Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Thun: Prezydencja to ogromna szansa na sukces

Thun: Prezydencja to ogromna szansa na sukces

Money.pl / 2011-05-15 09:20
Komentarze do wiadomości: Thun: Prezydencja to ogromna szansa na sukces.
Wyświetlaj:
deTox / 188.146.17.* / 2011-05-15 21:31
Nowomowa! Takiego bełkotu dawno nie czytałem; czego to się nażarło?! - koszernej trawy?
Fer_re_ro / 178.180.2.* / 2011-05-15 21:22
To by wam pasowało po_matoły.
Dla Polaków najważniejsze jest dobro Polski; ważniejsze od jakiejś prezydencji w eurokołchozie jest usunięcie was od władzy - usunięcie zdrajców i szumowin.
dgen / 2011-05-15 15:33 / Tysiącznik na forum
"My musimy grać o Europę przede wszystkim. I jeżeli my wygramy Europę, to znaczy, że te sześć miesięcy naszej prezydencji będzie dobre dla Europy, to wtedy my w Polsce będziemy wygrani."

Przepraszam, mam tylko magistra i studia podyplomowe, ale nic nie rozumiem. Trzy linijki i zero treści - ale POrażona peruwiańskim wirusem gawiedź sika ze szczęścia.
Doradca Donka / 84.75.178.* / 2011-05-15 14:54
Thun chodzi tylko o sukces PO. a nie kraju. Gdyby im chodzilo o kraj dawno by sie o to starali. Nie dajcie sie nabrac, tak jak w przypadku Smolenska. PO nic nie potrafi dobrze zrobic i rowniez zle bedzie z prezydencja.
GŁUPI GRAŚ / 85.198.213.* / 2011-05-15 13:33
THUN co z twoimi obietnicami z 2003 i 2004 roku ?
Gdzie te ,,europejskie" płace dla młodych?
Gdzie spłaszczanie się różnic i poziomu życia pomiędzy Polską a np. Niemcami?
Twoje słowa wtedy to same kłamstwa ,kłamstwa i ... .
Kolejna cwaniara ,która obłudnie i perfidnie , z premedytacją ,,ustawiła" się na głupiej wierze obywateli ,którzy uwierzyli w jej słowa... .
i to by było na tyle / 83.10.112.* / 2011-05-15 12:13

I jeżeli my wygramy Europę, to znaczy, że te sześć miesięcy naszej prezydencji będzie dobre dla Europy, to wtedy my w Polsce będziemy wygrani.

BEŁKOT !!! Pardon : EUROBEŁKOT !
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-05-15 10:31
Jaki sukces, sukces to ma demokracja wynosząc takie idiotki na stanowiska.
Wacuś Młody EuroPOsraniec / 83.10.139.* / 2011-05-15 10:25
WydOOpcone krakOOsy --- napierw POsrańce w nocy POdnieśli swoje gaże no i mamy dalsza serię POdwyżek. W góre czesne w żłobkach, ceny biletów MPK, podatek od nieruchomości, opłatę za parkowanie oraz czynsze w mieszkaniach komunalnych. MORDY wy MOJE ... podwyżek nie było od kilku lat, a w tym czasie wzrosła inflacja i państwo dołożyło samorządom kolejne obowiązki, nie dając pieniędzy na ich zrealizowanie.
Czesne w żłobkach ma wzrosnąć ze 180 do 300 zł. Cena biletu MPK ma zwiększyć się z 2,5 zł do 2,8 zł (docelowo > 5 zł) , koszt biletów okresowych wzrośnie natomiast o 6 proc. Planowana jest podwyżka opłat w strefie parkowania. Przygotowywane jest także podwyższenie stawek czynszów i opłat za wieczyste użytkowanie. itd.. itd.. itp ... itd ..
odczarowany / 89.78.40.* / 2011-05-15 09:28
Jak burkowi miche dają to dla pana szczeka.

Opozycja ma bezwzględnie i bezkompromisowo wytykać błędy rządzących.

Rząd bez cenzury, mowa tu o rzetelnej pracy nie usłużnych mediach, czuje się bezkarny.
klewra / 213.158.197.* / 2011-05-15 09:22
A ja i pewno wiekszość narodu mam dosyć tych pseudo sukcesów i utrzymywania Brukseli z naszych kieszeni. Z tych sukcesów korzysci odnosza tylko ci co siedzą w Brukseli lub darmozjady którzy w tym posredniczą.
Oszołomowaty / 89.229.89.* / 2011-05-15 09:20
Gdy czytam te teksty Węgrach którym coś się nie udało (bonie zaakceptowali małżeństw gejowskich i przyjęli własna konstytucje), o "wspólnej polityce", posiadaniu Lewandowskiego gdzieś tam w szeregach unii (który oprócz pomysłu podatku nic więcej tam z siebie nie wydalił) to od razu mam uczucie że już gdzieś to widziałem ... Za czasów kolonialnych murzynom takie pieśni śpiewano, później podczas pochodów pierwszomajowych takie "wielkie słowa" słyszałem, a takich Thunów czy Hunów widziałem dziesiątki codziennie szczekających to samo i tak samo przez miesiące w TV. . PR i propaganda - 200% albo i więcej przez wszystkie otwory ciała wlewana
A może Pani Thun napisałaby jakieś analizy na temat dobroczynności Euro - nie widziałem takich od 2-3 lat a chętnie porównałbym sobie z tymi opiniami z tamtego okresu

Najnowsze wpisy