Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tele2 chce od URTiP 22 mln zł odszkodowania

Tele2 chce od URTiP 22 mln zł odszkodowania

jackily / .* / 2005-06-06 21:54
Komentarze do wiadomości: Tele2 chce od URTiP 22 mln zł odszkodowania.
Wyświetlaj:
MACIEJ11 / 213.17.223.* / 2007-05-14 18:37
LUDZIE TO SĄ BANDYCI SZCZEGULNIE TELE 2 JA NARESCZIE ZREZYGNOWALEM !PRZEZYŁEM HORROR!!!NIEDAJCIE SIE NA TELE 2 NABRAC!!!1
port / .* / 2005-06-08 07:51
Uwaga na złodziejską spółę Tp SA + TELE2! Zwabiony oszukanczymi reklamami TELE2 dalem się nabrać na umowę o "tanich rozmowach" także lokalnych. Po okresie obowiązkowego łączenia się przez wielocyfrowy prefiks (bardzo u*********!) sprawdziłem pod kolejnym wilocyfrowym "numerem dostępowym" (na Kajmany do wsi do'ku wykręca sie krocej) dowiedzialem się, że już jestem szczęśliwe zalogowanym ABONENTEM TELEW2!!! No i kręcę te lokalne w Warszawie do sąsiedniego budynku przez 022+numer. No bo jak taniej, to po co biegać, choć blisko. Efekt: wszystkie impulsy nalicza mi Tp SA, a swoje minuty TELE2. Na reklamacje Tp SA odpowiada, że napewno nie kręcę przed lokalną 022 i pretensje oddala, zaś TELE2 radzi mi bym sądził się z Tp SA, ktora zlośliwie nie chonoruje ich, TELE2, uslug! A w nosie mam takie rady! Jawne zlodziejstwo w porozumieniu obu operatorow. Ludzie! Nie dajcie sie nabierac tum kanciarzom! Co robić? Ja, na przykład likwiduję telefony Tp SA. Coś slyszałem o SFERII, czyli telefonach bez sieci drutów, działających jak radiostacje z zasiegiem ponad 75 km. A więc w Warszawie wystarczy. Czy ktoś z Państwa coś wie o takiej mozliwości dokładniej?Acha, co z rachunkami z Tp SA i TELE2? Ja nie płacę! Zobaczymy, czy zlodziejskie cwaniaki wygrają w sądzie. Pozdrawiam nieszczęśników nabranych!!...
Zbigniew / .* / 2005-06-07 07:33
przez kogo innego. Byłem jej abonentem. Telefonicznie, e-mailem obiecają ci wszystko. W rzeczywistości nie dają niczego. Nie reagują na żadne pisma, reklamacje - zero reakcji. BYŁEM abonentem ...
l / .* / 2005-06-07 06:34
Bo karę grzywny trzeba dołożyć prezesowi , a nie firmie.
jackily / .* / 2005-06-06 21:54
Mam podpisana umowę z Tele2, a TP S.A. naliczał przez prawie trzy miesiące na swoich rachunkach. Po mojej reklamacji oddali mi róznicę. Ale całą resztę zostawili sobie, zamiast zwrócić Tele2. To chyba nie jet zbyt uczciwe.

Najnowsze wpisy