Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk może na nich liczyć. PiS zawsze mu pomoże

Tusk może na nich liczyć. PiS zawsze mu pomoże

Wyświetlaj:
Ja6146 / 82.145.211.* / 2012-09-29 07:03
Żałosny ten tekst. W latach 90 Tusk nikomu nie kojarzyl się jeszcze z niepowaznym facetem biegajacym za piłka, w ogóle z nikim się nie kojarzył bo mało kto o nim w ogóle wtedy pamiętal. Był w politycznym niebycie z którego wyciągnęła go bezpieka z TW Mustem, a wypromował bezpieczniacki TVN. To nie on wykonał jakąkolwiek pracę, tylko wy dziennikarze, promując tą miernotę i chroniąc przed rzetelną, merytoryczną krytyką.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bogdan 3 / 81.190.142.* / 2012-09-28 17:06
Donald Tusk to najlepszy premier Polski po 1989r.I to pomimo niektórych wad.
TerryL / 109.107.1.* / 2012-09-28 22:57
O większego trudno głupka, niźli Donek - Trzęsi-....
jacky_spot / 69.64.50.* / 2012-09-28 15:54
Płaskoń, Dróżdziel, to jak Falska 40 lat temu. Trybuna Robotnicza - taki bolszewicki brukowiec. Idealnie zmieścili by się tamtej redakcji ze swoimi "złotymi myślami".
pawejjjkkll / 82.139.44.* / 2012-09-28 15:35
na tym portalu jest cenzura uwaga ludzie z pisu. Cenzura wystepuje na onet.pl money.pl
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1999 / 87.64.91.* / 2012-09-28 14:00
Mysl zawarta w tytule artykulu jest b. trafna.
Uwazam, ze P. Tusk powinien wrecz wyplacac comiesieczna specjalna premie dla obecnego Szefa PiS.
Szef partii, ktory nie chce byc premierem, sprowadza swoja partie do rangi kolka rozancowego, na ktora myslacy obywatel nigdy nie zaglosuje.

Ponadto P. Tusk powinien byc wdzieczny P. Kaczynskiemu za podtrzymywanie rozbitego spoleczenstwa na dwa obozy i tym samym za niedopuszczanie do rozwoju 'swiadomosci rewolucyjnej' wsrod spoleczenstwa polskiego.
MoimZdaniem / 78.8.156.* / 2012-09-28 12:59
miesiące - w GW, TOK-FM i TVN24 będziemy słyszeć znowu tylko o "smoleńsku"!
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-28 11:19

Strategom Platformy sen z powiek spędza dodatkowo Prawo i Sprawiedliwość, które złapało drugi oddech i sukcesywnie odrabia dystans w sondażach.

Startegom jak strategom, ale widać że POredktorkom to sie wylewa juz gó..no strachu nie tylko ze spodni ale i z uszów. Na Money aż bije to w oczy - mi to juz normalnie z ekranu smierdzi... A ja mam nadzieje, że Kaczyński z ekipą przyjdzie i znów Sobiesiaki będą spier...ć z kraju, Komorowskie czytac prasę jamajską, lekarze i diagności będa się bać brać łapówki, a minister wracający z tajnego spotkania z PObyznesmynem o północy, na drugi dzień zostanie zwolniony i postawiony przed sądem i może w końcu Stokłosę osądzą (sprawa trwa już 7 lat - normalnośc tuskolandii. Mam nadzieję, że w tym czasie Szetyna z Arabskim i Tuskiem będa charatali sobie w gałę na podórku więzienia przez całe dnie a ludzie w końcu zrozumieja, jak POmedia strasznie ich oszukiwały przez lata i bedą pluli na dżwię nazwy Onetów i nazwisk Lisów i Olejnków ... Mam taka nadzieję,złudna starsznie, ale mam, bo nie mogę juz naprawdę patrzeć jak ta POekipa ten kraj niszczy.
Retyw. / 62.69.251.* / 2012-09-28 10:35
To juz lepiej daj Pan spokój z tymi wywodami."Obecnie jest dominatorem polskiej sceny politycznej. To nie tylko skutek ogromnej pracy, którą ten polityk wykonał nad sobą, ale również i szczęścia"
Jakiego szczęścia?.To tylko PR.
dagmaraKa / 2012-09-28 10:44 / Bywalec forum
nawet jeśli PR, to tzreba mu pograulować, bo nikt w histori po 1990 nie miał równie dobrego PR i nie zdziałał nim az tyle
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-28 11:25
To żaden PR - zrozumcie to - to zeszmacenie 100% dziennnikarzy w Tuskolandii. Gdyby właściciele medii chcieli to zniszczyli by "płemeiła" w ciągu 2-3 tygodni. Czy wy nie widzicie jaki on jest słąby psychicznie? To marionteka w ładnym krawacie, na niczym się nie znająca, a wygodna komus bo daje się tak łatwo prowadzić. Niech ktoś próbuje wpływac tak na Kaczyńskiego czy Macierewicza - nie ma szans - stałość w poglądach i jasne zasady od lat - dlatego tak się POsitwa ich boi. Czy wy jeszczwe tego naprawdę nie dostrzegliście?
Retyw. / 62.69.251.* / 2012-09-28 13:45
To,że jeżeli powiedzą sprawdzamy, to ma max.miesiąc na spakowanie walizek jest oczywistą oczywistością.
wojd / 78.30.76.* / 2012-09-28 08:40
To prawda, PO potrzebuje tych tematów jak sucha ziemia deszczu. I znów będa mogli liczyć na opozycje, która przecież nie ma innego wyjścia. Znowu PR-owcy z PO będa mogli uruchomić całą (z lekka zardzewiałą obecnie) machinę kontra-PiSowską. To właśnie dzieki tej machinie wygrali wybory. Ten klimat wyraźnie mozna było odczuć w wyjątkowo bezczelnym i agresywnym wystąpieniu Tuska. Czy i tym razem lemingi (fani PO) dadzą sie zbajerować? Pewnie tak. Biorąc pod uwagę ogólny debilizm życia społecznego, jest to bardzo prawdopodobne.
europejczyk12 / 81.210.106.* / 2012-09-28 08:22
Trudno o większe brednie i ślepotę.Autor jest na bakier z myśleniem.Powtarza to co wszyscy dziennikarze reżimowi i byli SB-cy.A polega na tym że Kaczyński i PIS to wcielenie zła.A Tusk ponieważ jest komunistą to jest wspaniały. Prawdopodobnie nie wierzy w to ale mu się to opłaci.Nie musi przecież patrzeć na siebie w lustro i jest OK.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-09-28 07:49
Palikot,
SLD,
PIS,
PSL:
wszyscy pomagamy PO.
Ikonowicz,
Korwin-Mikke
Marek Jurek,
Ziobro:
wszyscy pomagamy PO
mirakao / 5.60.181.* / 2012-09-28 07:13
dawno takiego steku bzdur nie czytałem. wczoraj kaczor nienawistnie milczał po żałosnym wystąpieniu rudego
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy