Forum Forum emerytalneOFE

Telefon z Protecta

Telefon z Protecta

zarek35 / 2010-04-07 19:48
Dzwoniono do mnie z firmy Protecta by umówić się ze mną na spotkanie, na którym sprawdzą mi prawidłowość przekazywanych składek z ZUS do OFE. Pan twierdził, że nie zawsze zgadza się wysokość kwoty jaki ZUS przelewa do OFE, że spotkanie jest bezpłatne a oni działają na zlecenie OFE.
Czy ktoś miał do czynienia już z takim spotkaniem? Czy nie okaże się, że to tylko naganiacze na zmianę OFE?
Wyświetlaj:
Oborowy / 83.28.207.* / 2010-04-07 20:07
zarek35. Zaproś go na spotkanie i zapytaj z jakiego paragrafu ustawy o OFE oni dzalają.

Niech ci pokaze taki zapis w ustawie.

Wszyscy, którzy sprawdzają składki w ZUS reprezentują kiepskie OFE.
Tu na forach mozesz duzo o tych przedstawicielach poczytać.
aleczek / 83.5.223.* / 2010-04-07 21:05
Zarek35

Im chodzi tylko o złapanie jelenia i przepisanie do OFE, które daje najwieksza prowizje, Załaożę się ze chodzi o AXA. Wyrzuciłabym z domu takiego pasozyta.
zarek35 / 2010-04-07 22:16 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
Tak myślałem, że chodzi wyłącznie o transfer do innego OFE..
Ale zastanowiła mnie jeszcze jedna sprawa.. A mianowicie, że w domu klienta, można na stronach ZUS, sprawdzić wielkość (czy prawidłowość???) przesyłanych składek z ZUS do OFE.. Prawda to?
eme / 83.22.41.* / 2010-04-08 14:51
zarek jest absolutna nieprawda ze mozna na stronach zusu sprawdzic skladki. Sam wystap do zusu o podanie wszystkich skladek odprowadzonych na twoj rachunek w ofe. .Sam znajdziesz na zestawieniu braki w skladkach i wystapisz o ich natychmiastowy zwrot.Reszta to bajer majacy na celu stworzenie w swiadomosci checi niesienia pomocy a co za tym idzie umówienie spotkania. Dalej juz wiadomo terefere-kuku , dalsze bajery i juz jestes w innym ofe.
fifty89 / 83.8.180.* / 2010-05-13 22:46
a jednak to prawda!ZUS rocznie jest zadłużony na 15mln zł w związku z nieprzelewaniem prawidłowych kwot z OFE.Przedawnia się to po 10.A, że większość ludzi o tym nie wie to zarabiają.W ciągu 10 lat mozna stracic ok. 1500zł.

Najnowsze wpisy