Forum Polityka, aktualnościPolityka

Trzy partie w Sejmie: PO, PiS i SLD

Trzy partie w Sejmie: PO, PiS i SLD

Money.pl / 2008-04-18 08:31
Komentarze do wiadomości: Trzy partie w Sejmie: PO, PiS i SLD.
Wyświetlaj:
tata Stasia / 2008-04-20 13:21 / Bywalec forum
Rządzili na zmianę przez 20 lat, porządzą przez kolejne tyle. A podobno Polak mądry po szkodzie...
historyk / 89.77.243.* / 2008-04-19 16:22
zadziwia mądrość Polaków i ten niezwykły ped liberalny szkoda tylko że ludowcy hamują, gdyż byłaby XIX wolnosć, PiS nie wiadomo czy socjalisci czy LID bis jak mówi Marcinkiwecz premier PiS i niedoszły prezydent W-wy z ramienia partii utopijnych moralistów, czy faszysci jak pisali zwolennicy LID no i LiD a właściwie już tylko SLD po odejsciu do lamusa historii PD, niewiadomo czy to partia czy stowarzyszenie właścicieli resztek po komunizmie oczywiscie resztek materialnych bo napewno nie lewica.
Obraz polskiej sceny politycznej jest wspaniały, ale nie4długo recesja
a kaczorek ma motorek / 79.184.12.* / 2008-04-18 23:19
A kto takim "ekspertom" uwierzy ,przecież to SB-eckie kłamczuchy. PO pewnie dogania SLD i pewnie przegoni ale ze dwa lata .
wojtek23 / 83.144.123.* / 2008-04-18 19:26
mnie nurtuje zestawienie:
"w preferencjach politycznych Polaków od miesiąca nic się nie zmieniło" i "Sondaż: PiS szybko dogania Platformę" - to w końcu dogania czy też nie?
wkurzona / 79.185.171.* / 2008-04-18 14:05
Gdybym miała takiego nielojalnego koalicjanta jak PSl, to wywaliłabym go dawno za burtę Szkoda, że w parlamencie nie ma większego wyboru.
historyk / 89.77.243.* / 2008-04-19 16:28
tak gdyby nie PSL no i oczywiscie nie Kaczor który wszystko wetuje i to sprzatanie po PiSie mielibyśmy Irlandie jak w Warszawie po pótorarocznych rzadach Gronkiwicz Walc która ledwo co dostała absolutorium i to tylko ze wzgledów politycznych nawet jej partyjni koledzy sie zastanawiali nad jej osiagnieciami, ale bedzie tramwaj na Tarchomin jak pisze GW który będzie jeżdził po nieistniejacym moście północnym no i to bedzie dopiero cud co tam Irlandia
Elendir / 2008-04-18 08:31 / Łowca czarownic
Czy w którymś momencie skończymy z tylko 2ma partiami w sejmie?
historyk / 89.77.243.* / 2008-04-19 16:30
nie zostanie jedna jedynie słuszna i prezydent idol
wezyzyr / 212.76.37.* / 2008-04-18 09:46
mam nadzieje że z ekstremą czyli partią 1. i 3. jak naszybciej. Zostanie normalny środek.
Elendir / 2008-04-18 10:13 / Łowca czarownic
PiS to normalny środek? Dobre sobie. To kpina z Polaków. Naczelnym ich hasłem była walka z korupcją. Tymczasem coraz więcej się dowiadujemy o korupcji wśród ludzi którzy rządzili Polską z ramienia PiS. Coraz lepiej widać jak głosząc hasła walki z układem (którego jakoś nie udało się znaleźć) budowali własny.

PiS wyznacza nowe granice hipokryzji. Po takim rządzie nawet zupełnie bierny/reaktywny rząd byłby o wiele lepszy. Tak bardzo pojęcie "normalności" zostało skrzywione przez PiS.
MSP 7 / 2008-04-18 18:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Najważniesze - to za bardzo nie "podniecać sie"
Jeżeli nie jestem w żadnej partii - to dla mnie najważniejszym jest dobre rządzenie - tu obecny rząd niestety - trochę "odstaje" od poprzedniego......
ŁowcaWykształciuchów / 2008-04-18 10:35 / NiePOsPOlity Intelekt
Widzisz co chcesz widzieć, nie widzisz czego nie chcesz widzieć. Z pewnością przeczytałeś już enuncjacje etatowego kłamcy Kaczmarka. I w sprawie Olewnika jak towarzysze Sekielski i Morozowski - zauważasz źdźbło, a nie widzisz belki. Ranking Transparency International też został sfałszowany przez PiSuarów, nieprawdaż?
Elendir / 2008-04-18 11:53 / Łowca czarownic

Widzisz co chcesz widzieć, nie widzisz czego nie chcesz widzieć.

To czego nie widzę? Chętnie się dowiem.

Z pewnością przeczytałeś już enuncjacje etatowego kłamcy Kaczmarka.

Po pierwsze Kaczmarek był kiedyś z ramienia PiS. Kiedyś był "dobry" a teraz jest "be"? Bo wystąpił przeciwko PiS?
Po drugie część słów Kaczmarka znalazło potwierdzenie wbrew słowu polityków PiS.
Po trzecie to o czym wspomniałeś to na prawdę tylko namiastka informacji o korupcyjnych związkach PiS o których można było usłyszeć w mediach.

Ranking Transparency International też został sfałszowany przez PiSuarów, nieprawdaż?

Raport dotyczy postrzegania korupcji (co nie jest tym samym). Ciekawe czy po odkryciu afer z udziałem PiS kolejny raport będzie lepszy czy też gorszy?
Aramis 10 / 83.22.232.* / 2008-04-18 09:56
Masz Pan rację ,Panie Wezyr.
Jedna partia wyrażająca głos narodu. Jak za komuny.
Obudź się Pan. Komuna za którą jak widac tak Pan tęskni już nie powróci.
biednykomuch! / 213.158.196.* / 2008-04-18 20:26
jak nie wróci, to zostaniesz postkomunistyczną sierotą.

Najnowsze wpisy