Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Majowe wybory są nie do przyjęcia

Tusk: Majowe wybory są nie do przyjęcia

Money.pl / 2006-03-20 16:27
Komentarze do wiadomości: Tusk: Majowe wybory są nie do przyjęcia.
Wyświetlaj:
ezzo / 83.18.209.* / 2006-03-20 22:32
gdyby PiiS miała większość, lub jakiś poważnych koalicjantów, to by nie było takiej sytuacji, przeprowadzili by swój program i lepiej by było w Polsce, bo jeszcze nikt dotąd m.in nie zabierał sie tak ostro za wytepienie korupcji
odchudzony / 157.25.5.* / 2006-03-20 16:27
ma pan rację niech słaby rząd rządzi żle jak najdłużej, tak jak pozwoliliście na trwanie rządu Belki, no i jak najdłużej niech konfliktuje, dla interesu Polski
rozumiejący / 83.22.253.* / 2006-03-20 19:49
Pewnie w ramach kuracji odchudzającej skutkiem ubocznym było również odmóżdżenie. Według ostatnich sondaży PiS ma 35% poparcia a PO 31%. Proszę więc powiedzieć co takie wybory mogłyby zmienić.
Jeżeli zaś rząd jest słaby to zawsze można go zdymisjonować.
larhki / 81.219.231.* / 2006-03-20 19:03
Niech słaby rząd rządzi jak najdłużej i niech cała Polska przekona się kogo sobie wybrała słuchając Ojca Dyrektora, skoro nawyżył sobie tego piwa to niech je wypije, a nich przestanie zasłaniać się innymi
słabo zorientowany / 212.160.191.* / 2006-03-25 09:35
Chciałem rozgryźć pojęcie DEMOKRACJA, ale okazało się że DEMOKRACJA POLSKA i DEMOKRACJA jako taka - niewiele mają wspólnego. Nasza polega na tym, że jak się naród dał wpuścić i odruchowo wybrał źle (ale jestem delikatny ...) to teraz musi cierpieć, bo jeden niechlujny facet wodzi cały naród na nos i zupełnie bezkarnie wyprawia co mu się tylko żywnie podoba, a wszyscy z rozdziawionymi gębami gapią się na to ( ze zdumieniem i irytacją być może) i nic nie moga zrobić - bo przecież sami sobie wybrali ...
Teraz ten facecik grozi nam wszystkim Samoobroną (jak nie zrobicie tak jak JA CHCĘ - to popamiętacie!!! następne wybory za 4 lata, a w tym czasie ja was urządzę) - i co ? Mamy jakieś demokratyczne instrumenty obrony? Postawimy tego faceta przed jakimś trybunałem? NIE - bo ten cwaniak nie pełni żadnej konstytucyjnej funkcji w państwie - on tu tylko wszystkim realnie rządzi, ale głowę (?) nadstawiają dworzanie!!! Czy ktoś zwrócił uwagę jak się ten facet zachowuje? jak pędzi korytarzem sejmowym otoczony gronem wiernych-przestraszonych i kronikarzy chwytajacych kazde JEGO słowo i starających sie zrozumieć i zinterpretować każdą kolejną wyartykułowaną myśl WODZA? I ta jego marsowa mina, ten wysiłek intelektualny na twarzy - cały kraj na jego głowie!!! A ON nic - ON się nie poddaje, ON obmyśla nową strategię.
Jego credo : TKM. Realizacja: dajcie mi władzę a ja was urządzę!!!! Taka jest ta nasza raczkująca demokracja.
Krew naszą długo leją ... - jak tam dalej szło w tej pieśni???

Najnowsze wpisy