Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

TPSA domaga się od UKE 236 mln zł

TPSA domaga się od UKE 236 mln zł

skomentuj
Wyświetlaj:
szklarek / 2010-07-05 19:18

Powyższą dopłatę przyznaje Prezes UKE, w wysokości kosztu netto świadczenia usługi powszechnej.

Tylko jak w takim postępowaniu ocenić to, w jakim stopniu nierentowność wynika z samej istoty powszechności usługi, a w jakim z abnegacji operatora. Na przykład PAS-y (publiczne aparaty samoinkasujące). Są nierentowne. Ale w jakim stopniu dlatego, że wymagane wskaźniki gęstości aparatów ( w stosunku do ludności ) są zawyżone, a w jakim stopniu dlatego, że TP nie stosuje aparatów wrzutowych (na monety) zamiast tych wymagających sporej inwestycji w kartę chipową, która ma okres ważności czy dlatego, że taryfikuje te rozmowy bardzo zniechęcająco.
J7+11=4 / 79.185.229.* / 2010-07-06 13:17
Pare lat wstecz dzwonilem do TP w sprawie sprochnialego slupa drewnianego do wymiany stojacego na chodniku z ktorego jest wykonane przylacze telefoniczne mego budynku, uslyszalem odpowiedz ze jak calkiem sie przelamie to wtedy bym zadzwonil!!!! a narazie nikomu nic sie nie stalo i niema potrzeby wymiany...Na pytanie dlaczego taka decyzja , odpowiedz to jest odgorna decyzja Pana Prezesa...ze prezes szuka oszczednosci. Odpowiedzialem ze niech prezes szuka oszczednosci w kosztach osobowych rady nadzorczej i wlasnych poborach ( 135 tys. miesiecznie )...Prowadze firme zakupilem telefony komorkowe rezygnujemy z TP (namawiam do tego kolegow) to najgorsza firma telekumunikacyjna....Klijent z Bialegostoku.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy