te zielone...

mazigall / 2007-04-12 17:30
Ostatnia prośba do ludzi dobrej woli z doświadczeniem, tudzież wiadomościami;)
Co zrobić z dolarami? Czy sprzedać już teraz by nie patrzeć jak owoc pracy 2 lat przypominać zaczyna wielkie g...?;)
Proszę bardzo o komentarze.
Mariusz
Wyświetlaj:
r.bontron / 2007-04-19 21:19
Chcesz sprzedać i co dalej ? Inwestycja , czy konsumpcja ? KIedy dojdzie do 3.20 ,czy dojdzie każdy moment jest dobry i każdy jest zły zależnie od celu. A jaki jest twój. ?Jedno jest pewne inwestowanie w walutę to najmniej efektywny sposób/ pomijam FOREX/ chcesz poznać moje zdanie 604798 548
LBas / 2007-04-18 08:55 / Bywalec forum
Ja pod koniec roku sprzedałem i wszystko wpakowałem w fundusze akcyjne i jestem już około 20% do przodu ,pomyśl o podobnym rozwiązaniu ,oczywiście nie namawiam bo to jest pewne ryzyko zwłaszcza teraz ,ale po jakiejś korekcie .
Elim / 83.31.87.* / 2007-04-17 23:33
Zajrzyj na strony Deutsche Bank Polska. Oferuje fundusze w USD.
mr82 / 2007-04-17 16:16
sprzedawaj!! nie ma na co czekac, ja w tamtym roku bylem w USA na wakacje, wyjezdzajac dolar byl po okolo 3,2 , wrocilem w pazdzierniku to spadl juz do 2,95 ale udalo mi sie sprzedac za 3,02:) teraz dolar jest po 2,82 i wciaz spada!! za jakies 2 miesiace troszke pewnie skoczy do gory bo ludzie ktorzy wyjezdzaja do pracy do usa (miedzy innymi ja) beda potrzebowac troszke ichniej gotowki i beda kupywac dolary.. ale skoczy pewnie kilka groszy tylko.. a pozniej od lipca znow spadek.. ja licze ze jak wroce ze stanow w tym roku w pazdzierniku to bedzie po 2,5.. Mam nadzieje ze nie ale juz jestem przygotowany na taki spadek! oczywiscie sprzedam odrazu gdy tylko wroce do polski! Pozdrawiam i zycze dobrej wyceny;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy