Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Lepper musi odejść, Fotyga musi wyjaśnić

Tusk: Lepper musi odejść, Fotyga musi wyjaśnić

Wyświetlaj:
Kero niezwerbowany / 213.238.126.* / 2007-01-04 16:51
Dobrze, że wybory nie są przewidywane w najbliższym czasie bo już zupełnie nie ma na kogo głosować.
Ale jakby tak miały niebawem nastapić to pewnie na Leppera zagłosuję bo przynajmniej facet potrafił z obory do parlamnetu wejść, w którym to niejeden wydawałoby się intelektualista nie za bardzo potrafi się znaleść.

Na wychudzone modelki mawiają - "wieszak", taką rolę widzę już i dla Tuska. Na wszystkich wiesza psy - czas nadejdzie i ad rem.
maciekh77 / 212.76.37.* / 2007-01-04 17:12
Andrzej Lepper to kawał drania, który manipuluje ludźmi. Ciesze się że spada mu poparcie, a co do Anny Fotygi... Ona mnie nie przekonuje, nic dobrego nie zrobiła w sprawie załagodzenia sytuacji międzynarodowej z Niemcami czy z Rosją. Podobnie jak pan Donald Tusk nie mam do niej zaufania i cieszyłbym się z jej odejścia.
orka7 / 83.5.244.* / 2007-01-05 16:52
A kto zgasi swiatlo???????
Wapniak / 83.28.96.* / 2007-01-04 18:03
Ciekawe w czym przekroczyłem regulamin forum. Zwróciłem się tylko do Donalda aby zamiast p....ć /nawet niedosłownie/ wziął się do roboty, co w stosunku do inwektyw i chamskich nieraz odzywek jakie tu padają, na łamach tego forum jest niczym, ale za aprobatą Sz. Redakcji tolerowane! Widocznie bedę musiał przejść na gloryfikację jedynie słusznej siły wg. Redakcji Money.pl jakim jest zapewne PO wraz z jego wodzem. Niestety, nie zrobię tego, ponieważ jak na dziś nie mam w tym względzie faworytów... Przykro mi.
Proszę mnie umieścić tym razem w odpowiednim miejscu, pod skreśleniem!
Cogito / 2007-01-04 16:55 / Bywalec forum
Wapniak nie p.. Robotę to ma do wykonania rząd. tak się pchali do wladzy i nie potrafią zrobić nic sensownego tylko marnotrawią nasze pieniądze.

Najnowsze wpisy