Forum Forum inwestycyjneForex

To chyba żart???

To chyba żart???

Zielona Wrozka / 79.163.233.* / 2009-07-09 13:24
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601095&sid=a4FrpqryJy3U
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-07-09 13:54 / Tysiącznik na forum
ale ekipa jest dobra..tam w belwederze tez ..........qwa teraz sie obudzili ze czarna jesien czeka nas?????????????????????
greenstar / 2009-07-09 13:52 / Pogromca jeleni

wyciągnąć z innych miejsc, niż kieszenie Polaków – dodał (Tusk).

hahahhaaaaaaaaaaaaaaa.............................
Maks_ / 2009-07-09 13:46 / Tysiącznik na forum
Hahaha... ubawiłem się do łez...
Wypowiedź Donka po spotkaniu z Kaczyńskim: "- Nie mogę jednak powiedzieć, jaka będzie przyszłość. By nie podwyższać podatków musimy zmienić już teraz kilka ustaw, by pieniądze wyciągnąć z innych miejsc, niż kieszenie Polaków – dodał (Tusk)."
Jestem poważnie zaciekawiony, jakie te "inne miejsca" on miał na myśli :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-07-09 13:34 / Pogromca jeleni
a co z nalozoną przez KE procedurą nadmiernego deficytu?.......................to wylkucza przyjęciue euro..............ale najwidoczniej .zapomnial:))
Maks_ / 2009-07-09 13:40 / Tysiącznik na forum

a co z nalozoną przez KE procedurą nadmiernego deficytu?.......................to
wylkucza przyjęciue euro..............ale najwidoczniej .zapomnial:))


hehe... widać lata lecą...
Wejście do korytarza ERM2 jest możliwe bez spełnienia warunków konwergencji, ale pytanie po co? Nie ma sposobu, by w dwa lata spełnić te warunki, no chyba że zazdrościmy Łotwie jej sukcesów... :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-07-09 13:32 / Pogromca jeleni
hahahahahahahaaa...................tak...jak na 01.04.......................dobry nawet:))
Maks_ / 2009-07-09 13:30 / Tysiącznik na forum
Odwracanie uwagi opinii publicznej od rzeczywistych problemów... założenia do nowelizacji budżetu są dalece nierzeczywiste - na jesieni szykuje się kolejna nowelizacja a o ERM2 do przyszłego roku mogą zapomnieć (Vincent to stary wyga... jak wczoraj spieprzyli aukcje obligacji nominowanych w PLN, tak dzisiaj trzeba było poczarować)

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-07-09 13:27 / Tysiącznik na forum
buaahahahahahahhaha to cały mój koment
sierota marycha / 2009-07-09 13:30 / Tysiącznik na forum
niezle....ma chlop fantazje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy