Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Tokarz / Operator CNC Holandia

Tokarz / Operator CNC Holandia

joanna2 / 78.154.95.* / 2014-03-31 13:48
Tokarz / Operator CNC Holandia
Poszukujemy kilkunastu tokarzy CNC do pracy w Holandii. Jesteśmy agencja rekrutacyjną specjalizującą się w wyszukiwaniu pracowników dla pracodawców holenderskich i niemieckich.

Obowiazki pracownika:
toczenie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną lub wzorem detalu
przygotowywanie przyrządów niezbędnych do toczenia
przygotowanie, ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji
programowanie maszyn CNC
dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
Prace bezpośrednio w renomowanej holenderskiej firmie
Atrakcyjne warunki finansowe
Bezpłatne zakwaterowanie
Ubezpieczenie

Wymagania:
doświadczenie w ustawianiu oraz obsłudze maszyn CNC
znajomość sposobów obróbki, znajomości parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi
znajomość rysunku technicznego
umiejętność pracy w zespole
Znajomośc jezyka angielskiego , niemieckiego lub holenderskiego

Kandydatów spełniających wszystkie warunki prosimy o przesyłanie CV na adres:

CNC@JL-FLEX.EU

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Wyświetlaj:
Waldek912 / 170.78.75.* / 2020-08-03 13:03
Myślę podobnie jak Hommar i WitkorKopec. Można mieć robotę dobrą w Polsce i ZM Kazimieruk jest tego najlepszym przykładem.
Crreo / 192.241.177.* / 2020-09-02 08:56
W pełni się zgadzam. W Kazimieruku dobre warunki jeśli chodzi o współpracę.
Hommar / 89.65.254.* / 2020-07-01 11:42
W Polsce też dobra robota. Np. Kazimieruk dobre warunki oferuje. Dobra kasa, dobre warunki, no i przede wszystkim nie trzeba wyjeżdżać :)
WiktorKopec / 83.24.42.* / 2020-02-28 15:05
Dobrze zarobic mozna na cnc również w ZMK Kazimieruk :) ! Polecam dla kazdego faceta
Autormm / 83.24.76.* / 2020-01-28 11:54
Porównywałem zarobki za granicą, a tu w Polsce przy tym stanowisku i wprawdzie w Kazimieruku podobnie płaca. Ogólnie dobra firma duzo stanowisk pracy mozna tam uderzac ;)
IreneuszWrona / 83.24.42.* / 2019-12-30 13:39
Holandia Holandią, ale w Kazimieruku też spoko mają :) Płace wysokie, a warunki dobre.
prezesbit. / 185.246.208.* / 2019-11-27 15:34
Dzień dobry! Mam na imię Tomasz Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
Edwardooo12 / 79.191.102.* / 2019-11-25 15:18
Opertator CNC? W Kazimieruku oferuja atrakcyjne warunki, w tym zarobki bezkonkurencyjne. Polecam.

Najnowsze wpisy