Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Trader na giełdach w USA

Trader na giełdach w USA

skomentuj
swift / 194.181.0.* / 2007-08-21 18:36
Witam !!!

Mam ofertę dla wszystkich chcących zostac traderem (a konkretnie proprietary traderem) akcji na giełdach w USA. Oto treść oferty:


SwiftTrade (www.SwiftTrade.com), będąc uczestnikiem globalnego rynku papierów wartościowych, jest największą firmą typu „proprietary trading”. Obecnie posiadamy ponad 150 biur na całym świecie.

W związku z rozwojem działalności w Warszawie poszukujemy kandydatów na traderów.

Jeśli jesteś zdyscyplinowany, pozytywnie zmotywowany, optymistyczny i jednocześnie chciałbyś pracować na „Wall Street”, to zgłoś się do nas.

Doświadczenie w inwestowaniu na giełdzie nie jest wymagane, ponieważ oferujemy szkolenie od podstaw. Znajomość angielskiego będzie mile widziana, nie jest jednak niezbędna. Jeśli jesteś bądź byłeś miłośnikiem gier komputerowych - może być to twoim dodatkowym atutem, gdyż szybkie palce i oczy są w tym zawodzie niezbędne.

Niektórzy z traderów, zanim przystąpili do SwiftTrade nie wiedzieli nic o handlu akcjami czy kontraktami terminowymi, a obecnie są jednymi z najlepszych na rynku.

Przewidywany czas pracy w godzinach od 15:00 do 22:00 (rynki amerykańskie takie jak NYSE czy NASDAQ są otwarte od 15:30 do 22:00).

Dajemy ci także możliwość przyszłej pracy w innych biurach SwiftTrade na całym świecie.


Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail:

jobs@warsaw.swifttrade.com
cgffggbbjj / 178.106.214.* / 2011-10-13 23:05
a te dwa jajoglowe blizniaki co od paru lzt tam siedza to sa jeszcze?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy