Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Trading school- praca na stanowisku Tradera rynkow Amerykanskich

Trading school- praca na stanowisku Tradera rynkow Amerykanskich

skomentuj
Lukasz TS sosnowiec / 83.238.81.* / 2010-08-09 14:08
Firma World Trade Securities i Trading School, poszukuje młodych i ambitnych ludzi, chcących dołączyć do elitarnej grupy daytraderów, handlujących akcjami na giełdach papierów wartościowych w USA. Firma posiada swoje polskie oddziały w Sosnowcu, Katowicach oraz Gliwicach.


World Trade Securities to kolejny krok w ewolucji obrotu akcjami w systemie daytrading, gdzie nawet młodzi, uczący się traderzy mogą oddziaływać na bardziej doświadczonych spekulantów. Polski oddział firmy pomoże naostrzyć umiejętności i dotrzeć do zarobkowego potencjału początkującym traderom, którzy po ukończeniu profesjonalnego szkolenia, staną się pełnoprawnymi graczami na parkietach giełd nowojorskich. Po ukończeniu szkolenia firma podpisze kontrakty z traderami, proponując wynagrodzenie na zasadach, na których otrzymują je najlepsi na świecie traderzy w USA.

Misją polskiego oddziału jest przeniesienie doświadczenia firmy amerykańskiej do naszego kraju. Profesjonalnie wyszkolone jednostki wprowadzą praktykantów w ogólnoświatową społeczność traderów, szkoląc i zapewniając techniczne wsparcie.


Jeśli jesteś studentem lub właśnie ukończyłeś studia a finanse to Twoja pasja; jeśli posługujesz się językiem angielskim na średnim lub zaawansowanym poziomie i chciałbyś związać swoją karierę zawodową z dotychczas niedostępną w Polsce branżą finansową; zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem oraz opcjonalnie listu motywacyjnego na adres: tssosnowiec@gmail.com

Wymagania:
 Zainteresowanie rynkami finansowymi
 Język angielski na co najmniej średnim poziomie
 Gotowość podjęcia szkolenia, a docelowo pracy w godzinach otwarcia parkietów amerykańskich od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 22:00
 Umiejętność pracy w dynamicznym zespole młodych ludzi i ciekawa osobowość

Oferujemy:
 Profesjonalne szkolenie pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów z branży
 Kontrakt traderski po ukończeniu szkolenia
 Możliwość uzyskania najwyższego wynagrodzenia dostępnego w branży finansowej w Polsce

tssosnowiec@gmail.com
skomentuj

Najnowsze wpisy