Forum Polityka, aktualnościPolityka

"The Times" broni stanowiska Polski

"The Times" broni stanowiska Polski

Money.pl / 2007-07-04 11:52
Komentarze do wiadomości: "The Times" broni stanowiska Polski.
Wyświetlaj:
Prawa Strona / 83.24.217.* / 2007-07-05 07:51
To takie żarciki redakcji. Daja pisać szaleńcowi, że Kaczory maja rację ponieważ gdyby nie wojna to - jak wiadomo - tylko liczba naszej, polskiej ludności byłaby większa. Inni /Włosi, Czesi, Francuzi i Niemcy/ mieliby tyle samo co dziś, albo mniej. To taka logika Eurowariata.
jliber / 212.180.147.* / 2007-07-04 12:29
Matko co za bełkot. Bardzo bym chcial aby polscy rolnicy nie dostali pelnych doplat, to by utrzymalo nasz rolniczy skansen na dlugie lata. Zatrudnienie w polskim rolnictwie musi spasc dziesieciokrotnie, i to tylko aby dorownac zachodnim krajom UE, ktore przeciez dotuja rolnictwo na niebotyczna skale. Po likwidacji WPR zatrudnienie w rolnictwie moze spasc nawet stukrotnie, nie mowiac o okresie 10-20 lat gdy dzieki robotyzacji zatrudnienie w tym sektorze spadnie praktycznie do zera.
cyryl / 83.17.92.* / 2007-07-04 13:57
wyuczony na gazecie wyborczej. Zapomnij o żywności ekologicznej i wogóle o dobrej żywności. Skąd tacy sie biorą ? Totalny ciemnogród, o sektoraze rolno-spożywczym nie ma pojecia. Jedz hamburgery i hot dogi i kukurydze modyfikowaną. Kurczaki pędzone na mączce rybnej ci smakuja ?
Karillon / 2007-07-05 18:10 / Bywalec forum
Dokładnie. Kto jadł wyroby miesna na zachodzie zauważył ich niepowtarzalny smak buhahahahahaa po którym przybiera się na wadze kilka razy szybciej niż przy normalnych krajowych produktach.
Z ciekawości??
Czy ktoś wie dlaczego w unii Europejskiej marchewki klasyfikowane sa jako owoce????
bronisława / 83.17.92.* / 2007-07-04 12:15
Erika Stainbuch ciagle nam przypomina o II WŚ, nie sposób zaciągnąc kurtyne nad historia skoro jest ona narzędziem do walki z RP i deprecjacji jej pozycji w UE.
Równiez nowa rola geremka służąca do obśmiewania Polski na arenie międzynarodowej wspomaga te dziąłania. Nie wiem dlaczego geremek znowu niedawno w Le Monde krytykuje Polskę i jej rząd porównując do gomułki, skoro własnie za gomułki robbił swoją karierę naukową a za Bieruta wstąpił do PZPR, w czasach najwięksszego terroru
wewnętrznego. Tak mu sie podobała demokracja Bieruta ?
Czy taki kurs chce z Kwaśniewskim wprowadzic za ukraińskie pieniądze w Polsce ponownie ?
Kto pamieta jakie zwierze odgrywało geremka w "Polskim ZOO" Marcina Wolskiego przed laty ? Genialnie to wymyślił !
Karillon / 2007-07-08 12:14 / Bywalec forum
Odpowiedz jest prosta dlaczego tak było. Geremek to zwyczajny Antypolon.
Heheh pozdrawiam w jedyny słusznie myślący sposób Bronisławę. ;-).
piinokio / 83.4.128.* / 2007-07-04 11:52
Co się komu wydaje to jego sprawa. Trudno jednak pogodzić się z takim sposobem myślenia jaki zaprezentowała nasza delegacja w negocjacjach z UE. Wymieniłbym tu dwie sprawy.
Pozostał niesmak i wrażenie że nasza taktyka to "wszystkie chwyty dozwolone", styl wolnej amerykanki który Kaczyńscy przenieśli z kraju na arenę negocjacji międzynarodowych. Jeszcze gorszy jest efekt dużych kosztów jakie poniosła Polska wpisując się w pamięć europejczyków jako kraj nieracjonalny i nieprzewidywalny w działaniach i marnych w stosunku do tych kosztów efektów. Ostatnio okazało się że ani Fotyga ani prezydent ani premier nie mają pojęcia o właściwie podpisali i jaki jest efekt negocjacji. Konflikty między Fotygą a pozostałą częścią naszych negocjatorów i prezydent na "zdalnym sterowaniu" dopełniają rozpaczliwego obrazu. Myślę że w podobnych sytuacjach należy sięgać nie po swoich ale po najlepszych, nawet z opozycji jeśli jest taka potrzeba.
Times bardziej nas usprawiedliwia niż się z nami zgadza.
Karillon / 2007-07-04 20:00 / Bywalec forum
Jesteś Żydem a już na pwno Antypolonem.
Oddajemy wywalczone krwią naszych przodków majątki na mazurach. A przepraszam twoi przodkowie wyjechali ;-)
A Niemcy tacy lojalni w Unii że jak przyjdzie co do czego to nas mają gdzies tak jak z rurociągiem z Rosji siędogadali.
Nie no więcej takich jak ty to za 100 lat moje dzieci bedą w Polsce pisac wnioski o wizy.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-08 10:33
Ja proponuję żebyś teren Unii opuścił już dziś bo po co masz sie wkur.wiać na Żydów:)
Karillon / 2007-07-08 12:17 / Bywalec forum
Zacznijmy od tego że to ja jestem u siebie. Mam pełne prawo do Polski ze wzgledu na moich przodków ginących w obronie ojczyzny. Twoi co robili podczas II wojny ?? Pochwal się ?? Zakładali banki ??
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-08 12:26
Zapewiam Cię, że mam takie samo prawo do Polski jak i Ty. Tylko z tą różnicą, że ja nie jestem takim skrajnym "narodowcem" jak Ty. Przecież trzeba wiedzieć, że w naszym kraju żyją również ludzie innych narodowości i wyznania. Chyba się zgodzisz ze mną? Więc co należy ich wygnać, wymordować? Chcesz być taki jak Hitler czy Stalin? Pomyśl, bo jak chcesz żyć w Europie to musisz też dać żyć innym. Polski niestety nie przeniesiesz:)
Karillon / 2007-07-08 12:39 / Bywalec forum
Apropos Stalina to mam pyatnie. jakiego pochodzeni byli jego najbliżsi współracownicy ze świty. przede wszystkim z aparatu terroru??
Karillon / 2007-07-08 12:37 / Bywalec forum
Oczywiscie że nie wymordowac ale jak wiesz sa pewne srdowiska trzymajace wladze bez wzgledu na ustrój. Midzy innymi grupy masonsko Żydowskie zmieniajace partie i poglady. oraz środoiska lewackie dające się łątwo manipulowac tymże lożom. Zainteresuj sie prosze ilu mamy posłów sympatyzujacych z przybudówkami do Lóż mas a przede wszystkim ilu jest posłów Żydów. Żydów mamy w Polsce mniejszosc jednak w parlamencie jest na odwrót. Ja żydów jako takich lubie. Lubie ich kulturę, imprezy ktore robią na Kazimierzu restauracje etc. etc. Al tak nie może byc i nie bedzie ;-) Aha nie przecze ze nie masz prawa do Polski. oczywiscie że masz ale juz samo stwierdzenie ''wyprowadz sie z Unii' pokazuje czyje zdanie jest dla Ciebie wazniejsze. Ja nie wierze ze Unia chce Polskę ażeby zrobic Polsce dobrze. My jestesmy zwyczajnie im potrzebni gospodarczo, politycznie(Ukraina, Białorus) i musimy na tym zrobic biznes majac takie Asy w rekawie. Nie mozemy klepac sie po plecach jak Kwach i reszta.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-08 13:07
Trochę chyba hipokryta z Ciebie:)
Karillon / 2007-07-08 15:59 / Bywalec forum
nie ;-) zapewniam Cię.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-08 10:29
Karillon może byś jakąś Partię w stylu LPR założył:) Romkowi na pewno przydałoby się jakies wsparcie tak zajadłego "narodowca" jak ty:)
Karillon / 2007-07-08 11:14 / Bywalec forum
Nie ma potrzeby. Odpowiednie koła już są nie ma co tego rozdrabniac. Zastanawiam się jakie ty poglądy reprezentujesz? Wydaje się że jestes za P. Steinbach i tym podobnym antypolskim srodowiskom.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-08 11:24
Zaponiałeś dodać Buchahahahaha!!!!
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-08 11:23
Buchhahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pewno nie za LPR-em:)
olo1 / 89.79.211.* / 2007-07-04 18:24
Pinokio - o ile urósł ci nos po tym komentarzu ???
zombie / 83.17.92.* / 2007-07-04 12:21
nauczony przez wyborczego śmiecia myślenia, włóz swoje baterie i formuuł swoje myśli samodzielnie ! Zapytaj o opinię ludzi którzy traca teraz swoje gospodarstwa na rzecz Niemców, co robi Twoja Erica Staibuch i jej otoczenie , dleczego rząd nimiecki finansuje projekt typu "centrum wypędzonych"
A do twojej świadoimości to do dzisiaj Federalny Trybunał Konstytucyjny nie zatwierdził traktatu ruropejskiego a prezydent nie podpisał. Co z tego że Bundestag przyjął uchwałę ale nie jest jeszcze prawomocna a minęło jak wiesz wiele miesięcy. Tak więc nie mądraluj, niech Niemcy sami sie uporają z tematem w swoim kraju a póżniej cos zarzucają Polakom. A te ględzenie wyborczej zostaw dla siebie, pomroczność jasna cholera.
Lorunia / 87.96.96.* / 2007-07-05 13:25
Myślę , że dla przeciwników naszej delegacji byłoby najlepszym manewrem negocjacyjnym , gdyby już na wstępie rozmów prezydent powiedział ,że na wszystko się zgadza ! Mógłby jeszcze dodać że przyjechał po to aby tylko podpisać odpowiednie papiery . ..... Co za zaufanie ! ! ! A gdzie nasze interesy jako kraju o prawie 40 mil. ludności ?
Karillon / 2007-07-05 17:55 / Bywalec forum
Brawo!!!!! To mi się podoba ;-). Termin tolerancja nie znaczy godzic się na wszystko!!!!!!!!! Wystarczy że będziemy wyciągac wnioski z historii. Pozdrawiam gorąco;-).

Najnowsze wpisy