Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Terminowe kontrakty inwestycyjne, zwrot od 7% do 17% w skali roku NobelInvest.

Terminowe kontrakty inwestycyjne, zwrot od 7% do 17% w skali roku NobelInvest.

skomentuj
Nobelek / 185.25.122.* / 2020-12-21 11:45
Zainwestuj swoje wolne środki w NobelInvest, to kontrakty terminowe o charakterze inwestycyjnym, środki naszych inwestorów przeznaczamy na inwestycje w najbezpieczniejsze gałęzie polskiej gospodarki, inwestujemy tylko w bezpieczne projekty przynoszące stałe dochody, takie jak infrastruktura turystyczna, lokale mieszkalne z przeznaczeniem na wynajem, lokale komercyjne (usługowe), bezobsługowe formy działalności gospodarczej takiej jak parkingi, miejsca postojowe przeznaczone na dalszy wynajem.

Głównym naszym celem, jest dokonywanie inwestycji w bieżącą działalność usługową oraz handlową, prostą i jasną umową, gwarantujemy określoną stopę zwrotu w określonym czasie, sprawdź szczegóły naszej działalności na naszej stronie internetowej i zapoznaj się z nasza ofertą, w razie pytań skontaktuj się z naszą infolinią lub na czacie, gdzie uzyskasz dodatkowe informacje dotyczące warunków i zasad współpracy.

Kwoty inwestycji już od 2000 zł do nawet 200 000 zł, wysokość stopy zwrotu od 7% do nawet 17% w skali roku.
Wyświetlaj:
MarcinWro / 83.26.247.* / 2020-12-21 13:08
Polecam inwestycje w Wisełka Apartamenty i SPA w Wiśle. Świetne miejsce, wszędzie dosłownie blisko i ten wodospad, tuż obok budynków... Robi ogromne wrażenie, warto zobaczyć kilka zdjęć na stronie https://wiselkaspa.pl/, a najlepiej podjechać i samemu na żywo zobaczyć, że zdjęcia nie oddają piękna "Wisełki" :)
Nobelek / 185.25.122.* / 2020-12-22 11:05
Ciekawa inwestycja Apartamenty i SPA w Wiśle, tylko jeśli ten sezon w ogóle nie przyniesie zysków, a następny jest raczej na zimę przyszłego roku (bo teraz nachodzi sezon nad morzem), który najpewniej wypali, to jak firma wasza jest w stanie wypracować zysk na poziomie ok. 8-9% jeśli te lokale stoją bez możliwości jakiegokolwiek wynajmu w systemie krótkoterminowym?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy