-25 16:07
Witam,

Z ciekawości zapytam: jak według Pana powinny być wprowadzone składki ZUS (społeczne i zdrowotne) do ewidencji? Z wypowiedzi wynika, że składki ZUS powinny być odejmowane w całości od dochodu, tak?
F.H.U. / 83.24.63.* / 2012-12-21 10:30
Witajcie od niedawna Koszysta z usług Tax Care i jestem zadowolona, księgowa bardzo kompetentna, kontakt telefoniczny 24h na dobę, doradca super bardzo asertywna kobieta, nie naciągają, dobrze podpowiadają, polecam.
xvxvxv / 217.67.208.* / 2013-05-22 11:35
a mnie ciągają po sadach za nieoplacone fv. Przez ponad rok co miesiac oplacalem przelewami ich usługi. A teraz od 2 lat nie umieją sie tego doszukać, skierowali srawe do sądu mimo wyjasnien z mojej strony. Dzis idę w koncu pokazac im podwiadczoną przez bank historie konta... ponieważ ciagle oszukują, wysylaja nieprawdziwe informację, szukajac łatwych pienieędzy, cóż KRYZYS daje się wszystkim we znaki...
k1020 / 83.23.16.* / 2013-08-28 10:28
Pracowałam w TAX CARE jako księgowa i nie zgadzam się z opinią o niewykwalifikowanych księgowych. Proszę mi wierzyć, że pracują wykwalifikowane. Jednak szczerze NIE POLECAM tej bandy oszustów, jaką jest ogólnie ta firma. Proszę nie winić za to pracowników, bo my wykonujemy tylko polecenia głupich przełożonych. Niestety tak ograniczony rynek pracy spowodował, że człowiek zatrudnia się w tak żenującej firmie i nie mając nic do powiedzenia, będąc zastraszanym wykonuje ich polecenia.Owszem rotacja księgowych jest duża, no bo tak jak to było w moim przypadku- nie mogłam się zgodzić z chorą polityką firmy i ciężką pracą po nocach.Wcześniej pracowałam jako księgowa w dużej firmie ,obecnie w NORMALNYM biurze rachunkowym- TAXCARE to z pewnością korporacja, ale nie biuro rachunkowe.A korporacja- wiadomo- nastawiona jest tylko na ściąganie kasy za wszelką cenę. Banda sępów. To prawda, że klienta traktuje się tylko miło do podpisania umowy, a potem płać kliencie, a my mamy Cię w dupie i Twoje problemy. Nawet jak się lubi klienta, to trzeba mu naliczać wszystkie dodatkowe opłaty- czym więcej tym lepiej. Ryje się nam mózgi na szkoleniach, że jak nie będziesz doliczać za wszystko, to będziesz miała potrącane premie, bo podstawowa pensja to żenada. A jaka może być jakość usług księgowych w TAXCARE, jeżeli księgowa ma do rozliczenia od 60 do 80 firm. ŻAŁOSNE. Szczerze i gorąco NIE POLECAM. Drodzy klienci, szukajcie małych profesjonalnych biur rachunkowych. W TAXCARE ciągle będziecie doliczani, a w ostatnim czasie góra firmy nie chce, aby księgowa miała bezpośredni kontakt z klientem, więc zatrudniono doradców księgowych na infoliniach i oni tylko będą się łączyć z klientem, a dokumenty księgowe będą oddawane do doradców księgowych- młodych szczunów pazernych na kasę, którzy jak sępy wciskają kredyty na szalenie wysokim procencie, a klient często proszę mi wierzyć nie świadomy i jak dosłownie z łapanki podpisuje coś, a potem płacze. Nie sądzę, żeby ktoś świadomie chciał mieć wirtualną księgową, bo w sumie to do tego to się sprowadza. UCIEKAJCIE ludzie od OSZUSTÓW. A jeszcze muszę wspomnieć, że na szkoleniach jednego czego nas uczą , to tekstu :"ile jest PNA-PANI skłonna za to zapłacić"- bo w niczym nie możemy pomóc klientowi, pełna inwigilacja.Księgowość internetowa, więc góra wszystko widzi- kiedy dokumenty dostarczono, jaka ilość, czy zgodna z umową. Księgowa między 5dniem miesiąca a 20 siedzi i pracuje od godz 7 do 23 . To nie jest zła wola księgowej , że jak ma urlop to odpoczywa i nie odbiera telefonów- po prostu nie może.Telefony są służbowe. Zawsze wytyczane są zastępstwa na czas urlopu- (haha rapem 2 3 dni, bo więcej nie możesz, bo potem nie dasz rady ogarnąć jak wrócisz). Ale jak któraś z księgowych ma zastępstwo to też nie daje rady, bo oprócz swoich 60 klintów ma jeszcze koleżanki 60. Czaicie Państwo ??? w normalnych biurach księgowa na KPiR ma około 20 max. A doliczenia są za wszystko- że dokumenty doniesione po 5, a po 10 to już w ogóle. Że przekroczony limit dokumentów - i znów doliczyć, a jak nie doliczysz, to się tłumacz najpierw przed menadżerem , potem przed dyrektorem regionalnym mailem. A na końcu osobiście raz w miesiącu jak jest kontrola. NIE MA ŻE LUBISZ KLIENTA I DLA DOBRA WSPÓŁPRACY ROBISZ COŚ OD SIEBIE. RÓB I DOLICZAJ -to motto taxcare. Tylko kasa się liczy, ale tylko dla tych u góry. A jeżeli chodzi o doradców - to sępy. Jak już jednak zdecydujecie się Państwo to tą tragiczną firmę, to proszę czytać umowę - dokładnie i między wierszami. Obiecują doradcy wszystko, żeby złapać klienta, a potem to księgowa ma problem , po niej się jeździ, bo doradca dostanie dolę od umowy i nie odbiera telefonów. Proszę sobie przemyśleć. Ceny za usługi też są z kosmosu, ale jak mają nie być skoro musicie Państwo oczywiście pośrednio utrzymać ogromny sztab ludzi- doradę , księgową, jej menadżera, dyrektor regionalną,dyrektora całej firmy i prezesa. Nie wspominając, że wspólnicy muszą mieć z tego najwięcej. Więc logika. Podczas, gdy w normalnych biurach opłacacie księgową i ewentualnie jej szefa-szefową. Jaka to proporcja ? Jeszcze raz NIE POLECAM
werty929 / 46.171.87.* / 2013-03-06 18:46
JA KORZYSTAM Z TAX W KIELCACH , wszystko jest wporzadku i bardzo szybko,,
SERWIS / 46.171.87.* / 2013-02-25 15:53
HEJ JA TEZ MAM KSIEGOWOSC W TAXIE I WSZYSTKO JEST DOBRZE , ZADNYCH PROBLEMOW, MOGE POLECIC
kayagogo... / 46.238.104.* / 2013-06-25 21:13
Dobre.... Myślicie że ludzie nie wiedzą że pozytywne komentarze pisane są z jednego miejsca???
ZAn731 / 89.75.151.* / 2013-03-03 02:40
A JA NIE JESTEM ZADOWOLONY!!!.
W pierwszym miesiącu zrąbali mi ZUS. Później również kilka kolejnych błędów. Jak zamykałem firmę to pewnie uznali, że nie warto się już starać bo i po co ... otrzymałem informację kompletnie nieprzydatne i tak naprawdę sam musiałem zagłębić się w temat, by zamknąć działalność.
Obsługiwał mnie młody chłopak, do którego nie mogłem się ani dodzwonić ani doprosić odpowiedzi na maila. Jak miałem coś pilniejszego to musiałem pingować jego szefa, który udawał, że nie ma problemu ..
Ogólnie brak kompetencji wychodzi bardzo szybko. Podejście do klienta też jest bardzo kiepskie. NIE POLECAM NIKOMU..
SERWIS / 46.171.87.* / 2013-02-25 15:53
HEJ JA TEZ MAM KSIEGOWOSC W TAXIE I WSZYSTKO JEST DOBRZE , ZADNYCH PROBLEMOW, MOGE POLECIC
SERWIS / 46.171.87.* / 2013-02-25 15:52
HEJ JA TEZ MAM KSIEGOWOSC W TAXIE I WSZYSTKO JEST DOBRZE , ZADNYCH PROBLEMOW, MOGE POLECIC
wwwweeert / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:17
Witam ja rowniez mam papiery w tax, zreszta z polecenia kilku znajomych i wszyscy jestesmy zadowoleni nie mamy zadnych problemow
kayagogo... / 46.238.104.* / 2013-06-25 21:15
Halo! znowu to samo Ip.... :)
Dobre, nie wierzę że inteligentni ludzie z TC tego nie zauważyli ha ha h aha h ah a
cfg / 213.108.156.* / 2013-05-20 20:33
Włocławek namiętnie lobbuje za TC. Brawo za wytrwałość hahahah
asi87 / 87.250.183.* / 2013-03-19 17:30
?
SafeTax / 95.160.94.* / 2012-12-22 23:40
Dobrze trafiłaś, ogólnie nie mam dobrego zdania o ofercie Taxcare. Doradztwo polegające na odpowiedziach na pytania jest niewiele warte, w dodatku daje złudne poczucie bezpieczeństwa. Często przedsiębiorca nie wie, że powinien zapytać, a księgowy traktujący Klienta jak "sztukę" ma to w nosie. O Kliencie trzeba sporo wiedzieć, żeby go dobrze poprowadzić.
Poza tym, jako część Getin holdingu (poczytajcie sobie o "wrobionych w Getin")Tax Care i Idea Bank prędzej czy później narobią swoim Klientom kłopotów i świetnie na tym zarobią...

P.S. Jestem przedsiębiorcą i prowadzę biuro rachunkowe. Uczciwie informuję o konflikcie interesów.
weder / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:19
biuro rachunkowe prowadzilo mi kiedys ksiegowosc to byla dopiero porazka, kontrola ze skarbowego i kara jak nie wiem , mam od roku papiery w tax i jest ok
gośćmoneypl / 194.147.108.* / 2012-12-20 12:47
Ogólnie to oczywiste, że net jest pełny hejterów. Finanse są akurat dziedziną w której wszystko powinno być proste: są umowy, są regulaminy, nie ma miejsca na zagrywki poniżej pasa. Ale sfrustrowany klient, który nie czyta nic i chce wierzyć w obraz jaki sam sobie stworzył to druga strona medalu. Nie korzystam z usług Taxcare, ale wina jest - jak to zawsze w związku - po dwóch stronach. Tyle.
kr0n0s / 89.167.58.* / 2012-12-16 00:44
Przed kilku miesiącami zostałem wrobiony w lubelskim Oddziale Tax Care w "Światowe Bogactwa" przez "doradcę" - oszusta obecnie pracującego w jednym z oddziałów warszawskich tej złodziejskiej firmy. Scenariusz zdarzeń taki sam, jak wielokrotnie już opisywany przez osoby, które przystąpiły do ubezpieczenia na życie i dożycie, także w Geting Banku: kłamliwe przedstawienie warunków umowy, zero kontaktu po złożeniu deklaracji przystąpienia, dalsze kłamstwa po złożeniu zażalenia, brak odwagi, by się spotkać z klientem i odpowiedzieć na proste pytania. Ze strony kierownictwa spółki wyraźne przyzwolenie na takie postępowanie pracownika. Chciałbym przestrzec przed korzystaniem z usług tej bezkarnie działającej sitwy krętaczy, działającej w porozumieniu z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Open Life i Idea Bankiem. Pisanie zażaleń i reklamacji, także do Tow. Open Life, czy do Idea Banku, nic nie daje, wszystkiemu zaprzeczają, udzielają odpowiedzi urągających zdrowemu rozsądkowi. Trzeba sprawę nagłaśniać gdzie się tylko da, bo ludzie nadal im ufają.
okok / 89.64.236.* / 2014-05-06 06:22
w Krk w taxcerze są sami krejzoke
xxx933 / 178.43.208.* / 2012-12-14 18:38
Sciema na maxa 15tys kredyt bezzwrotny dla firm ktory splacamy w wysokosci 36000tys ale bezzwrotny,kpina
zosia12345 / 95.41.77.* / 2013-08-30 21:02
Ciekawe dlaczego nie dostałeś/łaś kredytu w innym banku?? Co strata? albo długi wobec ZUS i US?? Brawo przedsiębiorco!!
klient440 / 178.181.12.* / 2013-04-02 20:30
każdy produkt ma swoje plusy i minusy, ja sobie chwale pozyczke bezzwrotna 15.000 zl spłacam tylko odsetki które faktycznie przez 10 lat spłacania tworza kwote 36.000 zl ale jeśli masz szybciej aby oddac 15.000 to zamkniesz kredyt. To jest jak odnawialny na 10 lat, ale jesli ktoś latwo i szybko dostanie na firme pozyczke w innym banku to warto tam isc
no, ja / 5.173.103.* / 2012-11-30 00:42
Włąśnie odszedłem od nich, naciągają na każdym kroku. Za Listopad 2012 nie rozliczyli mnie ale za opóżnimne f-ry policzyli sobie 100 zł!!! Hu... z ich strony, takie ich pożehnanie, w czsie umowy dojenioe z każdej strony, a to f-ra nie tak trzeba skorygować (5zł), ale zeby tylko jedna f-ra,,, zawsze coś zawsze nie smak... a na zapytanie za co połące to w odpowiedzi- za usługi księgowe. ot cała ich filozofia...darmozjady,ale już spokój, przestałem płacić za ich wynajm biur, mam teraz dokumentacje u ludzi którzy nie muszą podważać czyichś kompetencji i są odpowiedzialni za to co robia.Marek S
zorro106 / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:20
jasne napewno we wlasnym biurze rachunkowym, o matko masakra czy myslicie ze ludzie wam uwierza, przeciez maja tez wlasne doswiadczenia
Sajmirek / 89.68.165.* / 2012-12-02 00:42
Witam.
Miałem niestety "przyjemność" skorzystania z usług tej pseudo księgowości. Schemat działania jest prosty - masz pakiet na X faktur. Za każdą więcej naliczana jest opłata karna. Chcesz zmienić pakiet na wyższy i nagle okazuje się że:
1. nie można tego zrobić przez infolinię tylko przez konsultanta (przypisanego podobno)
2. Przez 3 miesiące nie można ustalić kto nim jest
3. Jak już się udało nieoficjalnymi kanałami to ustalić to nadal cisza.
4. Wykazując brak kompetencji firmie i celowe narażanie na nieuzasadnione koszty uzgadniasz z konsultantem jakiś rodzaj rekompensaty bo taxcare przyznało się do błędu i problemu w przepływie informacji
5. Sprawa trafia do kierownika regionalnemu, który ma to gdzieś i w mailu odpisuje konsultantowi (z wymuszoną kopią programowo kopią do adresata "daj mu 150 i niech się nie rzuca")
6. Nadal przysyłają faktury na zawyżone kwoty.

Efekt - wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym z winy taxcare, przyjęte bez zastrzeżeń pisemnych przez nich i kolejna faktura.
Ta poszła do kosza bo w ich regulaminie jest zapis, że w przypadku nieopłacenia fv taxcare ma obowiązek w ciągu 7 dni wyznaczyć kolejny termin płatności (7 dni) a potem MUSI wypowiedzieć umowę. Oczywiście ten punkt regulaminu jest fikcją.
Sprawa skierowana do sądu, z żądaniem zwrotu wyłudzonych przez taxcare pieniędzy wraz z odsetkami, zadośćuczynieniem i przeprosinami na pierwszych stronach wszystkich krajowych dzienników - w toku.
koshin21 / 89.75.158.* / 2013-03-19 00:56
BARDZO DOBRZE, też mam sprawę w sądzie. Tylko odszkodowanie to raczej trudny temat. Cięzko przeliczyć swój własny czas stracony na wyjaśnianiu w urzędach tego co oni namącili, nerwów itd. U mnie to oni zasadzili mi kwoty za swoje fv których sami nawet nie umieścili prowadząc moją księgowość w rejestrze. Także wesoło:)
SafeTax / 95.160.94.* / 2012-12-22 23:54
Oj trochę za ostro.
DVD+R 123 / 78.133.215.* / 2013-01-18 21:06
Naciągacze omija TAX CERE szerokim łukiem te głupie ironiczne uśmiehy jak się wedzie lakiery marynary krawaty mamią ludzi jak złapią to niewypuszczą byłem trzy razy unih żygac misię hce naih myśl
1235 / 77.89.77.* / 2012-11-27 14:14
zastanawiam się kto przy zdrowych zmysłach decyduje się na obsługę przez firmę typu tax care - LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI!!!
SafeTax / 95.160.94.* / 2012-12-22 23:51
To jest firma dla przedsiębiorców, którzy naprawdę potrafią zadbać o swoje interesy. Czytają z uwagą umowy, terminowo przynoszą faktury i nieźle znają się na swoich podatkach. Jeśli jesteś nie do końca ogarnięty to Cię wydoją na dopłatach, karach i podwyżkach. Ja w umowach wpisuję możliwość 20-40% podwyżki od ceny ryczałtowej, za opóźnienia w dostarczeniu dokumentów. Jak 10 lat pracuję, jeszcze nie skorzystałem. Tacy nieogarnięci mają u mnie trochę wyższe ceny z racji tego, że muszę przez nich zostawać po godzinach. Ale uczciwie mówię, że Panie "X" będzie drożej od przyszłego miesiąca. Albo OK i lecimy dalej albo się rozstajemy.
kazimierz68 / 2012-11-27 15:46 / Bywalec forum
ja korzystam z usług tej firmy i myslę i co więcej jestem zadowolony - naprawdę, kompetentni ludzie tam pracują, za usługi nie pzrepłacam
1235 / 77.89.77.* / 2012-11-27 14:14
zastanawiam się kto przy zdrowych zmysłach decyduje się na obsługę przez firmę typu tax care - LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI!!!
au1256 / 89.69.230.* / 2012-11-26 21:51
Bylem dzisiaj. Tragedia wiedzieli mniej ode mnie. Pracuje na etat i chce zalozyc dzialalnosc gospodarcza. Wg nich powinienem placic skladke zus (czesc spoleczna) mimo ze dochod moj jest powyzej 5tys miesiecznie...
pawel233 / 31.175.254.* / 2013-01-25 15:50
Witam,

Moim zdaniem chodziło o płatność składki zdrowotnej, a nie części składki społecznej. Czy dobrze zrozumiał Pan pracownika Tax Care?
rew342 / 46.171.87.* / 2013-03-06 18:48
przypuszczam ze Nie
Agnieszka Wolicka / 77.253.152.* / 2012-11-19 23:07
tax care ? nigdy więcej... straciłam pieniądze i cierpliwość. Mam teraz super księgową, jeśli ktoś ma ochotę to proszę o maila i podam namiary awg@aol.pl

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: