Trade.com

kamil-inwestor / 89.65.48.* / 2016-02-10 19:07
Trade.com nakłania ludzi do inwestowania. Jednak poczatkującym klientom, którzy nie mieli wcześniej doświadczenia na giełdzie proponują trefne inwestycje, np.: akcje firmy w najwyższym w jej historii punkcie na kupno. Szybko potem okazuje się ze to bardzo zła decyzja i klienci tracą. Jestem ciekawy czy tylko ja mam wrażenie, że tam pracują oszuści i niekompetentni ludzie.
Wyświetlaj:
Traderpro / 31.61.235.* / 2022-11-10 11:48
Świetna platforma polecam. W szczególności polecam Pana Dariusza z który nauczył mnie bardzo dużo. Jak działają rynki, cykle czy dlaczego ceny gazu wzrastają najbardziej nie w okresie zimowym a już w okolicach września. Wspaniałe szkolenie z amerykańskich indeksów. Niestety od jakiegoś czasu Pan Darek jest niedostępny ale brokera jak najbardziej polecam.
Trade.com / 88.199.129.* / 2021-12-03 10:31
UWAGA OSZUŚCI

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ OSZUSTOM Z CYPRU
FoxxxCFD / 79.184.255.* / 2017-06-18 06:57
Sektor finansowy dodatkowo łączący cechy branży
e-commerce i początki jednej spółki z Polsko-Czeskim zarządem, która wchodzi na nasz rynek z "czymś" o czym,zdecydowana większość naszych przedsiębiorców nie miała pojęcia.
Przypomnę, że nie mówimy tu o wejściu Lead Capital Markets Limited, właściciela marki i zarazem strony:

www.trade.com
Mówimy tu o firmie, która podobnie jak Trade.com przeprowadzała transakcje finansowe typu "market maker".
Należy się zastanowić czy conajmniej jedna wspólna cecha pozwala stawiać je na tym samym poziomie i oceniać, błędnie niestety bo Trade.com przez cały okres działania (działa do dziś na mocy i zgodnie z prawem Polski i UE)nie widział i nie zobaczy, jakiego spustoszenia na Polskim rynku dokonała jedna firma, która
reklamując platformę handlową MT-4,poprzez publicznie dostępną stronę:
www.markets.com (właścicielem strony jest: Safecap Investments Ltd)
Może są tu osoby, które straciły kilka tysięcy, znajdą się i Ci których tysiące liczyć należy w setkach, pewność ,że przynajmniej jeden, zasilił rachunek kwotą, która robi wrażenie, 1.000.000,00 (jeden milion Polskich Złotych).
Jak skończył właściciel kilku stacji paliw,składów węgla itp?
Pewnie dziś leży i pije, jest zadowolony, że ma pieniądze a one w ich jakże mylnej ocenie, zwalniają z myślenia, wykłada i czeka.Dlaczego?Ma i może.Taka kwota na "debiut spółki ferrari", leży i pije, pytam czy wygodnie mu teraz?I skąd pomysł na tej klasy alkohol, tylko tyle zostało? IPO się chyba nie udało?
Problem, że jeżeli otyła osoba przechodzi na surową dietę, wychodzi zdrowsza tj mądrzejsza.
Pomyśl co ta dieta zrobiła z tymi co chociaż nie na etacie to dużo jeść nie mogą.
Pewnie są na etacie.
Bohemia IZ Sp. z o.o
Gonoma Finance Sp. z o.o
Felson Limited Sp. z oo
fx net ,markets.com .
Widzisz to pewnie tylko kilka nazw, pod jakimi działało jedno porozumienie i kieszeń ta sama.
Nie typ:
+Market Maker
+Non-Dealing Desk
+Straight Trough Processing
+Electronic Communication Network
+Multilateral Trading Facility
(Typ działań właściciela platformy handlowej jest ważny, ważniejszy jest cel pośrednika)
Jeżeli firma chce rozwinąć się i budować zaufanie, stawia na profesjonalne podejscie i uczciwe działania to nie należy równać do firmy, która działała od początku w tzw. złej wierze.
Czemu proceder trwał przez lata?Pytanie do NIK bo KNF publicznie działa teraz, sukces niebywały.
Wiedzieli o wszystkim bo firma swoim działaniem, wypompowała MLD PLN z kraju.
Ryzyko?Lokaty z tego co wiem to bezpieczeństwo jak obawa przed ciążą i analny seks w prezerwatywie...Co z tego? Tu i tu, bezpiecznie i cały ch*j.Nie wiem gdzie logika i sens.
Gotówka w banku, nie wypłacisz bo kara za zerwaną umowę przed termionowo.Maksymalnie kilka procent -belka - inflacja = zysk = grzech marnotrawstwa = przypowieść o talentach = wnioski?
Wchodząc do kościoła wiesz podświadomie ,że musisz być cicho, spotkasz wiernych. Idąc do burdelu spodziewam sie ku*wy a wchodząc na giełdę i instrumenty pochodne wiem, że można stracić i co?
Wchodzę sam?
Czy ktoś może mnie zmusić przez rozmowę?
Może Cię oszukać ale jak prowadzisz firmę lat kilka to wiesz jak i co działa.
Tylko głupiec nie sprawdza swojego przyszłego partnera.
Nie mówię o czytaniu wypowiedzi innych ale dziś jest to łatwe by odkryć zamiary innych.
Wracając do Trade.com to nie widziałem ich na liście ostrzeżeń KNF.
Może w ogólnym bilansie zysków i strat dominuje zielony kolor a ludzie nie czekają na własny kapitał po kilka tyg,mies,lat i nie muszą znosić opieszałości naszego sądownictwa.

Ktoś zabija nożem, ktoś zrobi kanapki.
Brali kredyt w obcej walucie?Chcieli spłacić mniej, świadoma decyzja i sytuacja ,którą podgrzały Banki...Teraz proszą o pomoc a solidne i pewne banki stały się banksterami.

Myślenie nie boli, ból sprawia jego brak, klapki na oczach i płytka wyobraźnia.

Wszystko jest dla ludzi,wszystko ale nie dla wszytkich.
Bronisław Romanowski / 94.75.96.* / 2017-04-10 18:46
ciekawe podejście
jestem inwestorem od 7 lat i rzeczywiscie na rynku w Polsce jest mało rzetelnych brokerów,aczkolwiek Trade.com na pewno do nich nie należy, Mają informacje i analizy na naprawde wysokim poziomie, jezeli chodzi o doradców i analityków - mozna ich miejscami oglądac w TV jako specjalistów z wyzszej półki
nie moge powiedziec ze to maszynka do zarabiania bo czegos takiego nie ma ale stopa zwrotu jest zadowalająca
broker na klase światową
HenLehman / 46.134.98.* / 2021-06-12 12:40
nie rozumiem, stopa zwrotu zależy od naszych decyzji inwestycyjnych, co ma broker do zysków? broker ma szybko i skutecznie realizować nasz zlecenia - tylko (i aż) tego oczekuję 🤔
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Piotr559 / 37.47.63.* / 2017-03-10 13:39
Otóż to... Zainwestowałem 5 tyś zł początki ciężkie zarobki na poziomie 50-60zł co transakcje na 1-2 dni max 77zł

Potem inwestycja dla mnie zupełnie nie zrozumiała ale ok w końcu są Profesjonaliści analitycy i prognozy. Zrobiłem jak Chcieli wg wskazań i było wszystko ok za chwile -100zł po kilku dniach szło az do -1000zł zadzwonili aby kupić kawe lub złoto aby odrobić stratę. Dobrze że sie nie posłuchałem bo bym teraz nic nie miał... A tak mam niby 4000 tyś zł, ciekawe czy komuś udało sie wypłacić pieniądze od nich ?
K.559 / 188.146.171.* / 2019-07-02 18:26
Mnie napisali że mam się skontaktować z działem finansowym,ale nigdzie tego działu nie można znzleźć a oni nie podają informacji.
Marcin964 / 195.114.171.* / 2017-03-03 12:30
Bardzo dobra obsługa klienta. Zaczynając współpracę z firmą Trade.com zupełnie nie wiedziałem ile rzeczy na świecie się dzieję i jak to wykorzystać. Obsługę mogę ocenić na bardzo dobrą. Codzienne analizy na maila, stały kontakt oraz wiarygodne informacje od eksperta pozwalają mi wykorzystywać możliwości, które daje mi rynek. Co prawda jest jeden minus - trzeba się napracować przy realizacji strategii i codziennie podejmować trudne decyzje ale wszystko przynosi fajny efekt. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy która trwa już ponad rok. Nie oceniajcie brokera po pierwszym tygodniu czy też dwóch.
Lesz / 91.208.150.* / 2017-03-07 08:41
Ja nie oceniam brokera po pierwszym tygodniu cy dwóch. Współpracowałem z tym brokerem ponad pół roku. O ile na początku nie było źle - pierwszy miesiąc, to później ich strategia się zmieniła - zaczęli rekomendację dla mnie na stratę - wszystkie ich propozycje były przeciwne do kierunku rynku. Myślę, że wynika to z tego, że są MArket Makerem.
MarcinSzcz / 194.165.48.* / 2017-03-02 12:57
po prostu żenada ile razy potrafią do ciebie zadzwonić i zawracać ci du.. wiedząc że i tak cię nie namówią. strasznie natrętni. odradzam całkowicie kontakt z tymi ludźmi
Lesz / 91.208.150.* / 2017-03-02 11:46
Niestety nie polecam brokera. W pierwszej kolejności nagabują na handel za ich pośrednictwem, wmawiają, że z nimi można zarobić ponad 100 % rocznie, a później we współpracy z opiekunem ze strony brokera jest zupełnie inaczej. Ciągle namawiał, żeby podnieść depozyt do co najmniej 30 tysięcy złotych to wtedy będą emocje. Niestety po długiej walce jedynie oni zarabiają solidnie na obopólnej współpracy. Po tym jak już powiedziałem, że rezygnuję ze współpracy to cztery na cztery ich codzienne sugestie w co zainwestować były błędne - mam wrażenie, że było to robione specjalnie żebym jak najwięcej pieniędzy stracił. Ja miałem około 15 tysięcy złotych na koncie i mówiłem zróbmy z tego coś to wtedy będę podnosił depo, a nie po jednej czy dwóch transakcjach mam już dokładać pieniędzy. Gdybym nie pilnował się z inwestycjami to wyszedłbym mocno na minus - uważajcie, trzeba się mocno pilnować. Jeżeli ktoś chce inwestować z brokerem to lepiej nie wybierać market makera. Jak wpłacałem pieniądze to z dnia na dzień na koncie, a jak teraz wypłacam to mam czekac dwa tygodnie... Gdzieś przeczytałem ostatnio, że się zmienił wymóg dla brokerów o krótszym czasie wypłaty środków - chyba nawet do 1 dnia roboczego, ale mogę się mylić - czy ktoś wie coś na ten temat ?
pkorol / 2017-01-29 10:30
Ja jestem zadowolonym posiadaczem polisy. Na polisie wyciągam 14% miesięcznie (w tym miesiącu, na czysto po wszystkich możliwych opłatach). Pilnuję cały czas wyników, inwestuje wyłącznie agresywnie. Nie słucham żadnych doradców i nie czytam obcych analiz, inwestuję w oparciu o własne przemyślenia no i mam farta:)
Paulina5362 / 194.165.48.* / 2017-01-25 10:10
oszuści i naciągacze. tyle temacie tych pseudo doradców finansowych. chcą żebyś założyła konto na ich platformie a potem czyszczą cię z kasy. są strasznie natrętni
trader8228 / 88.135.168.* / 2016-11-08 15:14
Witam, ponieważ jestem nowym zainteresowanym handlem typu trade.com zacznę od pytania klucza - Myślę, że bez analizy tego punktu wszelkie rozważania nie mają sensu. Oto pytanie klucz:

Jeżeli zamykam transakcję z przykładową kwotą 2000zł na minusie - i oczywiście te pieniądze są odliczane z mojego konta - pytanie brzmi: gdzie i w jakim procencie trafiają te pieniądze ?
zamoscianek / 2016-10-09 19:17
ich doradzcy w ogóle nie mają doświadczenia inwestycyjnego
myslacy inaczej / 188.33.217.* / 2016-09-30 21:29
Niestety nie tylko ty masz takie wrazenie. Problemem jest, ze ich doradzcy nie sa wcale zorientowani w rynku, w ktorym doradzaja. Swoje "doradzanie" opieraja na analizach pochadzacych z centrali. Raz im sie trafi, a trzy razy nie. Skutecznosc bardzo slaba, choc klientowi wmawiaja ze 80% ich porad sie sprawdza. Ze swojego przykladu podam, ze zle doradzili przy ropie, eur-pln i eur-chf i kilku innych. Praktycznie za kazdym razem sie mylili i jeszcze namawiali po zlej inwestycji, by czekac z zamknieciem trefnej transakcji. Po czasie okazywalo sie, ze gdyby czekac, to strata bylaby jeszcze wieksza. Oni licza w ten sposob, ze moze trend sie odwroci - i raz na jakis czas sie odwraca, ale czesto nie.
ranker / 31.178.196.* / 2017-01-26 17:11
Jak chcesz, to możesz zerknąć na stronę gieldowyradar.pl - co prawda, to nie doradztwo, ale można sobie samemu strategię akcyjną opracować i przetestować na rzeczywistych danych. Sporo tez innych fajnych narzędzi, ale doradztwa nie ma.
trader8228 / 88.135.168.* / 2016-11-08 15:18
czy doradcy są kiepscy - myślę, że odpowiedź na to pytanie wyjaśni wszystko - czy ktoś zna odpowiedź?

Oto pytanie klucz:

Jeżeli zamykam transakcję z przykładową kwotą 2000zł na minusie - i oczywiście te pieniądze są odliczane z mojego konta - pytanie brzmi: gdzie i w jakim procencie trafiają te pieniądze ?
Gratulacje / 82.214.139.* / 2016-10-20 10:19
Gratulacje ze przegrałaś/przegrałes pieniadze zaciekawiło mnie to az sprawidzłem wykres ropy i cały czas rośnie wiec nie wiem jaka była mozliwość straty, Pozdrawiam
Andru355 / 89.65.48.* / 2016-02-10 20:57
W końcu ktoś poruszył temat tej firmy. Potwierdzamm, że tak jest. Jak pchca cie nakłonić do wpłaty to potrafią dzwonić co 5 minut. Jak chcesz coś wyjaśnić telefon odbiera jakas nic nie siedzącą praktykantka, która informuje że nic nie wie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy