Forum W wolnym czasiePodróże

Tłumaczenia przez telefon za granicą

Tłumaczenia przez telefon za granicą

raczos80 / 2010-12-08 13:51
Przeczytałem właśnie tekst o ciekawej usłudze - tłumacz telefoniczny dostępny 24h na dobę. Masz jakiś problem w obcym kraju, chcesz coś załatwić a nie umiesz się dogadać - dzwonisz do tłumacza. Jeśli to rzeczywiście kosztuje w granicach 5 zł za minutę to ja uważam że pomysł jest genialny! Co o tym myślicie? Cały tekst o teletłumaczeniu tutaj: http://www.twojaeuropa.pl/2219/tlumaczenia-przez-telefon---wygoda-w-podrozy
Wyświetlaj:
Daniel9539 / 188.33.249.* / 2022-08-24 00:33
Ja polecam biuro Tłumacz in Poland. To sprawdzony kontrahent, nigdy mnie nie zawiedli.
MorowiecLech / 188.33.232.* / 2022-07-29 00:56
Jeśli chodzi o tłumaczenia tekstów to polecam Biuro Tłumaczeń Texter. Rzetelnie wykonują zlecenia. Jestem zadowolony z jakości wykonanej usługi.
ADam00 / 2012-11-09 16:21
Polecam usługi tłumacza Brillant Partner;
-Tłumaczenia rozmów telefonicznych
-Tłumaczenia na miejscu zdarzenia
-Tłumaczenia na czacie
-Tłumaczenia e-mail
-Tłumaczenia pisemne
Więcej informacji znajdziecie na stronce;

https://www.brillantpartner.com/tlumaczenia_rozmowy_telefoniczne.php?pid=24
chmielek / 2012-11-09 23:08
a z jakich usług korzystałeś ?
zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi tłumaczenia rozmowy telefonicznej, czy ktoś
z was już korzystał ? chcę zadzwonić do kogoś z NY,a do swojego angielskiego nie mam jeszcze zaufania
junonaka / 2011-01-17 12:09
wielu ludzi chyba żyje jeszcze w cieniu PRL. znam osoby w moim wieku, którym rodzice zabraniali uczyć się języka rosyjskiego, a tu proszę...ostatnio znalazłam o artykuł okazuje się. że ten język jest jednym z najbardziej pożądanych, zwłaszcza w biznesie... tylko ja chyba nie mam talentu i tym bardziej takie tłumaczenia przez telefon ułatwiłyby mi życie o_o
marina_s / 79.186.177.* / 2010-12-09 08:58
Pomysł chyba ma potencjał... Starsze osoby faktycznie wolałyby skorzystać z takiej usługi zamiast uczyć się języków. Dla młodszych to raczej niepotrzebne - chyba że jako rozwiązanie biznesowe...
kimi_raikonen / 83.29.107.* / 2010-12-16 16:13
Jako rozwiązanie biznesowe widzę w tym sens. Ale w turystyce, nie sądzę... przeciętny polak będzie raczej rżnął głupa albo próbował dogadać się na migi :) Sprawdziłem też właśne ile by kosztowała taka telefoniczna przyjemność... Według cennika na stronie GSTPC.com - za minutę połączenia z tłumaczem z Hiszpanii trzeba zapłacić 5 zł. No no...
malwa_malwa / 83.27.158.* / 2010-12-31 11:34
Nie tylko jako rozwiązanie biznesowe, ale też w turystyce. No i w milionie prostych spraw, gdzie często wystarczy kilka słów w obcym języku. Tylko trzeba je najpierw znać! :)

A mnie interesuje inna rzecz: jak są rozliczane koszty? Czy jest np. naliczanie sekundowe?
janprzedsiebiorczy / 2011-01-10 12:09
Na stronie znalazłem informacje o sposobie rozliczania kosztów. Opłaty naliczane są w cyklu sekundowym, tzn że za każdą sekundę rozmowy 1/60 stawki minutowej określonej w Cenniku.

Więcej szczegółowych informacji odnośnie kosztów połączeń znajdziecie w Regulaminie Świadczenia Usług Tłumaczeń Telefonicznych pod adresem: http://www.gstpc.com/regulamin.html.
junonaka / 2011-01-12 09:43
Takie tłumaczenia telefoniczne już od lat są popularne w krajach zachodnich. jak zawsze jesteśmy uwstecznieni we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.
Ja osobiście z chęcią skorzystałabym z takich usług. Zwłaszcza, że znam jedynie język angielski. Niby język biznesu. ale to wciąż za mało...
ciekawe, co na to powie mój ojciec, które jest sceptyczny do wszystkiego co nowe... Rekin biznesu ;D
fvbnghn / 193.0.242.* / 2011-01-11 11:58
to wcale nie jest reklama ;]
janprzedsiebiorczy / 2011-01-12 13:09
jeśli reklamą nazywasz udzielanie porad...

nigdy nie byłem rekinem biznesu ;-D zakładam, że tego typu osoby są otwarte na wszelkie nowinki technologiczne i przede wszystkim nie szczędzą środków na ich wdrażanie!

Najnowsze wpisy