Forum Polityka, aktualnościKraj

Trwa śledztwo w sprawie korupcji w Sądzie Najwyższym

Trwa śledztwo w sprawie korupcji w Sądzie Najwyższym

Wyświetlaj:
jak zwykle ja / 212.183.140.* / 2010-05-15 16:43
za pomoca mediow (prywatnych) zdegradowany w opini publicznej, do tego stopnia ze motloch przepraszam za motloch ktory kieruje jest kierowany przez media glosowal przeciw PISowi a teraz widzi na wlasne oczy, ze jest oszukiwany i wyzyskiwany w bialy dzien....kiedy obudzi i zacznie myslec samodzielnie a nie przez media, nie wiem.
mieczman / 83.8.255.* / 2010-05-14 15:12
Aj Waj inkasentów sądu przenajwyższego ścigają, to już żydzi nie rządzą?, w jakim kraju my żyjemy? Cały czas myślałem że w Israelu?
em96 / 151.81.162.* / 2010-05-14 12:11
Jak się okazuje, pod rządami PO nie był najwyższy...

A jak to się ma teraz do wszystkich tych zapewnień liderów PO o sprawiedliwości, niezawisłości i równości wobec prawa...?
Widać nawet "bardzo chcąc" nie mogli znaleźć wystarczająco "przekonujących" powodów dla "zamknięcia" opozycji...
Elendir / 2010-05-15 07:18 / Łowca czarownic
Pod rządami PO zaczęło się śledztwo. Najprawdopodobniej to oznacza że proceder (o ile faktycznie miał miejsce) zaczął się wcześniej. Ale wcześniej CBA było zajęte tworzeniem bardziej politycznych wątków (bo trudno powiedzieć że chociaż ich wykrywaniem). Zresztą nawet w pierwszym okresie rządów PO jak widać polityczne wątki znacznie bardziej skupiały uwagę CBA.

Mam nadzieję że wreszcie pracują tam kompetentne osoby.
dgen / 2010-05-14 08:08 / Tysiącznik na forum
"wszystkie ręce na pokład" mówią w PO,
nic dziwnego, jak wygrają "mohery" to im się do du...y dobiorą,
misiaki, sawickie, rychy, zbychy, miry i inne kreatury do boju !
Elendir / 2010-05-14 08:03 / Łowca czarownic
Ciekawe czy w przypadku tego śledztwa będą jakieś dowody, czy też będzie tak jak w przypadku afery Kamińskiego.
ps2 / 89.77.44.* / 2010-05-14 20:38
"Izbie Celnej" Sądu Najwyższego . . . pewnie chcieli kupić togę bez cła.

Najnowsze wpisy