test

holek221 / 2008-12-09 13:55
Witam. Przepraszam za ten test, ale miałem problem z założeniem tematu na tym forum.

Skończyłem niedawno 18 lat, od jakiegoś czasu interesuję się giełdą, czekam tylko na dowód i chcę zacząć grać za moje skromne 1500zł, które na początek muszą mi wystarczyć. Wiem że jestem żółtodziobem i po prostu chcę się uczyć, zdobywać jakieś doświadczenie.

Będę grał emaklerem, który podobno nie jest najlepszy, ale przynajmniej nie muszę mieć 5 tys. na początek jak w bossie.

Chciałem was zapytać o to jak powinienem grać z tak skromnym kapitałem? Nie mogę sobie pozwolić na dywersyfikację portfela, więc zainwestuję wszystko w jedną spółkę. Czy powinienem kupić długoterminowo czy raczej próbowac zyskiwac na każdym wzroście, a potem zmieniac spółkę? I gdzie powinienem kupować, WIG20 czy raczej sWIG80?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy