Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
gssid / 81.210.24.* / 2012-10-19 22:53
Witam, własnie dzisiaj wrócilem ze spotkania z doradcą tax care. Zostalem przyjęty przez bardzo miłą obslugę wraz z kawą. W czsie spotkania które trwalo ok 1h miałem zaszczyt rozmawiać z dwoma konsultantami i asystentką konsultanta ktora na samym wstępie zaznaczyla że dopiero jest w trakcie nauki i nie udzieli odpowiedzi na nasze pytania ale może wypelnic dokumenty do podpisania umowy z firmą tax care.Pan konsultant prowadził dwa spotkania w jednym czasie przychodząc, wychodząc i przepraszając. Na wszystkie rzeczowe pytania dotyczące ksiegowości moglem uzyskać odpowiedz jak wrócą ksiegowe ze szkolenia a telefonicznie umawiałem się w sprawie księgowości,wydaje mi się że to nie jest profesjonalna firma, przechwalają się o osiągnięciach swojej firmy i napierają na podpisanie z nimi umowy. Jedno im trzeba przyznać maja fajne nowe laptopy, kazdy swój z którymi się nie rozstają -kraków ul.Bora Komorowskiego, pozdrawiam :) nie polecam!!
zenitax / 83.4.166.* / 2013-01-18 15:09
Witam serdecznie,

Jeżeli dalej poszukuje Pan biura do księgowości z Krakowa, zapraszam do kontaktu z naszą kancelarią.

W przeciwieństwie do sieciówek typu TC od samego początku dbamy o profesjonalny kontakt z klientem, zdając Sobie sprawę jak ważny jest nieustanny kontakt przedsiębiorców z księgowymi, w celu podejmowania strategicznych i optymalnych decyzji.

Jeżeli chciałby Pan uzyskać dodatkowych informacji, serdecznie zapraszam: biuro@zenitax.pl lub +448 698 68 01 25
były klient / 89.67.132.* / 2012-09-10 14:18
Witam,
ostrzegam przed współpracą z firmą tax care. Wyciągają do Klientów dane, tworzą nielegalne bazy danych. Występują w imieniu klientów działając na ich niekorzyść. Poprzez wysyłanie dokumentów do US niezgodnych ze stanem faktycznym. Rozwiązanie umowy z nimi to droga przez mękę, bo płaci się abonament a nie za usługę więc jak zrobią coś nie tak jak powinni to nie ponoszą za to odpowiedzialności. Obsługa jak chce coś sprzedać to jest miła, ale jak przychodzi do wyjaśnienia sytuacji to wytresowane "psy", które bezmyślnie klepią to co im karzą.
Odradzam.
mmwm / 95.41.77.* / 2013-08-30 20:34
Jak można wyciągnąć od kogoś od kogoś dane bez jego zgody??
EBKaczmarek / 85.14.102.* / 2012-09-12 09:58
Niekompetencja i jeszcze raz niekompetencja. Mozecie sie umawiac ile chcecie ale i tak przekladaja spotkania, nie odbieraja telefonow itd. A jak uracza Was spotkaniem to konczy sie spotkaniem na jakims parkingu w samochodzie, gdzie konsultant przyjezdza nieprzygotowany i wogole nie wie o co chodzi. Nie biora odpowiedzialnosci za nic! Nie polecam, tylko dla ludzi ze stalowymi nerwami i kupa kasy na roztrwonienie!
senior367 / 46.171.87.* / 2013-03-06 18:50
jak dla mnie obsluga o wiele lepsza niz w normalnym biurze u pani wiesi, naprawde super, zadnych problemow, nie sluchajcie tych co pisza te klamstwa w wiekszosci to wlasciciele biur rachunkowych, wiem to bo jeden znajmomy ma biuro i mowil ze od czasu do czasu pisze tu jakas opinie zeby ludzie sie ich bali
ali1685 / 46.45.87.* / 2013-04-13 10:48
Dziwne, ze czytając całe forum tylko z tego jednego numeru 46.171.87 (non stop pod innymi nickami) są same pozytywne opinie, a reszta wszystko negatywy... Czyzby to glowny prezes tax care?
Ira / 95.49.68.* / 2012-08-29 13:05
Nie polecam Tax Care, ponieważ olewają zupełnie klientów. Składałam dokumenty na rozpoczęcie własnej działalności. Sprawa ta ciagnie się już po nad miesiąc. I w dalszym ciągu nic nie jest pewne. Doradca nawet nie potrafi odebrac telefonu, jak się do niego dzwoni. Najwyrażniej w Tax Care pracują nieodpowiedni ludzie.
CogitoErgoSum / 2018-04-07 22:46
Jak składałaś? Ja miałem tak, że ze mną wypełniali i załatwialiśmy od ręki. W czym problem?
yaaro / 193.238.67.* / 2012-08-08 22:16
Właśnie wysłałem pismo o tax care o zwrot kosztów poniesionych w związku z dojazdem do ich placówki. Doradca z infilinii obiecał mi dwa lata obsługi księgowej za 1 zł/m-c a do tego jeszcze prezent Samsung Galaxy II. Specjalnie wypytywałem go czy wiąże sie to z ajkimiś dodatkowymi warunkami. Stwierdził, że nie. Po przyjeździe do placówki pani doradca oświdczyła, że owszem jest taka promocja ale wiąże się z założeniem programu inwestycyjnego. Nie interesuje mnie kupowanie dodatkowych produktów finansowych (z których tax care zgarnia niezłą prowizję) więc podziekowałem za propozycję. Ale na dojazd do placówki i parking wydałem ok.60 zł. Kwota nieduża ale chodzi o zasadę. Nie lubię obłudy i hipokryzji a tutaj już na dzień dobry się z tym spotkałem. Wybitnie nie polecam.
Bea12 / 91.230.114.* / 2012-07-14 11:49
... kolejny odcinek przygód z firmą TAX CARE. Po wysłaniu im przedsądowego wezwania do zapłaty należności których żądałam w wypowiedzeniu umowy otrzymałam pismo z dnia 3.07.2012 r. z firmy windykacyjnej że zalegam z zapłatą za fakturę za miesiąc marzec 2012 r. Ponieważ i tak będę składałam pozew więc dokonałam wpłaty i jakież było moje zdziwienie kiedy w dniu wczorajszym otrzymałam otrzymałam pismo z TAX CARE z Działu Prawnego z datą z 6.07.2012 r., że przyjmują moje wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym (taką informację otrzymują od nich już drugi raz, tylko za pierwszym razem informował mnie o tym Manager księgowej) i że w trosce o dobre stosunki z klientami skorygują mi fakturę do 1 zł, oczywiście jest to ta faktura którą już wysłali do firmy windykacyjnej. Także na razie mamy brak profesjonalizmu ze strony doradcy, księgowej i jeszcze Działu Prawnego. Ciekawa jestem dalszego ciągu ponieważ wysłałam im "ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty" pozostałych należności.
gfdgfdgdfg / 78.133.234.* / 2013-01-19 02:52
Tax care- żenada. Dałam sie nabrać na kłamstwa konsultanta z idea banku, ktory wcisnal mi to ze słowami, że koszt to 159zł, powtorzyl to kilka razy. Faktura przyszła oczywiscie na 230 zl. dla mnie w ogóle nieakceptowalne jest mówienie o opłatach ZAWSZE netto. Jak można trzymać się tej ceny netto jesli klient dziesiaty raz dopytuje o ukryte i calkowite realne koszty? Trzymiesieczny okres wypowiedzenia i mnóstwo ukrytych opłat. 100 zl za dostarczenie dokumentow po 10 dniu miesiaca, oplata za kazdą fakturee ponad abonament (5 zł), korekta do faktury rowniez opłaca itp. Ale do tego nie moge sie przyczepic, bo od tego jest umowa - czytasz i jak ci sie nie podoba, to nie podpisujesz (pomijam fakt, ze wszyscy tam kłamią wprost co do wysokosci opłat i jak nie przeczytasz to zostaniesz z premedytacja wprowadzony w bład). Sama ksiegowa wspomniała, ze jest wielu klientow, ktorzy sie skarza na klamstwa i dostaja w ramach uciszenia po 2 mce za zlotowke. Stała polityka firmy jak widac, gowniarstwo i tyle.

ksiegowa w zadnym wypadku nie zainteresuje sie czymkolwiek indywidualnie, klepie formulki jak z przedszkola, jest to wg mnie firma, kora jest ok dla obsługi klientow, ktorzy nie maja zielonego pojecia o niczym i ktorzy sobie sami firmy nawet nie umieja otworzyc, ale jesli chcesz konkretnej wiedzy w nurtujacej kwestii - nie ma co liczyc nawet na cos wiecej niż elementarna wiedza, do ktorej sam masz dostep w necie na przyklad. Niedoswiadczeni klienci bez zadnej wiedzy moga miec zludne wrazenie, ze wszystko jest ok, bo sami ksiegowi to ignoranci, zlewaja i „wszystko jest ok“. w rzeczywistosci sprobujcie poddac w watpliwosc dzialanie w jakiejs sprawie waszych ksiegowych z tax care - gwarantowane zmienianie zdania co chwile, co samo w sobie juz jest zenujace, bo okazuje sie, ze nie sa pewni swojej wiedzy, a co gorsza niekiedy musza zmienic swoje poczynania, boze. to zmusza mnei tylko do sprawdzania wszystkiego sorry ale jesli poswieca sie na to tyle czasu to mozna juz sie lepiej samemu rozliczac zamiast im placic, Dla mnie masakra. Zdecydowanie lepiej i taniej jest pojsc do normlanego biura, ktore ma mniej klientow, wieksza odpowiedzialnosc i bardziej doswiadczonych pracownikow, ktorzy przede wszystkim cokolwiek doradzą w kwestiach, o ktorych tylko oni moga ze wzgledu na swoje doswiadczenie cos wiedziec i sie nigdzie indziej tego nie dowiesz. Mam obecnie taką na oku, ale ta kobieta ma w zwiazku z tym, ze jej uslugi sa wartosciowe full klientow i nie jest w stanie przyjac kolejnego niestety. I tak powinno byc, ze klient sie o ciebie bije jak jestes dobry, a nie wypisuje pozniej w necie takie rzeczy jak nawet to, ze ksiegowa z tax care nie jest w stanie odpisac na głupiego maila powtorzonego dziesiec razy, a później dzwoni ze sprawą, ktorą poruszałam w mailu
Bea12 / 91.230.114.* / 2012-07-14 11:47
Beata N.:
Witam wszystkich,
współpracowałam z firmą TAX CARE przez cztery miesiące. Korzystałam z usług zarówno doradcy jak i księgowej. Nie miałam pojęcia jak się zabrać do założenia własnej działalności gospodarczej i postanowiłam skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Źle zaczęło się już na samym początku kiedy to doradczyni dysponując wszsytkimi danymi do wypełnienia wniosku o zarejestrowanie działalności te dane pomyliła. Następnie skierowała mnie do niewłaściwego urzędu do złożenia wniosku. W końcu wniosek wypełniała Pani w urzędzie w mojej obecności. Następne zagadnienie to zawieszenie mojej działalności. Ponieważ z powodów ode mnie niezależnych musiałam zawiesic działalność w związku z tym przez dwa dni próbowałam się skontaktować z moją doradczynią , bez rezultatu. Kiedy po tym czasie mi się to udało to wniosek o zawieszenie działaności który udało jej się sporządzić miał tyle błędów, że nie zdążyłam zawiesić w terminie w jakim chciałam to zrobić. Efekty tego był taki że musiałam zapłacić całą składkę za ubezpieczenie zdrowotne za kolejny miesiąc. Kolejny etap to księgowa. W wyniku "pracy" księgowe muszę zwrócić kwotę ok. 1700,00 zł, PIT-y wypełnione przez księgową zostały zweryfikowane w Urzędzie Skarbowym i musiałam nanosić korekty. Nie są to zarzuty bezpodstawne ponieważ za źle wypełnione PIT-y firma TAX CARE obniżyła mi fakturę za tą czynnośc księgowej, tym samym przyznając się do winy. Próby kontaktu telefonicznego z księgową były naprawdę dużą próbą wytrwałości. Ponieważ albo nie odbierała telefonu i nie oddzwaniała.
Po tym wszystkim złożyłam im wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym z żądaniem zwrotu poniesionych przeze mnie strat finansowych. Wypowiedzenie umowy zostało przyjęte natomiast żądania finansowe były rozpatrywane w trybie reklamacji na którą do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi. Ponieważ firma nie odpowiedziała również na moje przedsądowe wezwanie do zapłaty zatem mam zamier wystąpic przeciwko nim z pozwem.
Stanowczo odradzam tą firmę
mmwm / 95.41.77.* / 2013-08-30 20:24
A to bardzo ciekawe co Pani pisze. Wypełniając wniosek o zawieszenie działalności gospodarczej z danych podaje się tylko dane osobowe składającego wniosek więc nawet średnio ogarnięty szympans jest w stanie to zrobić, no można zrobić literówkę, ale to się zdarza. hmm.. Co do podatku PIT?? Jakim cudem składała Pani PiT co miesiąc? Ten obowiązek minął kilka lat temu. Coś się tu Pani gubi w zeznaniach.
rozgniewana / 159.205.115.* / 2012-04-07 11:35
Przed miesiącem zadzwonił do mnie naganiacz z Tax Care z informacją o super lokacie 8% i namawiał na spotkanie z doradcą .Kilkakrotnie pytałam go , jakie są dodatkowe warunki tej lokaty , bo siedzę trochę w temacie i wiem , że często są to produkty powiązane . Zapewniał mnie , że zadnych kruczków , haków itp. zwyłka lokata z której można wypłacać bez utraty odsetek i innych restrykcji .

Umówił mnie na spotkanie 70 km od mojej miejscowości ,choć pytałam czy można to załatwić bliżej .

Od samego wejścia nieprzyjemna atmosfera ;

.Po 1,5 godz w samochodzie chciałam skorzystać z toalety, -"TYLKO DLA PRACOWNIKÓW " - odpowiedżiała panienka z recepcji !

Byłam tam z mężem i malutkim pieskiem na rękach .Od razu stwierdzenie pies nie może wejść ( na zewnątrz 0 stopni , wiatr ) Stwierdziłam , że nie zostawię męża na zewnątrz . Po zastanowienu i podpowiedziach innych klijentów ,łaskawie pozwolono mężowi zostać w recepcji .

W takim nastroju poprowadzono mnie " na salony " . Tam chłoptaś otworzył laptop (chyba tylko po to by dodać sobie powagi ) postukał , postukał odsunął go na bok i zaczął na papierku objaśniać mi produkt . Okazało się że jest to ike i lokata jest powiązana z drugim obowiązkowym rachunkiem , na który muszę wpłacać po 2000 zł przez 10 lat i nie moge tych pienieniędzy ruszuć . To mnie oczywiście nie interesowało . A więc przejechałam 150 km na darmo ( przy obecnych cenach paliwa ) przez głupotę , inkompetencję a najprawdopodobniej przez zwykłe kłamstwo przedstawicieła Tax Care , który mnie umawiał na spotkanie !

A teraz szczyt ich bezczelności !!!

Za kilka dni zadzwonił do mnie ktoś z Getin banku ,który tak jak Tax Care należy do grupy Czarneckiego ,

proponując mi ten sam produkt . Gdy powidziałam ,że byłam już na spotkaniu we Wrocławiu , pani zapytała co za idiota wysyłał mnie aż tam skoro Getin JEST W MOIM MIEŚCIE .

A więc ostrzegam wszystich przed tymi ludzmi , bo rzetelność ,prawda i szacunek dla klijenta to rzecz dla nich całkowicie obce !!!
iwan609 / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:23
ludzie to o czym wy na tym forum piszecie to sa kompletne glupoty, jak mozna byc tak glupim zeby wierzyc w lokate 8%, sami z siebie robicie debili i macie jeszcze pretensje
byly klient / 89.76.73.* / 2012-11-09 22:15
Witam,
Nie jest do końca tak jak piszecie. Wszystko zalezy od tego do jakiej księgowej i doradcy traficie. Osobiscie uwazam ze są pracownicy odpowiedzialni i dbaja o klienta. ale szczerze mowiac odradzam byc ich klientem. z tego co sie dowiedzialem wykorzystuja pracownikow jak tylko moga. jest gorzej niz w biedronce. jezeli chcecie oszczedzic ludzi ktorzy tam pracuja to nie podpisujcie umow.


Pozdrawiam
Były klient
Bellaremedios / 95.50.165.* / 2012-11-23 08:28
Ta informacja o pracownikach bardzo mnie zainteresowała.Czy jest aż tak źle?Jestem właśnie przed momentem podjęcia decyzji o zatrudnieniu się tam.Tylko czy warto?
17 18 19 20 21 22
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: