Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk: Kamiński nie ma kwalifikacji do szefowania CBA

Tusk: Kamiński nie ma kwalifikacji do szefowania CBA

Wyświetlaj:
Cspostrzegawczy / 2007-12-24 13:49 / Tysiącznik na forum
Wydaje się, że Kamiński ma większe kwalifikacje na szefa CBA niż Tusk na premiera.
marek19.53 / 83.24.31.* / 2007-12-24 15:44
Nie wspominając nawet o kwalifikacjach Pitery.
janoo55 / 2007-12-24 13:54 / Bywalec forum
dodaj że wydaje się Tobie, Jarek nie miał, nie ma i nie będzie miał kwalifikacji na premiera jakoś przeżył i teraz liże rany odbierając kolejne meldunki od bracika. Za kilka lat zapomnimy o nich chyba że jakaś afera zostanie odgrzebana.
~Kris / 2007-12-24 11:59 / Tysiącznik na forum)
W czasie kampanii wyborczej pokazał, że interes państwa myli mu się z interesem partii. To zresztą charakterystyczne dla wielu radykalnych zwolenników PIS: kto jest przeciw PIS, ten jest bandytą.
ŁYSY PRAWNIK / 83.18.204.* / 2007-12-24 14:59
Proszę Pana.
A jaki Interes Moralny ma Pani Pitera i Pan Tusk.
Moż jednak bardzo osobisty aby instytucje nie wykryły sprawców.
JJe śli ONI TACY DEMOKRACJI to z jakich powodów nie zgłaszają zmian w sprawie powołania INSTYUCJI SĘDIEGO , zliwkidowanej Po zjednoczeniu PPS I PR/.
Jestem bardzo zaciekawiony jak takie powszechne niegramoty obrażają się.
Jedynym człowiekiem z PO , z klasą, jest Pan Rokita . no to ma za swoje.
Może jego powinien powołać ś|WIĘTY tUSK I PO
pitorzeniu.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-24 13:52

W czasie kampanii wyborczej pokazał, że interes państwa myli mu się z interesem partii


Nic sie nie martw, PO wlasnie nam pokazuje jak to sie robi to mylenie interesu panstwa z interesem parti.
chybatrafił! / 83.24.194.* / 2007-12-24 12:58
niekoniecznie, chyba że wiesz co mówisz (o sobie)!
rusofob / 87.205.171.* / 2007-12-24 11:25
Tusk nie ma kwalifikacji do niczego. A jest premierem. Alema poparcie kilku ważnych (Krauze, Kulczyk itp. banda)
janoo55 / 2007-12-24 14:02 / Bywalec forum
widzę że powstała nowa grupa trzymająca władzę. Podobno Ryszard zna się bardzo dobrze z miłościwie panującym prezydentem. Ech to pewnie czysty przypadek. Bosze jakby oni powiedzieli jak to naprawdę wygląda to pewnie byśmy wszyscy wyjechali. Telegraf i inne spółki dymią do dzisiaj.
pejscisięzawinął? / 83.24.194.* / 2007-12-24 15:10
zaraz "Bosze" - to już nie wystarczy aj waj?
KAP / 2007-12-24 12:20 / Tysiącznik na forum
dalbys sobie sianka w Wigile...
podmoskiewskiewieczera / 83.24.194.* / 2007-12-24 12:59
a właśnie, jajeczko jest już przygotowane do podzielenia?
KAP / 2007-12-24 09:55 / Tysiącznik na forum
koniec czerzwyczajki.A moze by ta 'rewolucyjnie' zlecic zadanie scigania korupcji Policji? mnozenie sluzb jest jakas paranoja w tym kraju. Mozesz zostac 'spacyfikowany' przez Straz Miejska, Policje, ABW, CBA, StrazGraniczna. Nie za duzo? A i tak do pilnowania powazniejszych przedsiewziec zatrudnia sie ochrone. Dla mnie to chore bo podatki ida tez na zapewnienie bezpieczenstwa.
tompot / 2007-12-24 09:46 / portfel / Bywalec forum
Kamiński tak samo jak Pitera kwalifikacji formalnych do szefowania CBA nie ma żadnych. W CBA została utopiona kupa kasy, którą lepiej byłoby przeznaczyć na CBŚ czy ABW i wtedy byłoby widać efekty. CBA powinno zostać zlikwidowane bo sie po prostu nie sprawdziło.
arch / 2007-12-24 07:48 / Tysiącznik na forum
To teraz już nie likwidujemy CBA i Kamińskiego ?Czyżby nic nie znależli na nich ?
NIE ,nie , nie teraz ,wcześniej - "wykańczymy Rydzyka " -większośc Polaków chce -
", by PO "wykończyła" Rydzyka. " -
-23 grudnia 2007- blog Palikota
Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI Poseł RP Janusz Palikot .szef komisji Przyjazne Państwo -:)
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-24 15:15
nAJLEPSZE U KIMUCHÓW I LAMCZUCHÓW JEST TO ZAWSZE MARTWIĄ SIE W MOIM IMIENIU I W TAKI SAM SPOSÓB ROZDAJĄ BIEDNYM, OCZYWIŚCIE MóJ MAJĄTEK.


JEŚLI DOTACJA ZOSTAŁA PRZYZNANA NIEZGODNIE Z PRAWEM tO, "WOLCZYM PRAWEM uni JEST ZAWSZE FAKT IŻ TRZEBA JĄ BĘDZIE ZWRACAĆ.
jEŚLI NATOMIAST NIE TO JA ...... TAKĄ DEMOKRACJE ZE JA kATOLIK I INNI KLATOLICY
MAJĄ PRAWA MNIEJSZE JAK ZA KOMUCHÓW.
mAM TO PRZECWICZONE. mŁODSZA ĆÓRKA CHODZIŁA DO SZKOŁY I SZKOŁA OTRZYMYWAŁA 50 PROCENT TEG CO PRZYSŁUGIWAŁO SZK. PUBLICZNYM.
mOŻE pAN kALISZ I ppANI DERESZ WEZMĄ MNIE W OBRONĘ , l i d.
Telewizja prawie zawsze pokazuje ludzi starszych i nie zawsze odpowiednio umiejących odpowiadać na pytania typy ( od kiedy nie bierze Pan łapówek).
Prosze Pana . Tak jak Pan ma prawo być kim Pan chce, tak jam mama takie same prawo być katolikiem.
Być może jestem Tym Piotrem , który wcześniej się zaparł.
I co z tego.
Jak tak łatwo wybaczamy Niemcom, to z jakich powodó ja nie mam prawio oczekiwać
wybaczenia.
Ja biorę udział w tym obłędzie, jak jeden mówi to Drugi n ie słucha, bo już wie wcześniej i lepie.
Pragnę zasygnalizowąć Polska to jednak Nasza wolna Sprawa.
Jjeśli Ktoś nie chce być Polakiem to jego wybór. Może być przecież Obywatelem Polskim.
Jego wybór.
To jednak Fajna sprawa , z zasady pluję na Polskę i oczekuję od ludzi Uważania.

Najnowsze wpisy