tomasz

tomasz73 / 80.53.216.* / 2006-10-10 21:36
Witam! Tu Tomasz. Z wykształcenia technik elektronik, magister polonista, roczny informatyk (he he-to się tak tylko nazywa), 8 lat pracy. Giełda? wykresy? -praktycznie niewiele wiem. W 2000r. przed bessą udało mi się nieźle zarobić na oszczędnościach w Eurofunduszu PKOsa. Kupiłem mieszkanie, potem nowy samochód, potem sprzedałem to mieszkanie i kupiłem ładniejsze, garaz, działkę 21 ar w pobliżu lasu, daleko od cywilizaji-3km. W tej chwili trochę odkładam w Arce Zrówn.i Lukas Stabil. mam trochę forsy i nie wiem czy pakować w giełdę czy kupić jeszcze kawałek ziemi. Dookoła mojego miasta ceny wzrosły o 50-80-100%, ale słyszą że można nabyć jeszcze za bezcen ziemię rolną (jak się dobrze poszuka i trafi na desperata) Tyle, ze trzeba szukać i mieć szczęście. Okolice Konina są dość atrakcyjne. Często zaglądam do Money i marzę wyliczam, ile bym zarobił, ile będę miał na emerycie, gdyby... Szkoda, że brak mi funduszy i wiekszej odwagi np.wziąć kredyt.
tyle. pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy