Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To zdarzy się po raz pierwszy w historii GPW

To zdarzy się po raz pierwszy w historii GPW

Money.pl / 2012-12-14 00:29
Komentarze do wiadomości: To zdarzy się po raz pierwszy w historii GPW.
Wyświetlaj:
hopsa palantów i jednej spółki / 86.63.111.* / 2012-12-16 12:00
BUDŻETOWY TAJFUN VINSENT NADCHODZI 2013 ;)))
Wagon Putów i Esek / 78.30.117.* / 2012-12-15 16:38
CENZORZY Z tzw. (pożal się Boże) Redakcji Forum wycinają moje wpisy ze słowem "czubek" a całkowicie nie reagują na chamskie i wulgarne wpisy synonima
Przykłady z ostatnich paru godzin:

Największym oszustem jesteś tu TY hohsztaplerze
jesteś żałosnym oszustem
kłamliwy śmieciu
twoje pajacowanie robi się żałosne OSZUŚCIE
schizolu
perfidna gnido
ta gnida
Zostałeś zdemaskowany gnido
gnido bez wstydu
tępy klakierze

itd itp
I co? I ZERO reakcji ze strony tzw. Redakcji
Widać są siebie warci: Redakcja Forum i płatny naganiacz po 10gr od posta.
Redakcja forum / 2012-12-15 17:51 / Administracja forum
Synonim był banowany ostatnio w odpowiedzi na obrażanie innych uczestników forum. Takie wpisy jak cytowane - usuwamy. Problem jest jednak inny - wzajemne obrażanie się na forum nieraz przeważa nad merytoryczną dyskusją. Prosimy o kulturę i wzajemny szacunek. Nie ma innego sposobu, jak... zgoda i dyskusja.
Etermit / 2012-12-15 20:16 / Tysiącznik na forum
SZANOWNA REDAKCJO

Dopóki będziecie pozwalali synonimowi na pisanie tutaj, coś takiego jak kultura i wzajemny szacunek będzie czystą abstrakcją. Ja jestem na forum tylko dlatego, że miałem dość tego trolla i postanowiłem zadziałać. synonim traktuje ludzi jak śmieci bo inaczej nie umie. Ktoś kto ma choćby odrobinę odmienne zdanie niż on sam zostaje ostrzelany ciężką amunicją w postaci epitetów i obelg od których robi się niedobrze. Pomijam już fakt, że to co pisze to zwykłe bujdy nie mające związku z rzeczywistością i są one tylko i wyłącznie projekcją jego marzeń i wynikiem tzw. myślenia życzeniowego. Dodatkowo zasypuje forum tonami informacji, które dla każdego są ogólno dostępne, czyli spamuje.

Wnioskuję o zlikwidowanie jego profilu. Dopóki tego nie zrobicie, dopóty jakakolwiek dyskusja rzeczowa na tym forum będzie niemożliwa.
Redakcja forum / 2012-12-15 20:22 / Administracja forum
Ma Pan rację. Nikt nie ma taryfy ulgowej, jeśli obraża innych. Synonim dostał właśnie bana. Jeśli obrażanie innych będzie się powtarzało, usuniemy konto.

Tradycyjnie prosimy o wymianę poglądów. Do tego służy forum.
synonim / 2012-12-15 23:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
synonim / 2012-12-16 11:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Gdzie to niby złamałem regulamin forum wczoraj zwracając się do was w kulturalny i grzeczny sposób?

Posty hossiarskich zadymiarzy zostawiacie a wszystko inne wycinacie

No ale czego innego spodziewać się po portalu, ktòry ogłosił 2700 do końca roku

Szybko szybko ten post też kasujcie byleby nikt go nie zobaczył
Etermit / 2012-12-15 20:33 / Tysiącznik na forum
Obiecuję zgłaszać każdy przypadek obrażania innych forumowiczów oraz spamowania.

DZIĘKUJĘ ZA REAKCJĘ Z PAŃSTWA STRONY! :)
synonim / 2012-12-16 11:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe czy będziesz tak samo gorliwy w zgłaszaniu swoich pròb logowania się tutaj pod kilkoma różnymi nickami jednocześnie w celu robienia tylko i wyłącznie zadym z innymi forumowiczami (bo wszyscy doskonale wiedzą, że nie wchodzisz tu aby komentować giełdę)
Etermit / 2012-12-17 08:16 / Tysiącznik na forum
znowu nie na temat odpisujesz
Etermit / 2012-12-15 16:53 / Tysiącznik na forum
synonim pisze:

A moje jedno czy dwa IP są cały czas zbanowane

a nie mówiłem, że loguje po IP innych serwerów, twierdził, że nie, a jak ja loguję się tak samo bo mnie banują i kolega bull shift też (przez ten sam serwer) to twierdzi, ze go oszukujemy :)

gratuluję fantazji

najlepsze dopiero przed nami, bo teraz każdy forumowicz to będę ja tylko w innym wcieleniu czyli synonima ogarnie totalna schiza :)
synonim / 2012-12-15 23:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja zawsze pisze jako synonim choc moge miec rozne IP a ty piszesz spod jednego IP jako niby rozne osoby i przez to oszukujesz innych

Roznica jak BYK
wyPutowany na glanc / 78.30.117.* / 2012-12-15 16:10

synonim / 2012-12-15 11:50 / portfel /
Nowe 4-letnie szczyty na DAX zrobione na najmniejszych obrotach w ciągu roku a więc nie jest to wiarygodne

Powiem więcej: to się nie liczy
:))
Kardas / 31.174.226.* / 2012-12-15 16:00
Synonim ma niestety racje i reszta juz niedługo się o tym przekona. Wśród moich znajomych, zapaleńców giełdowych, nikt nie ma akcji. Jak zapytam dlaczego to wszyscy mówią że nie dadzą się nabrać na giełdę skoro w Hiszpanii czy we Włoszech zaraz będzie to samo co w Grecji.
zenadaa / 80.239.243.* / 2012-12-15 17:01
No to wam koniobije teraz chlopak odpowiedzial jaki wszechobecny optymizm panuje
zenadaaa / 80.239.243.* / 2012-12-15 17:03
Taki optymizm ze nawet tutejsz2 byki nie maja akcji


P.s.ah ta AF,jak zwykle niezawodna :)))
lukaszwych / 2012-12-15 15:02 / portfel / "Demon rynków"
Zagraniczni inwestorzy masowo kupują polskie papiery skarbowe. Ekonomiści ostrzegają, że to staje się niebezpieczne - donosi "Puls Biznesu".

Za to nie lubie Kenobiego spamera, on caly czas widzi że zagranica ucieka z polskich obligacji a złotówka się osłabia i podaje coraz niższe rentowności że niby są przebijane, bo on widzi tylko to co chce widziec.
Tam już się boją, że tworzy się bańka a w tym czasie Ken widzi jak cały czas uciekają.
Jest większy idiota na tym forum?

Ja nie widze czy ktoś jest bykiem czy niedźwiedziem tylko czy ktoś pisze prawde czy nie prawde, od oceny rynku jestem ja i jak kupie czy sprzedam to moja sprawa, dlatego nie bede winił jak ktoś mnie przekona do scenariusza jakiegos i strace, natomiast pisanie nieprawd i pakowanie mniej świadome osoby w bagno to już jest kwestia inna.

Czy Kenobi jest idiotą czy specjalnie pisze nieprawdy? Od pół roku pisze że zagranica ucieka podając polskie retnowności obligacji, w tym czasie zaczął podawać jak uciekają przy 6% teraz uciekają z 3%. To jak oni uciekają cały czas udając że kupują? A złotówka od pół roku wg. niego się osłabia choć była 3.5 a teraz jest 3.09 i znow udają że kupuja tak dobrze że złótwka się o 40 groszy umocniła. Oni wszyscy tylko udają żeby nabrać schilozola, uciekają z obligacji polkich udając popyt i ze złotówki tylko Ken się nie daje nabrać na to wszystko i pisze "prawde".
Etermit / 2012-12-15 01:22 / Tysiącznik na forum


-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-12-15 01:06
Odnośnie dyskusji pomiędzy Synonimen a Etermitem - byłoby dobrze, gdybyś Etermit ujawnił jednak swój portfel.
Bo takie przekomarzanie się z Synonimem zaśmieca forum. Pokaż portfel od np.4 lat i udowodnij, że zarabiasz. Bo obecnie zarabiają nieliczni. Większość, którzy dawniej kupili akcje (Arctic, Budimex, JSW) jednak tracą. Za wyjątkiem KGHM-u.
synonim / 2012-12-15 11:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

okaż portfel od np.4 lat i udowodnij, że zarabiasz

Dokładnie!
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Etermit / 2012-12-15 11:02 / Tysiącznik na forum
jemu niczego mu nie ujawnię bo jak pisałem nie jest dla mnie stroną, poza tym co by to zmieniło? i tak dalej będzie trollował więc temat zamknięty, ja tutaj jestem tylko dlatego, że ten spamer po parasolem ochronnym redakcji robi sobie co mu się żywnie podoba i trzeba go i jego indolencję piętnować
ja uważam inaczej..... / 91.150.178.* / 2012-12-15 09:25
przepraszam bardzo ale moje zdanie jest takie że to synonim zaśmieca forum wklejając tendencyjne notowania które każdy sam może sobie obserwować, np spradź sobie ile razy wklejał że DAX poniżej 7000pkt, sprawdź sobie teraz daxa zobaczysz o czym mówię
synonim / 2012-12-14 22:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W USA aż się proszą o realizację zysków

Rynek od dawna wykupiony
jak katarynka / 91.150.178.* / 2012-12-15 09:34
i tak nieustannie od roku,ale teraz pewnie trafisz, kiedyś nawet będzisz wklejał to z archiwum że trafnie przewidzałeś
synonim / 2012-12-15 10:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

i tak nieustannie od roku
płyniesz
Iwona.. / 79.185.132.* / 2012-12-14 19:57
Nawet Kuczyński zauważył , że w czerwcu wchodził kapitał zagraniczny a oni nie wczodzą na tydzień :)
synonim / 2012-12-14 20:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

kapitał zagraniczny a oni nie wczodzą na tydzień


Pokaż kiedy zagraniczny kapitał spekulacyjny wszedł na GPW na dłużej bo jakoś nie pamiętam
Etermit / 2012-12-14 20:30 / Tysiącznik na forum
boś na to zbyt przeprogramowany na besse jest
synonim / 2012-12-14 20:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak zwykle głupi komentarzyk zamiast pokazania o to co prosiłem - no ale na nic innego cię nie stać naganiaczu z bankrutującego funduszu akcji
bull shift / 2012-12-14 20:47 / Bywalec forum
synonim, czy do Ciebie nie trafia, że jesteś żałosny i robisz z siebie cyrkowisko? Uwziąłeś się na Etermita, żeby ci coś udowadniał a nie ma to żadnego związku z oszukiwaniem jak twierdzisz. Po prostu facet nie napisał Ci jakie ma papiery, ot co. Jak dla Ciebie to niezbity dowód na oszustwo to ja nawet nie wiem co mam powiedzieć. Nie wnikam w to co wciągasz ale chyba za dużo tego bierzesz. Pamiętaj, że lepiej jest walnąć jedną kreskę za mało zamiast o jedną za dużo.

p.s. gdybyś mnie zapytał co mam to musiałbym być chyba naćpany jak ty żeby otwarcie na publicznym forum o tym napisać
Redakcja forum / 2012-12-15 08:34 / Administracja forum
Bull shift i Etermit pisze z tego samego IP. Prosimy, by nie wprowadzał Pan forumowiczów w błąd i nie siał zamętu na forum.
Redakcja Forum Money.pl
synonim / 2012-12-15 10:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Bull shift i Etermit pisze z tego samego IP

TROLL
Etermit / 2012-12-15 11:06 / Tysiącznik na forum
można pisać przez różne IP i obce serwery, ty wiesz to najlepiej więc nie rób ściemy

ale możesz oczywiście zgłosić sprawę na straż miejską
synonim / 2012-12-15 11:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

można pisać przez różne IP i obce serwery

Redakcja pisze, że macie takie same IP a nie serwer i to pewnie "cudowny przypadek", że akurat obaj piszecie z tego samego serwera
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
synonim / 2012-12-15 13:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

można pisać przez różne IP i obce serwery


Ty i bull piszecie z tego samego IP ale może to twój wujek ha ha ha ha ha
Etermit / 2012-12-15 11:17 / Tysiącznik na forum
a przepraszam bardzo, a serwer to nie ma/nie może mieć stałego IP? www.google.pl
synonim / 2012-12-15 11:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a przepraszam bardzo, a serwer to nie ma/nie może mieć stałego IP?

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
lukaszwych / 2012-12-14 21:32 / portfel / "Demon rynków"
juz bull nie przesadzaj jak ktoś by cie poprosił o imie i nazwisko, nr. telefonu albo meila to rozumiał bym a spółki jakie posiadasz w portfelu to jakaś tajemnica?
ja ci podam spółki ze swojego 1 portfela
BOS 28.83
ELEKTROTI 7.04
ENEA 15.17
GANT 3.41
GETINOBLE 1.59
MIDAS-NFI .57
MWTRADE 8.10
OPONEO.PL 7.32
RADPOL 7.98
TAURONPE 4.55
TIM 5.04
synonim / 2012-12-14 22:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

spółki jakie posiadasz w portfelu to jakaś tajemnica?


dla kogoś kto naprawdę ma akcje to nie problem podać ale dla kogoś kto jest oszustem i udaje kogoś innego, tak jak niejaki Etermit HOHSZTAPLER jest to problem bo wie on, że szybko zostałby zdemaskowany

Ja setki razy tu pisałem co mam w portfelu a mój portfel na moneyu jest publiczny i odpowiada rzeczywistości

No ale ja nie jestem oszustem jak niejaki Etermit
synonim / 2012-12-14 20:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

o prostu facet nie napisał Ci jakie ma papiery, ot co. Jak dla Ciebie to niezbity dowód na oszustwo

Nie klakierze, nawet nie przeczytałeś dyskusji a już pyskujesz jakieś bzdury

Zaproponowałem mu prosty 'contest' na analizę fundamentalną dowolnie wybranej spółki bo stwierdził, że on się na tym zna jako wielki inwestor a ja nie

WYMIĘKŁ

udaje teraz głupa, że nie zna się na analizie technicznej choć ja mega wyraźnie pisałem, że chodzi o analizę fundamentalną

Więc jest dla mnie zwykłym oszustem i ten prosty tekst to wykazał
Etermit / 2012-12-14 20:55 / Tysiącznik na forum
spoko, tam te papiery to mały pikuś, synonim chce żebym mu AF dowolnej spółki zrobił, a że nie mam takiego zamiaru, to jestem OSZUST !

dobre co nie? dowód jak jasny gwint, buahahahaha :D
synonim / 2012-12-14 21:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
dertek / 188.147.235.* / 2012-12-14 19:51
Synonim nie daj się prowokować. Ja tam uważam że dzięki tobie toczy się tu jakaś ciekawa dyskusja. Pokazujesz co obstawiasz co czyni cię bardziej wiarygodnym niż inni. Oby więcej było tu takich forumowiczów jak ty.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pertek.. / 91.150.178.* / 2012-12-15 09:18
a niby co obstawia, ciągłe spadki które nigdy się nie sprawdzają, albo że nigdy nie zainwestuje więcej niż 2% kapitału w akcje? to niech się przeniesie na forum o obligacjach, co on tu w ogole robi, to forum GIELDOWE, może dla ciebie wiarygodny masz do tego prawo. pewnie zostałeś na peronie i szukasz usprawiedliwienia dla swoich błędów
synonim / 2012-12-14 20:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Synonim nie daj się prowokować

Nie wolno dawać się tutejszym pyskującym płatnym naganiaczom z bankrutujących funduszy inwestycyjnych grających tylko na wzrosty
lukaszwych / 2012-12-14 21:38 / portfel / "Demon rynków"
Nie pisz jak ken,
nikt na tym forum nie jest żadnym platnym naganiaczem ani ty ani oni.
synonim / 2012-12-14 22:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Skąd wiesz?
luzak / 213.199.253.* / 2012-12-14 19:31
Na razie wychodzimy z dołka a o wzrostach można będzie mówić dopiero powyżej 2700 pkt.Synonim to błazen piszący bzury.
Kardas / 31.174.226.* / 2012-12-14 18:55
KGHM ma fajną cenę ale chyba nikt nie spogląda na zapasy miedzi:
http://www.kitconet.com/charts/metals/base/lme-warehouse-copper-30d-Large.gif
Drunken Sailor in the Land of Unreality / 77.254.63.* / 2012-12-14 19:04
To jest tylko niewielka cząstka tego, co leży w Chinach, które już same eksportują miedź i w przyszłym roku mają zwiększać eksport.

"Stymulacja" QE zapasów i inflacji skończy się ogromnym krachem.
A na przyszły rok zapowiadana jest coraz większa nadpodaż, bo popyt spada, a podaż rośnie, bo wchodzą do eksploatacji nowe inwestycje, rozpoczęte w czasie radosnej hopssy bankrutów, za pożyczone..
janlew nielogo / 178.235.0.* / 2012-12-15 13:39
a wiesz że Polska eksportuje ropę naftową? ups zdziwienie? to nic nie znaczy że jakaś firma czy dwie eksportują bo nie chcą zwyczajnie sprzedawać na rynku wewnętrznym ze względu na możliwość uzyskania lepszej ceny zagranicą. to są reguły wolnego rynku ale sosjalista tego nie rozumie
Kardas / 31.174.226.* / 2012-12-14 19:09
To ile mają miedzi Chińczycy tego nikt nie wie. Gdzieś czytałem że 2013 rok ma przynieś nadpodaż miedzi. Będzie się więcej produkować miedzi niż będzie zapotrzebowanie czyli odwrotnie niż w ostatnich latach. Zapasy zatem jeszcze wzrosną a co za tym idzie ceny miedzi spadną.
Jak na to zareaguje KGHM, który ma jeszcze podatek od wykopalin ?
Kardas / 31.174.226.* / 2012-12-14 18:54
No to jeszcze 5 sesji, spekulanci dostaną premię a po Nowym Roku się zacznie. Zadłużenie krajów rośnie lawinowo i jeśli się to utrzyma to za rok nie będzie niczego :)
Etermit / 2012-12-14 18:50 / Tysiącznik na forum
synonima bardzo boli fakt, że żyję z dywidend wiec żeby go dobić dodam jeszcze, że z powietrza wody i jedzenia
synonim / 2012-12-14 19:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jestes oszustem i zaraz to bedzie wykazane publicznie
Etermit / 2012-12-14 20:03 / Tysiącznik na forum
a tak w ogóle, to niby czemu uważasz mnie za oszusta, czy to ja bujdy pociskam o tym co będzie? niby kogo, gdzie i w czym oszukałem narażając na jakieś straty czy utraty? ja już dziś pisałem, że jakby się ludzie stosowali do twoich pseudo rad byli by dawno bankrutami, to jest dopiero oszustwo i to zpremedytacją bo potem jak cię na nim przyłapią piszesz:

I CO Z TEGO?

dla mnie to najgorsze świństwo jakie człowiek może zrobić drugiemu, ciekawe ilu ludzi przez ciebie wtopiło pieniądze, tani cygan i naciągacz jesteś i tyle
synonim / 2012-12-14 20:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie odwracaj perfidnie kota ogonem od tego, że już zostało publicznie wykazane, że jesteś OSZUSTEM
Etermit / 2012-12-14 20:31 / Tysiącznik na forum
gdzie zostało wykazane? gdzie cie oszukałem

KONKRETY dawaj a nie pisz mi tu propagandy!
synonim / 2012-12-14 21:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

gdzie zostało wykazane? gdzie cie oszukałem


twierdząc, że znasz się na AF spółek a ja nie

Zaproponowałem więc prosty test na twoją wiarygodność, który oblałeś

a więc jesteś zwykłym oszustem i nie tym za kogo się podajesz

proste
Etermit / 2012-12-14 19:04 / Tysiącznik na forum
proszę bardzo, nie widze najmniejszego problemu
synonim / 2012-12-14 19:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Swietnie - zatem podaj nazwe spolki jaka bierzemy tu na warsztat i dokonujemy jej analizy fundamentalnej a potem wyceny w oparciu o liczby z jej aktualnego raportu okresowego

Kazdy z nas dokonuje tej analizy z osobna

Nie powinienes miec z tym problemu skoro nizej twierdzisz, ze to ty a nie ja znasz sie analizie spolek

Poki tego wiec nie zrobisz pozostaje w mocy to, ze jestes tylko zwyklym oszustem i nie tym za kogo sie podajesz co dla mnie jest oczywiste

Podobnie jak reszta twoich kolegow pyskaczy tutaj
Etermit / 2012-12-14 19:49 / Tysiącznik na forum
nie jestem zwolennikiem analizy technicznej, a oszustem jesteś raczej ty i twoje pożal się losie analizy rynku
Etermit / 2012-12-14 19:52 / Tysiącznik na forum
dla mnie AT to rodzaj matematyki z wróżeniem z fusów, bawią mnie ci co dokonują takich analiz i wychodzą na tym tak samo jak ty synonim, ogarnij się w końcu i zejdź na ziemię
synonim / 2012-12-14 20:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nie jestem zwolennikiem analizy technicznej


dla mnie AT to rodzaj matematyki


Napisałem o analizie fundamentalnej


dokonujemy jej analizy fundamentalnej


więc czego znów nie zrozumiałeś tumanie? A może już robisz z siebie idiotę na maksa do reszty bo nic innego ci nie pozostało?
Etermit / 2012-12-14 20:24 / Tysiącznik na forum
a faktycznie, sory nie doczytałem, AF to jeszcze gorsze wróżenie z fusów jak AT, mnie wystarczy, że wiem jacy ludzie pracują w spółkach które mam, w każdym razie nie ma tam takich mend jak ty
synonim / 2012-12-14 21:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

mnie wystarczy, że wiem jacy ludzie pracują w spółkach które mam

Mnie wystarczy, że nie umiesz zrobić AF spółki i już wiem, że jesteś hohsztaplerem


w każdym razie nie ma tam takich mend jak ty

te bajeczki to se możesz dalej pjeprzyć ale już nie mnie
bull shift / 2012-12-14 20:39 / Bywalec forum
Aleś mu przygadał, aż monitor kolą oplułem ze śmiechu :)))
synonim / 2012-12-14 21:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

przygadał,



No nieźle mi "przygadał" tępy klakierze, nie odróżniając nawet AT od AF


kolą oplułem


niedołężni tak mają, że się czasem oplują albo obsrają
Głowa z ramionami / 77.254.63.* / 2012-12-14 18:57
Ja widzę, że to jednak Ciebie coś boli? Zawsze boli to, co najsłabsze...
Etermit / 2012-12-14 19:04 / Tysiącznik na forum
mam etopirynę nie martw się
Etermit / 2012-12-14 18:43 / Tysiącznik na forum
jakby na to nie spojrzeć, synonima wyputowało prawie na wylot a stelaż niedługo mu się zawali
Delirium tremens / 77.254.63.* / 2012-12-14 18:54
Czy mógłbyś sobie darować wycieczki osobiste i przestać śmiecić?
Stany na minusach, więc dostałeś jakiegoś napadu, bo w poniedziałek luka w dół i musisz na kimś sobie odreagować?
Etermit / 2012-12-14 18:59 / Tysiącznik na forum
niech sobie spada, mnie to nie przeszkadza
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy