Forum Polityka, aktualnościPolityka

Trzy zawiadomienia w sprawie słów Rydzyka

Trzy zawiadomienia w sprawie słów Rydzyka

Money.pl / 2009-07-23 18:12
Komentarze do wiadomości: Trzy zawiadomienia w sprawie słów Rydzyka.
Wyświetlaj:
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-07-23 19:47
i kto to zwiadamia?! - cham, dla którego słowo "cham" nie jest obrażliwe!
issael / 188.33.95.* / 2009-07-23 18:12
Sporo idiotyzmu. Ciekawe czy idiotryzm Palikota wynika z jego głupoty czy inteligencji (o posiadanie której podejzewaja Go co niektórzy).
Najciekawszy jest fragment , ze to zniewazenie i że jest to ścigane z urzedu. Szkopół w tym ze nie zauwazyłem zniewazenia. Samo okreslenie ze ktos nie mył sie , nie jest zniewazajace, ba okreslenie ze jest brudny, tez nie, no chyba ze brudas, ale takiego okreslenia nie podają zawiadamiajacy usłuznie.
gdyby pojawił sie, argument ze to o kontekst chodzi, to informuję ze kontekst był zartobliwy, i o to najprawdopodobniej chodziło, o zart.
No i najwazniejsze, jezeli chodzi o kontekst, trzeba by zapytac samego zainteresowanego, czyli czarnoskurego człowieka, którego ta sprawa dotyczy, czy czuje sie urazony bądż obrazony ewentualnie zniesmaczony, bo chyba o tym zapomniano w całym tym polskim piekiełku.
Elendir / 2009-07-23 21:54 / Łowca czarownic
Czy zatem nie widzisz niczego niewłaściwego w słowach Rydzyka?
issael / 188.33.45.* / 2009-07-24 22:29
Skąd to pytanie?
Zart Rydzyka był niesmaczny i niewłasciwy, ale to zart.
Jezeli ktos nie rozpoznaje, zartu, to współczuję.
Jezeli rozpoznaje a mimo to "rżnie głupa" , to tez współczuję.
Elendir / 2009-07-25 00:34 / Łowca czarownic
O "żarcie" Leppera też byś tak napisał?
issael / 91.199.246.* / 2009-07-25 11:50
Znowu nie rozumiem pytania.
Nie wisz co to zart?
issael / 91.199.246.* / 2009-07-25 11:48
jaki żart masz na myśli (oczywiscie jezeli to zart)?
Elendir / 2009-07-26 21:51 / Łowca czarownic
Był taki dotyczący prostytutki po którym się strasznie rechotał. Nie kojarzysz?
issael / 91.199.246.* / 2009-07-27 11:54
Nie rozumiem tej uwagi?
Nie wiem czy, za to Leppera ktos podawał do sądu, o zniewazenie?
Ale widze jedno, ze ocena u was, zalezy od tego kogo sie jest stronnikiem a kogo nie.
zapewne gdyby taki zart, z czarnoskórym człowiekiem był z udziałem kogos innego nie Rydzyka, nikogo to nie obeszło by.
Odniosłem sie do zdarzenia, i do spieniaczenia, jakie to zdazenie wywołało.
Doszukiwanie sie innych podtekstów w mojej wypowiedzi jest bez sensu, sprowadzanie rozmowy na manowce równiez.
To moja ostatnia wypowiedz w tej sprawie.
dobrego dnia.
Elendir / 2009-07-27 15:32 / Łowca czarownic

Ale widze jedno, ze ocena u was, zalezy od tego kogo sie jest stronnikiem a kogo nie.

Jakich "was"? Ja wypowiadam się jedynie za siebie. I moim zdaniem ta wypowiedź była poniżająca. I tyle w tym temacie. Nie staraj się dobudowywać do tego żadnej filozofii.
przechodzień / 83.143.213.* / 2009-07-29 00:18
Was pisząc , isael miał zapewne na myśli polaków.
I ma rację mówią, o manowcach i o osądach po uwazaniu.
Przykłądem takiego podejscia jest , wymiana pogladów pomiedzy isaelem a Elindirem.
Isael odniósł się do zdarzenia, Elindir dorabia filozofie koniecznie indagując o Leppera, gdyby isael dlej ciągnał ten absurd, Elindir zapewne dalej indagował by o inne zdarzenia innych ludzi ale nie z PO tylko innych opcji politycznych.
Takie jest moje domniemanie, po zapoznaniu sie z tą wymianą poglądów.
Elendir / 2009-07-29 07:38 / Łowca czarownic
I myślisz pewnie że każdy naiwnie uwierzy w Twoją obiektywność w tym temacie? W dyskusji w żadnym momencie nie padło słowo o PO, ani o innych ugrupowaniach. Pewnie w swoim politycznym zacietrzewieniu zwyczajnie nie zwróciłeś uwagi w jaki sposób moje wypowiedzi odnoszą się do wypowiedzi issaela. Np. są odpowiedzią na Jego pytanie.

Natomiast ja myślę że odwrócę problem. Może nie tyle "osądy" są po "uważaniu", co "uważanie" jest po "osądach". I niewątpliwie ani Rydzyk ani Lepper swoimi wypowiedziami nie budzą u mnie pozytywnego "uważania". Jeżeli w Twoim przypadku jest inaczej to Twoja sprawa.
przechodzień / 83.143.213.* / 2009-07-30 11:44
Dzieki za wypowiedż, oraz za potwierdzenie (mimo woli ) słuszności (mojej) wypowiedzi. :).
Elendir / 2009-07-30 23:11 / Łowca czarownic
Ależ proszę bardzo. Nie było to zresztą trudne - cokolwiek bym nie napisał Twój tekst byłby ten sam.
przechodzień / 83.143.213.* / 2009-07-31 11:31
Nie wiedziałem ze Elindir to jasnowidz.
Ale zawsze to ciekawe poznać kogoś o ciekawych mozliwosciach, tym ciekawszych ze nietypowych.
Dobrego dnia.
Elendir / 2009-07-31 11:42 / Łowca czarownic
Do tego niepotrzebne były umiejętności jasnowidzenia. Wystarczyła umiejętność logicznego myślenia. I muszę Cię rozczarować - ta umiejętność wcale nie jest aż tak bardzo nietypowa jakby Ci się mogło wydawać. Dobrego dnia.
przechodzień / 83.143.213.* / 2009-08-03 14:27
Jednak optuję za jasnowidzeniem :).
Gdyby było inaczej, Elindir nie napisał by tego co napisał.
Dobrego dnia :)

Najnowsze wpisy