Forum TechnologieNauka i wiedza

To pewne: Księżyc powstał z wielkiego zderzenia. Po podobnym wymarły dinozaury!

To pewne: Księżyc powstał z wielkiego zderzenia. Po podobnym wymarły dinozaury!

Wyświetlaj:
jakub2 / 31.61.199.* / 2013-03-15 15:04
Mamy już powyżej uszu tych bzdurnych teorii prowadzących donikąd i coraz to nowe wymysły tzw. wykształciuchów którzy biorą pieniądze za głupie teorie które nie są do sprawdzenia i tylko wprowadzają w błąd mało myślących ludzi .
A wystarczy przeczytać biblię żeby się przekonać w sposób prosty że jest dziełem stwórczym BOGA
Ci tzw. uczeni na przestrzeni wieków twierdzili że ziemia jest płaska , co i do tej pory niektórzy tak twierdzą , ze jest też niewiadomego kształtu , a odkąd napisano biblię to jest napisane np. "A DUCH BOŻY UNOSIŁ SIĘ NAD OKRĘGIEM ZIEMI" i widziano przecież że inne ciała niebieski są okrągłe a nawet kuliste . Zresztą sama biblia nas ostrzega jest werset który mówi " STRZEŻCIE SIĘ NAUKI LUDZI"
Głupota tzw. uczonych obraża BOGA i ogłupia ludzi . łamiąc dziesięć przykazań BOŻYCH , A które JEZUS streścił do dwóch , mianowicie - "KOCHAJ BOGA I BLIŻNIEGO" z czego widzimy ze wykształciuchy zadufani w sobie nie kochają BOGA ani bliznieg , a i w innych dziedzinach życia człowieka wiele razy zaszkodzili swoimi teoriami , za które nigdy nie biorą odpowiedzialności
'
Mastah / 31.0.2.* / 2012-10-25 13:36
Warto bylo wydac miliardy i udawac ze sie cos robi przez 40 lat, zeby uzyskac tak istotna dla gatunku ludzkiego wiedze...
olry / 93.181.189.* / 2012-10-20 19:49
też mi odkrycie, sumeryjskie legendy sprzed 4 - 5 tys. lat o tym piszą , tyle, że pismem klinowym na glinianych cylindrach; Zacharia Sitchin w swoich książkach o bogach Edenu o tym pisze, więc jakie to odkrycie skoro ja o tym czytałem rok temu ????
Oliwa z Inowrrocławia / 188.146.237.* / 2012-10-20 08:55
Jestem ciekawa czy bedzie ten koniec swiata czy nie bo inni mowia ze bedzie a inni ze nie to komo wierzyc?
jakub2 / 31.61.199.* / 2013-03-15 15:12
Nie słuchaj ludzi , poczytaj biblię , w biblii nie pisze o końcu świata i nigdy go nie będzie, ziemia ostoi się na wieki , ale będzie koniec takiego światowego sytemu rzeczy w jakim obecnie żyjemy , resztę dowiesz się z biblii , wiedza sama nie przychodzi trzeba się pofatygować i nie słuchać ludzi , lecz BOGA
Yggdrasil łączy dziewięć światów / 83.238.153.* / 2012-10-19 07:19
Holenderskie skamieniałe drzewo z księżyca przeczy tej hipotezie :)
PN1500 / 217.8.184.* / 2012-10-19 12:10
Zarząd amsterdamskiego Rijksmuseum, gdzie znajduje się "księżycowy kamień" oświadczył, że jest on jedynie skamieniałym fragmentem drzewa. Informacja ta jest tym bardziej istotna, że wcześniej okaz ten wyceniano na ponad 300 tys. funtów.

Skamieniałe drzewo zatem tak, ale pochodzi ono z Ziemi. Niestety
Yggdrasil łączy dziewięć światów / 213.241.60.* / 2012-10-19 18:46
Leonard George http://royallib.ru/book/leonard_dgordg/na_nashey_lune_est_kto_to_eshche.html- taka ciekawostka dla PN1500, doceniając Pański refleks :))

Najnowsze wpisy