Forum Forum finansoweKredyty

Towarzystwo Finansowe Gebert Finanse

Towarzystwo Finansowe Gebert Finanse

winia77 / 2017-04-18 18:35
Witam.
Chciałam przedstawić Towarzystwo Finansowe Gebert Finanse.
Oferują pożyczki na spłatę przeterminowanych zobowiązań, także BIK, chwilówek itd. Biuro kredytowe mieści się w Warszawie w C.H. Reduta na Ochocie. Podobno z ich usług skorzystało już bardzo wielu zadłużonych i pozytywnie oceniają ich doradztwo kredytowe. Ja skorzystałam w trudnym bardzo momencie kiedy dla żadnego banku nie byłam już wiarygodnym klientem. Miałam mnóstwo długów i niewiele pomysłów jak z nich wyjść. Trafiłam na ich ulotkę, zadzwoniłam raczej żeby się upewnić że i tu nic nie załatwię. Jakie było moje zdziwienie gdy miła Pani zaproponowała spotkanie i krok po kroku wyjaśniła w jaki sposób mogę naprawić swoją sytuację finansową. Opowiedziała mi o profilach działania firmy. Podstawowym profilem ich działalności i są:
kredyty oddłużeniowe,
pożyczki konsolidacyjne,
pożyczki na spłatę zobowiązań w BIK,
oferują opiekę fachowego doradcy finansowego.

Pożyczają pieniądze nawet bez zdolności kredytowej co w niektórych sytuacjach, tak jak w mojej było jedynym wyjściem.


Pozdrawiam
FinanceHome / 193.106.131.* / 2018-05-23 17:42
Finance Home  http://financeh.pl/  to firma świadcząca usługi związane z kredytami i ubezpieczeniami. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują wysokiej jakości usług oraz indywidualnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe dostarczane przez wiodące instytucje finansowe. Oferujemy kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe etc.
Pomożemy przebrnąć Państwu przez wszystkie formalności oraz wynegocjować lepsze warunki kredytowania.
Poza ofertą kredytową posiadamy również szeroką gamę ubezpieczeń życiowych, komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych.
Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję.
Nasze usługi są bezpłatne.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ILONA MAKUCH oraz AGATA KROTLA

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: