Forum Forum finansoweInne

Trzymasz oszczędności w złotówkach? Nie Polecam (:

Trzymasz oszczędności w złotówkach? Nie Polecam (:

Rook / 93.105.9.* / 2021-03-09 00:37
Trzymasz oszczędności w złotówkach? Nie Polecam (:

Witam, jako że niedawno zacząłem interesować światem kryptowalut, i inwestować swoje pierwsze środki chciałem się podzielić nieco moją wiedzą, może trafi na to ktoś kto jest zainteresowany aby rozwijać swój kapitał. Z własnego doświadczenie powiem że mimo że zaczynam niewielkim kapitałem i robię to od niedawna już udało mi się wyjść nieco na plus. Więc jeśli jesteś zainteresowany tym jak bezpiecznie inwestować w kryptowaluty i wyjść z zyskiem, oczywiście zawsze trzema mieć świadomość że można stracić, aczkolwiek ja się zacząłem tym bardzo interesować w momencie jak zobaczyłem, że rzeczywiście idzie jeszcze ugryźć swój kawałek ciastka. Obecna sytuacja na świecie, czyli massowy dodruk pieniądza tylko umacnia cyfrową walutę która ma być odporna na inflacje. Wiadomo, rządy planują różne regulacje, które mogą mocno namieszać w świecie krypto walut, ale jeśli macie zamiar robić to z głową, to śledzicie tego typu informacje, w chwili obecnej altcoiny dają możliwości zarobienia niskim kapitałem, jak ktoś posiada wyższy kapitał to dobiera się odpowiednia stracenie, inwestując część w altcoiny a cześć z bitcoin albo etherum itd.

Chciałbym Was zaprosić, osoby które są zainteresowane tematem do Grupy Mr. Advice, niedawno sam zarejestrowałem się w tej grupie i otrzymałem od chłopaków z grupy duża pomoc, ogromna dawkę wiedzy, kursów, informacji. Program dzieli się na dwie grupy, płatną i darmową w tej płatnej przede wszystkim otrzymujecie sygnały od ludzi którzy siedzą na giełdzie od ponad 5lat, dzięki czemu możemy podejmować podobne decyzje inwestycyjne co oni. Jeśli komuś zalatuje scamem, to od razu mogę powiedzieć że jest prowadzony kanał na YT z serią pokazująca skuteczność sygnałów. Oczywiście nie daje wam to żadnej gwarancji zwiększenia kapitału, ale jednak ludzie którzy się tym zajmują powiększyli swój wielokrotnie. Osobiście uważam że ciężko byłoby wyjść na minus.

Jeśli jesteś zainteresowany, mogę cie wprowadzić do grupy, ja mam z tego taki interes że mam niski kapitał a zapraszając ludzi mogę go powiększyć. Opłata za uczestnictwo jeśli CHCEMY należeć do płatnej grupy to 100$ miesięcznie wtedy dostajemy sygnały, wydaje się dużo ale jeśli macie 1000 euro kapitału to już się to spokojnie zwróci. Oczywiście jest też grupa darmowa na której można również się dużo dowiedzieć i nie trzeba za to nic płacić, ludzie są chętnie żeby odpowiedzieć na jakieś pytania jeśli macie.

Podsumowując, jeśli chcesz pomnażać swoje oszczędności w bezpieczny sposób czyli dużo pewniejszy niż trzymanie w pln, euro i $ gdyż te waluty tracą na wartości, to napisz do mnie albo zostaw komentarz a Cie wprowadzę w świat krypto-walut. Jeśli masz jakieś podejrzenia że to scam to możesz być spokojny, bo grupa jest na tyle pewna, prowadzi ją kilka osób, i mają kały na YT, subskrypcje, pełno komentarz, i pełno ludzi na diskordzie z którymi możecie pogadać (:

Pozdrawiam tych co trzymają oszczędności w złotówkach (:
Wyświetlaj:
Mennica Skarbowa / 91.145.156.* / 2023-01-17 09:32
Jeżeli nie chcecie lokować wszystkich oszczędności w złotówce to może warto postawić na bezpieczne i sprawdzone aktywa, jak złote monety które znajdziecie w ofercie naszej Mennicy Skarbowej. To coraz częściej wybierana opcja lokowania swoich środków przy tak wysokiej inflacji.
Orek44 / 91.145.156.* / 2022-10-29 13:28
Warto inwestować w metale szlachetne, a najlepszą z opcji według mnie są jednak 1 uncjowe monety bulionowej. Można bezpiecznie ulokować swoje oszczędności na długie lata. Do tego w Mennicy Skarbowej będziecie mogli również znaleźć opcje inwestycji w formie monet oraz sztabek, a także nawet kamieni szlachetnych. Pozdrawiam!

Najnowsze wpisy