Forum Polityka, aktualnościKraj

Telewizja Trwam. Będzie manifestacja w Brukseli

Telewizja Trwam. Będzie manifestacja w Brukseli

Wyświetlaj:
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-05 10:09
Bedzie obciach :) Polska znowu wyjdzie jako prostacki kraj o modelu z XIV gdzie Kosciol rzadzi i stanowi prawo :)
Jacy obywatele taki kraj.
Telewizja TRWAM jest dostepna i jesli ktos naprawde chce moze ja ogladac. Wiem - bo nie chce a ja mam na platformie programowej. Ale to moj wybor , po prostu nie musze ogladac
Dlatego moze wystarczy tej propagandy. Juz w przeszlosci ktos powiedzial ze klamstwo powtarzane 1000 razy staje sie prawda.
Zagadka. kto jest autorem tych slow?
Aaaaa... jeszcze jedno - uprzedze szczekanie fanatykow. Nie jestem fanem PO i Tuska
JanuszPOlikot / 2012-06-05 13:07 / Tysiącznik na forum
A kto wg. ciebie jest tym prostakiem i zrobi obciach...?
Wildstein..Karnowski... Pospieszalski ...Ziemkiewicz ..czy Gargias....?
Trzeba było patrzeć na transmisję a potem opowiadać...."Jak to lądują debeściaki"....:):):):)
Sergiej / 2012-06-05 13:26
Przynajmniej media będą miały przez jakiś czas temat !!
ździcho / 178.42.47.* / 2012-06-05 12:34

a ja mam na platformie programowej

Bo ona tam jest. A protestują, bo protestują. To jest owczy pęd. Gdyby tak którego wyrwać z tej rozfanatyzowanej tłuszczy i zapytać, o co tak dokładnie protestuje, to jestem pewien, że nie umiałby dokładnie odpowiedzieć. Powiedziałby zapewne - protestuję w sprawie TRWAM - i tyle...
forazedwora / 94.42.189.* / 2012-06-05 10:16
nic nie zrozumiałes z tego,
emerytów nie stać na płacenie kablówki, otwórz okno i zobacz POlandię. POjedź na prowincję i popytaj się ludzi "jak się zyje ?"

11 milionów Polaków żyje za 20 złotych dziennie.
22% dzicie żyje w biedzie /raport UNICEF/
450 tys dzieci jest niedożywionych
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-05 16:35
i chcesz mi powiedziec ze to wlasnie te grupy beda w Brukseli ? :)
ździcho / 178.42.47.* / 2012-06-05 12:38

emerytów nie stać na płacenie kablówki

Tych, których masz na myśli, to ludzie samotnie mieszkający, bezdzietni itd. Ich nie stać na NIC. Oni nawet nie oglądają telewizji, bo oszczędzają prąd. Siedzą po ciemku i słuchają radia maryja. A pozostali? Ci przygarnięci przez dzieci i hospicja mają full wypas 50 calowy - kino domowe lub świetlica.
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 10:13

Bedzie obciach

Juz jest obciach bo ty zabrales glos w temacie ktorego nie znasz.
debos / 79.191.201.* / 2012-06-05 09:00

Obrońcy telewizji Trwam organizują manifestację przed siedzibą Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Biedny nasz kraj. Plebejska, klerykalna hołota szykuje kolejny obciach. Już im mało w kraju. Oni są tak bezczelni, że eksportują ten obciach na świat.
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 10:34

Biedny nasz kraj

JUz ci tyle razy pytalem a ty nigdy nie odpowiedziales.

"Wasz kraj" to znaczy jaki/czyj bo z pewnoscia nie piszesz o Polsce/Polakach.
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-06-05 10:01
"Wychowanie, całkowicie wyzwolone z autorytetu, tradycji i dogmatu, kończy się nihilizmem" Leszek Kołakowski"

Oto głos człowieka z elektoratu PO. Dramat, ludzie bez wiedzy ghistorycznej i ekonomicznej. Ulepioner przez GW i TVN gnioty humanoidy.

Oni akceptyują ACTĘ
Oni akceptują gigantyczny dług publiczny sięgający 1 biliona złotych i myśła że on do nich nie zapuka
Oni akceptują gigantyczny dług zagraniczny sięgający 320 miliardów $
Oni akceptują to, że 170 miliardów zł w obligacjach państwowych jest w rekach spekulatów finansowych
Oni akceptją to , że 22 % dzieci w POlandii zyje w biedzie wedłuh ostatniego Raportu UNICEF
Oni akceptują 5 milionowe bezrobocie
Oni akcetują fakt , ze 236 000 absolwentów wyzszych uczelni to bezrobotni
Oni akceptują zniszczenie kompletne całej gospodarki morskiej przez Po włacznie z portami

ONI ignoranci ekonomiczni, żyjący na kartach kredytowych i płatniczych, debetowych.

ONI zwolennicy kłamstwa, ludzie zwariowanego kabaretu politycznego, ludzie nihilizmu, biedni aroganci.
Już wkrótce tusk im pokazę swoje wyniki , będzie tak jak z jego własną fundacją DAR Gdańska, zbankrutowała i POlandia też zbankrutuje i to będzie Wasza zasługa.

TV TRWAM najlepsza stacja w Polsce, najlepsza bo mówi pawde o tym kabarecie, o tym jak straciliśmy państwo.
jt / 78.8.46.* / 2012-06-05 09:16
Ot,"demokracja" w opinii zwolennika POmediów.Wszyscy inni mogą demonstrować,ale jak ci niewłaściwi to zaraz wyzwiska że to hołota,że to obciach.Człowieku kiedy Ty zrozumiesz że komuny już nie ma,a w demokracji każdy ma prawo demonstrować,to jest normalne.Każdy,a więc nawet ci co Tobie nie pasują.Paniał,panie @debos,vel@beba,vel@wojens.
matylda-56 / 151.88.22.* / 2012-06-05 09:58
Co Ty wypisujesz za brednie? Warto przeczytać co się napisało po zakończeniu pisania.
qsz / 80.188.127.* / 2012-06-05 14:54
Wiesz :) nie dotrze do nich to co napisalas :)
Dyskusja z fanatykiem jest jak gra w szachy z golebiem. Nie dosc ze wejdzie na szachownice, poprzewraca pionki, nasra na srodku to jeszcze ma poczucie wygranej.
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 15:01

nasra na srodku

No wlasnie ty juz stad odlec i nie sraj na ta szachownice.
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 10:36

Warto przeczytać co się napisało po zakończeniu pisania.

Innym radzisz a sam tego nie robisz.
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-06-05 09:51
tylko dobrze by było żeby wiedzieli o co chodzi w tej całej demonstacji, a niestety jak członkowie demonstracji w obronie TV Trwam zostali zapytani co to ten multipleks, czy wiedzą jakie trzeba spełniać warunki żeby się załapać to odpowiedzi były w takim stylu "panie ja tam nie wiem, ja się nie znam"
debos / 79.191.201.* / 2012-06-05 09:35

Wszyscy inni mogą demonstrować,ale jak ci niewłaściwi to zaraz wyzwiska że to hołota,że to obciach

Wszyscy mogą. Najlepszy dowód, że wszyscy ci co chcą protestują. Tutaj mamy przypadek domagania się łamania prawa. Zostały ustalone procedury w/g których przyznawane są pasma. Wniosek Rydzyka nie spełnia warunków. KRRIT nie miała prawa przyznać koncesji. Czy tylko dlatego, że klerykalna czereda drze mordę to Polsce ma nie obowiązywać prawo? Zresztą Dworak zwrócił się do Rydzyka aby upublicznić treść wniosku. Rydzyk oczywiście się nie zgodził bo wszyscy mogliby zobaczyć, że wniosek ten nie spełnia warunków formalnych. Więc bardzo cię proszę o uczciwość i zaprzestanie demagogii. tym bardziej powinno sie tego wymagać od wierzących w Pana Jezusa.
jt / 78.8.41.* / 2012-06-05 15:25

Wniosek Rydzyka nie spełnia warunków.

Wierzysz w to?.Gratuluję naiwności."Grupa trzymająca władzę",głównie PO,zawsze znajdzie pretekst do tego żeby nie dać koncesji na multipleksie dla TV Trwam,bo to nie klakierzy z TVN.Zobaczysz naiwniaku,że jak zmieni się władza w Polsce to Rydzyk będzie na multipleksie,to tylko kwestia czasu.Ty piszesz o zaprzestaniu demagogii?.Masz sporo tupetu żeby coś takiego wymyślić.Przecież to Ty jesteś na tym forum jednym z największych demagogów.
debos / 79.191.201.* / 2012-06-05 17:16

Wierzysz w to?

Rydzyk składał zażalenie do sądu. Sąd zażalenie odrzucił. Czy dlatego, że sąd jest sprzedajny? M
Zobaczysz naiwniaku,że jak zmieni się władza w Polsce to Rydzyk będzie na multipleksie

Masz na myśli jak władzę obejmie pisowska czerezwyczajka która prawo ma za nic tak jak i ich zapyziały elektorat? PIS do władzy nie dojdzie. Więc demokracja i państwo prawa nie jest zagrożone. A Rydzyk i tak dostanie koncesję. Bo wszyscy dostaną. Tylko tak jak inni co nie spełniają wymogów formalnych na końcu. Prawo ma być respektowane . Trudno ci zrozumieć tę oczywistą prawdę? Pewnie trudno bo masz głowę zamuloną partyjniackimi stereotypami. Nie potrafisz myśleć jak normalny człowiek który powinien piętnować przejawy wymuszania naginania prawa.
Tak, żebyś opanował emocję dodam, że multipleks i tak tej zakłamanej rydzykowej telewizji nie uratuje. Zbyt mało zainteresowanych jest widzów i słuchaczy. Koszty zozbuchane a radio i telewizja niszowa. W ogóle trudno sobie wyobrazić, żeby ci specyficzni ludzie, wyznawcy Rydzyka korzystali z multipleksu. To wygląda na jakąś groteskę.
Przecież to Ty jesteś na tym forum jednym z największych demagogów.

W/g mojej oceny jestem jednym z kilku którzy piszą do rzeczy w odróżnieniu od całej reszty pyskaczy.
Nie napisałeś jednoznacznie, że wniosek Rydzyka spełnia wymogi formalne czy nie. To napisz spełnia czy nie? Bo to jest sedno sprawy a nie co robi PO czy TVN czy co tam jeszcze wymyślisz a co nie ma nic wspólnego ze sprawą.
jt / 78.10.111.* / 2012-06-05 19:34

Rydzyk i tak dostanie koncesję. Bo wszyscy dostaną. Tylko tak jak inni co nie spełniają wymogów formalnych na końcu. Prawo ma być respektowane .
Dobrze się czujesz?,bo takie farmazony wypisujesz,że obawiam się o Twoje zdrowie.
Wszyscy dostaną koncesję na multipleks?.Co za bzdura,przecież tam jest ograniczona pojemność,i nie ma fizycznej możliwości aby wszyscy co chcą tam się pomieścili.I to jest w/g Ciebie oczywista prawda?,gratulowałem Ci naiwności,a teraz czego mam Ci pogratulować?,może sam się domyślisz?.


W ogóle trudno sobie wyobrazić, żeby ci specyficzni ludzie, wyznawcy Rydzyka korzystali z multipleksu.
Człowieku,jak widzę Ty kompletnie nie wiesz o czym piszesz.A jak to niby w/g Ciebie korzysta się z multipleksu?.Cyfrowy przekaz TV odbiera się na zwykłej antenie TV,tylko telewizor musi być odpowiedni,posiadać tuner DVB-T z obsługą formatu SDTV i HDTV kodowanych w systemie MPEG-4,większość nowych TV już to ma.Do starych TV trzeba taki tuner dokupić,i tyle.



W/g mojej oceny jestem jednym z kilku którzy piszą do rzeczy w odróżnieniu od całej reszty pyskaczy.
W/g Twojej,a w/g wielu tu piszących jest inaczej.Jeszcze raz gratuluję dobrego samopoczucia.Niektórzy w/g siebie są Napoleonami,można ich spotkać w Tworkach.



Nie napisałeś jednoznacznie, że wniosek Rydzyka spełnia wymogi formalne czy nie.
Bo to nie jest jednoznaczne.KRRiTV równie dobrze mogła stwierdzić że TV Trwam ma możliwość utrzymania się finansowo na multipleksie,sąd tego nie badał.Poczytaj na ten temat tu.
http://www.rp.pl/artykul/881497.html
debos / 79.191.189.* / 2012-06-06 08:44

Wszyscy dostaną koncesję na multipleks?.Co za bzdura,przecież tam jest ograniczona pojemność

Tak. Wszyscy. Co jakiś czas są i będą nowe.Ale jeśli byłoby tak ( a nie jest ) że będzie kilka tylko częstotliwości to tym bardziej warunki przyznawania muszą być bardzo rygorystycznie przestrzegane. Bo niby dlaczego właśnie Rydzyk ma dostać jeśli nie spełnia kryteriów które zostały KRRIT narzucone? Dlaczego KRRIT ma nie respektować prawa?
Dobrze się czujesz?,bo takie farmazony wypisujesz,że obawiam się o Twoje zdrowie.

To pisząc stawiasz się w jednym szeregu z piszącymi tu ciemniakami, synami chłopów pańszczyźnianych.
Bo to nie jest jednoznaczne.KRRiTV równie dobrze mogła stwierdzić że TV Trwam ma możliwość utrzymania się finansowo

Trata tata. To Ty poczytaj. Tylko to może niczego nie dać bo widać, że czytasz i nie rozumiesz. Sąd uznał, że KRRIT w sposób własciwy oceniła zdolność finansową.
A ja przypomnę jeszcze raz, że Dworak zwrócił się do Rydzyka o zgodę na opublikowanie treści wniosku złożonego do KRRIT. Dlaczego nie dał zgody? Gdyby zgodził się na upublicznienie a wniosek spełniałby wymogi wymogi formalne miałby za sobą większość społeczeństwa. Tylko ten wniosek tych wymogów nie spełnia i dlatego może liczyć na klerykalną mniejszość i pisowska zakłamaną hołotę która każdą okazję wykorzysta dla siania zamętu.
jt / 78.10.101.* / 2012-06-06 19:00

Tak. Wszyscy. Co jakiś czas są i będą nowe.
A skąd masz takie przeświadczenie,na czy je opierasz?,czy tylko na swojej subiektywnej ocenie?.

To pisząc stawiasz się w jednym szeregu z piszącymi tu ciemniakami, synami chłopów pańszczyźnianych.
Może faktycznie zbyt mocno pojechałem,jeśli Cię to dotknęło to przepraszam,ale to nie zmienia faktu że piszesz brednie,oparte tylko na Twoim wyobrażeniu,że wszyscy co chcą dostaną dostęp do multipleksu,jeszcze raz powtórzę,nie ma fizycznie takiej możliwości,ilość częstotliwości jest ograniczona.
A co do synów chłopów pańszczyźnianych,to nie uważam ich za gorszych od innych,nie wiem dlaczego w Tobie tyle pogardy.


Trata tata. To Ty poczytaj
Sędzia podkreślił, że za fundacją przemawiała jej długoletnia działalność, czego Krajowa Rada nie wzięła pod uwagę.
To że TV Trwam utrzymuje się ze zbiórek,jest faktem oczywistym,gdyby to KRRiTV wzięła pod uwagę decyzja byłaby odmienna.Zawsze można znaleźć taki "argument" aby nie przyznać miejsca na multipleksie jaki w danej chwili pasuje.Można mówić że to takie były warunki,a fakty są takie że TV Trwam nie pasuje obecnie rządzącym i wszelkimi sposobami dążą do ograniczenia ich działalności.Taka jest moja ocena,czy prawdziwa to się okaże po jakimś czasie.Ja,w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam że mam monopol na rację,może się mylę,zobaczymy.Pozdrawiam i życzę mniej emocji,a większego obiektywizmu.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-06-05 09:09
Widzę, że nazistom nie podoba się wolność zgromadzeń i wolność słowa - nazywają to obciachem, hołotą i innymi epitetami. Tak już było w latach 30. XX wieku i jak widać PO-tomkom przychodzą do głowy podobne pomysły.
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-05 10:02
No cozzzz.... nazywanie nazistami ludzi ktory sa przeciwni robieniu obciachu. Skomentuje to krotko
Wojska niemieckei wchodzace do Polski mialy na maundurach napis Gott mit uns (Bog z nami - dla nie znajacych niemieckiego). Owczesnmy Kosciol Katolicki po cichu wspieral eksterminacje Zydow - ciche przyzwolenie Eugenio Pacelli znany jako Pius XII.
Fszyzm i jego odmiany doskonale sie mialy w krajach ultrakatolickich Hiszpania - gen Franco, Wlochy - Mussolini.
Trza troche poznac by historie, a sluchac Rydzyka jak talibowie mullow
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-06-05 10:27
To coś tak jak Tusk - ślub kościelny przed kampanią prezydencką w 2005 roku? Albo rekolekcje dla klubu PeŁO także tylko w roku kampanii wyborczej?
Twoja wiedza o historii pochodzi ze stalinowskiego podręcznika - czas już dowiedzieć się, że są inne źródła wiedzy niż tylko komunistyczna propaganda. "Trza" umieć czytać.
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-05 14:44
Akurat tu sie z Toba zgadzam - to tez obciach zeby na potrzeby polityki brac koscielny slub czy przed wyborami meczyc sie w kosciele zeby sie dostac na stolek. I obojetne kto to robi badz robilby jest to zalosne niezaleznie od sympatii politycznych. Do wyrzygania
ździcho / 178.42.47.* / 2012-06-05 15:06
Adrian12a i x69
Żadne tam newsy. Prostytucja polityczno-religijna znana była już w czasach turów. Mieszko I-szy tak właśnie zrobił w 966r.
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-05 16:32
Owszem tylko czy z powodu tego ze zaden to jest news mamy to akceptowac?
I czy chcesz powiedziec ze prostytucje mamy wpisana w tradycje ;)?
Jakos trudno mi uwierzyc zebysmy byli az tak schizofreniczni katolicko - prostytucyjni ;)
ździcho / 178.42.51.* / 2012-06-06 10:45

czy z powodu tego ze zaden to jest news mamy to akceptowac?

Nasza akceptacja, czy jej brak nie ma tu zadnego znaczenia. Z prostytucją polityczno-religijną nikt nigdy nie walczył, bo obie strony zawsze miały z niej korzyści, dlatego to zjawisko stało się niestety normą i kazdy dziś zapyta; a co w tym złego?
I czy chcesz powiedziec ze prostytucje mamy wpisana w tradycje ;)?

dokładnie tak.

schizofreniczni katolicko - prostytucyjni

Tu nie może być mowy o żadnej schizofrenii, bo oba te światy są kompatybilne aż do bólu. Oba mają ten sam cel, tylko narzędzia inne.
x69 / 80.188.127.* / 2012-06-05 10:47
Coz... to jak talibowie. Oni znaja przeciez Koran. Nawet z pamieci go cytuja. I w ramach "obrony wiary" podkladaja bomby i zabijaja dzieci.
I wlasnie oni uzurpuja sobie prawo do jedynej prawdy.
Dyskusja z fanatykiem kazdej masci staje sie bezprzedmiotowa niezaleznie od ideologii ktora wyznaje.
A propos innych zrodel wiedzy - mam w zwyczaju zapoznanie sie z pogladami obu stron i dopiero wyrabiam sobie zdanie. SWOJE WLASNE ZDANIE a nie wtloczone do glowy przez jakies medium.
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 10:58

Dyskusja z fanatykiem kazdej masci staje sie bezprzedmiotowa niezaleznie od ideologii ktora wyznaje.

Masz racje, dyskusja z toba jest bez sensu.
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 10:12

Trza troche poznac by historie

Gdybys ty dziecko znal historie to bys takich glupot nie pisal.
debos / 79.191.201.* / 2012-06-05 09:15

nazywają to obciachem, hołotą i innymi epitetami.

Nazywają rzeczy po imieniu. Życia ci plebejuszu nie starczy, żeby to zrozumieć.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-06-05 09:55
Odezwał się akolita Tuska. Plugawisz to forum swoim knajackim językiem. U-PO-lityczniona KRRiT dzieli "koncesje" miedzy swoich, w tym upadającą TVP (kto kwestionował ich stan finansów?) czyli koncesjonuje wolność mediów - to jest ich rola z nadania peowskiego rządu.
ziemia niczyja? / 178.37.129.* / 2012-06-05 08:55
[no-fly-zone, for preserving and protecting Apollo missions historical sites and artefacts.] A co, Polska tyż NASA.
WI62 / 213.195.153.* / 2012-06-05 08:16
Rząd PO i PSL stanowi największe zagrożenie dla wolności, suwerenności i niepodległości Polski od 1989 r. Tu już nie ma pozorów, jest metodologiczne niszczenie przeciwników politycznych i patriotów polskich. Zadłużyli Polskę, sprzedali majątek narodowy, a Telewizja Trwam im przeszkadza, ponieważ jako niezależna od rządu relacjonuje prawdę i podaje fakty. Ten rząd drwi sobie z Polaków i ich inteligencji!!!
Serano / 213.227.87.* / 2012-06-05 09:04
Z takich "Polaków i ich inteligencji" drwi cała cywilizowana Europa. Nic dziwnego, jeśli ktoś urodził się 300 lat za późno i nie w tej galaktyce. Manifestacja w Brukseli, phi! Będą mieli cyrk dziwolągów za friko pod oknami. :-)))

Najnowsze wpisy