Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Toshiba nie może wyjść na prostą. Zapowiada rekordowe straty

Toshiba nie może wyjść na prostą. Zapowiada rekordowe straty

Wyświetlaj:
kicha / 62.108.168.* / 2015-12-22 16:23
Japończycy żyli luksusowo przez lata - teraz Chiny i Korea odebrały im rynki, Niech trochę pobiedują, jestem za tym, żeby biedni się trochę wzbogacili a bogaci zaznali niedostatku - to będzie troszkę więcej sprawiedliwości na świecie.
sdcfscsc / 217.99.251.* / 2015-12-21 14:43
tak to jest z wielkimi firmami. z sony jest podobnie. a pomyslec, ze jeszcze 10-15 lat temu laptopy toshiby to byl szczyt techniki I zaawansowania...
radekdfghjk / 77.253.19.* / 2015-12-21 14:23
Nie dziwie sie. Moj laptop mial przedluzona gwarancje o rok i na dzis przed koncem gwarancji ujrzalem na monitorze wiadomosc ze mam oddac laptop do serwisu po czym laptop sie wylaczyl. Wlaczalem go spowrotem i po chwili znowu pojawaiala sie informacja ze mam go oddac i znowu sie wylaczyl. Pojechal na serwis gwarancyjny w ktorym byl 2h bo dokladnie mozna bylo podejrzec co sie z nim dzieje, moim zdaniem ktos go specjalnie tak zaprogramowal by przed koncem gwarancji sie "zepsul" ale na szczescie mialem gwarancje a jak bym nie mial to musialbym zapalcic tak wiec jesli toshiba robi tak z cala elektronika ktora produkuje to zycze im powodzenia w sprzedazy bo jesli kazdy bedzie sie szanowal jak ja to wiecej nie kupi nic od nichpOZDRAWIAM

Najnowsze wpisy