Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Trudności z dotacjami

Trudności z dotacjami

Money.pl / 2008-11-06 23:19
Komentarze do wiadomości: Trudności z dotacjami.
Wyświetlaj:
Dosia37 / 79.184.128.* / 2018-08-07 08:45
Polecam firmę która doskonale radzi sobie z takimi trudnościami, ja myslałam o tym żeby się poddać ale na szczęście trafiłam na nich i mi pomogli. Nazywają się ARIdotacje
mooo / 83.28.90.* / 2008-11-07 19:21
Ta kasa z UE to tylko marzenie wielu firm .Stać na nią tylko duże jednostki .My mali zaczynający działalność gdzie zainwestowanie własnych środków finansowych jest konieczne nie mamy szans.Ponad to trzeba się naprawdę nachodzić za tymi wszystkimi papierkami a kto ma prowadzić interes???szefować w tym czasie???
demi / 79.184.203.* / 2008-11-27 09:08
Zgadzam się z tym,że ta dotacja jest dla firm istniejących i posiadających jakiś kapitał.Ja próbowałam się dowiadywać o dotację na rozpoczęcie działalności i jestem totalnie załamana.Z tego co wiem to jest ona dla ludzi młodych do 35 lat.Ja,że mam 37 to już się nie załapię,chociaż pomysł na biznes mam dość ciekawy,proekologiczny .Niestety coś im się pomieszało w głowach odnośnie dotacji z UE.To nie jest szansa dla przedsiębiorczych ,to jest utrudnianie na każdym kroku.
Abaaaaa / 83.3.24.* / 2008-11-06 23:19

Dotacja stanowi refundację, więc konieczne jest wyłożenie funduszy z własnej kieszeni a dopiero po tym następuje zwrot poniesionych kosztów. Jednak największym problemem jest przygotowanie projektu, który będzie lepszy niż konkurencyjne i zajmie wysokie miejsce na liście rankingowej, co jest warunkiem pozyskania dotacji.


Komus chyba pomylily sie pojecia dotacji i refundacji, ot i cale dobrodziejstwo UE najpierw sam zaplac a pozniej ci oddamy, tylko jak ktos potrzebuje z 200 tys. to skad ma je wziac wczesniej o tym nie pomysla. Dadza po (zrefunduja) tylko wtedy na co ta kasa na to by podziwiac??? A najwieksza glupota w takich sprawach(dotacje,refundacje)w polscew roznych instytucjach jest skladanie ton papierkow udowadniajacych ze ta kasa jest potrzebna, mimo ze wczesniej mowia ze ta kasa jest dla przedsiebiorcow i innych grup ludzi.
K.K.- Zielona Góra / 83.3.63.* / 2008-12-01 23:11
100% racji. Zanik dostanie sie dottacje/ refundacje to mozna jajo znieść............. Jeżeli moge cos doradzić:można skorzystać z Funduszów Poręczeniowych - pod patronatem marszałów wojew. - łatwiej dostać kredyt/ promesa takiego kredytu potrzebna do wniosku unijnego/
U nas / Zielona Góra/ działa Lubuski Fundusz poreczęń Kredytowych. / Np. za poręczenie 50 000 PLN kredytu zapłaciłam 150 pln./ Można też uzyskać leasing/ łatwiej ale droższy/Dobrty leasing w BRE i BPH. Warto próbować. Ja narazie biegam ,ale już wiem gdzie i co../a to połowa sukcesu/ Ja nigdy nie rezygnuję jeżeli cos chcę mieć. Powodzenia. . K.K.
k.k. Zielona Góra / 83.3.63.* / 2008-12-01 23:18
Przepraszam za literówki.................... ciągle się śpiesze.
k.k - Zielona Góra.
kasiaLublin / 79.190.80.* / 2008-12-10 16:36
...niesamowicie lubię ludzi..tak jakoś mam, ludzi którzy piszą tekst przy użyciu kropek...kropeczek...uwielbiam je po prostu tzn te kropeczki..a tak poza tym to będę nie długo agencją reklamową...także się odezwę i napiszę co i jak..a odnośnie kredytów i wszelkich dofinansowań to niestety jeżeli ktoś nie ma własnego wkładu..chociaż części to ...nie mówię ze porażka na starcie...chociaż mówią że do odważnych świat należy..ale nie zawsze się udaje ..nie podcinam nikomu skrzydeł..róbcie swoje..realizujcie się...bo liczą się marzenia...które są jak żywioły....i których nie można nigdy przewidzieć..zakończyłam romantycznie...pozdrawiam serdecznie....))))))
fthtyty / 78.88.248.* / 2009-06-04 21:49
żałosne dotacje

dają tylko pretekst do istnienia tej k**** armii urzędników

Najnowsze wpisy