Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk na Twitterze: Unikniemy recesji, będą nowe pozytywne rekordy

Tusk na Twitterze: Unikniemy recesji, będą nowe pozytywne rekordy

Wyświetlaj:
rembert2 / 2012-12-31 15:22 / Tysiącznik na forum
Ble ble ble -i tak juz kolejny rok
europa_2012 / 81.210.106.* / 2012-12-31 12:58
Podobno nawet betonowy elektorat Tuska czyli ludzie conajwyżej z podstawowym wykształceniem i z zapadłej prowincji zaczynają mieć wątpliwości co do propagandy Tuska,Ci którzy pamiętają PRl i wykształceni zorientowani na modernizację i reformy nigdy nie wierzyli w te populistyczne brednie rodem z PRL-u.
wodzu27 / 2012-12-31 13:06
podoba sie wam w ogóle i że i premier i zef dyplomacji sobie siedzą na tweeterze? bo mi to trochę mało poważne się wydaje
łukasz leon / 2012-12-31 13:16
ja to samo myślę, poddali się tej modzie panującej, jeszcze trochę i będa na facebooku wypisywali jakieś głupoty, bez sensu, powazni politycy powinni się powaznie zachowywać i tyle!!
fsfsfsdfsfsf / 89.70.214.* / 2012-12-31 05:11
Baju baju będziesz w raju
cierpliwy / 93.105.56.* / 2012-12-31 00:59
Tusk bajeruje zaklęciami.Nadaje sie bardziej do cyrku-tam użyteczne jest pustosłowie.
uha / 79.184.149.* / 2012-12-30 22:07
znowu ściema dużo traci naszych pieniedzy na swój wizerunek-obudzimy się z ręką w nocniku,będzie za pózno na nasz ratunek.chciałabym wiedziec jak się premier sam osobiście zabezpieczył.Może Amber Gold-nie zdziwiłabym się.
cnm / 109.196.115.* / 2012-12-30 21:24
Dzięki Rudy za okradanie Polaków.....za to ze nadal mamy młodych emerytów mundurowych w wieku 35 lat...za naszą kasę...a niemiecki policjant potrafi pracować do 65 lat......POLITYK ZŁODZIEJ NAS POLAKÓW.
udhfh / 195.177.85.* / 2012-12-30 21:14
Profesjonalista. Ma własne prognozy.
Czy ma też przylepiona do komputera karteczkę z danymi?
1290 / 213.108.8.* / 2012-12-30 20:52
tak zapomnial dodac, ze najpierw bezrobocie wzrosnie do 16% by w drugiej polowie roku osiagnąc 15% no to bedzie spadek bezrobocia wg. DT, a cala reszta optymizmu dotyczy Warszawy i okolic, reszta kraju popadnie w nielaske
bsf / 77.253.112.* / 2012-12-30 20:25
"Jedyne co rząd robi skutecznie, to podnosi podatki. Niestety, różne formy podnoszenia podatków w przyszłym roku zobaczymy, od wielokrotnego wzrostu opłat za wieczyste użytkowanie po zastawienie Polski radarami, bo mandaty przestały być instrumentem, który zwiększa bezpieczeństwo drogowe, a stały się instrumentem fiskalnym ministra Rostowskiego"
dg45g / 31.63.173.* / 2012-12-30 19:35
"Tusk na Twitterze" jakie to poważne. Rozumiem, że w razie wojny stan wojenny będzie ogłaszał na FB i Twitterze? Poczekajmy kiedy klasie średniej zacznie doskwierać bieda, a w tedy można poważnie myśleć nad kolejnymi wyborami. Niestety ale tym co żyje się dobrze, niezbyt interesuje ich polityka.
lkjn / 89.231.97.* / 2012-12-30 19:29
donek nawet nie zna hasła na tłitera - przecież ma do tego zatrudnionych ludzi na etacie... myślicie, że jak ma się do dyspozycji prywatny samolot, wlotke na wszystkie salony i wysoko postawionych ziomków w całej europie to się siedzi na fejsie i tweeterze, jak plebs? nie bądzie śmieszni :-) też bym nie tracił czasu na takie głupoty
Patriota1038 / 164.127.147.* / 2012-12-30 19:20
Sciemniasz Panie Tusk ...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lkjn / 89.231.97.* / 2012-12-30 19:13
kielbasa browary i inne towary,kokosy banany,narodzie kochany, kazdy bedzie mial,co bedzie chcial, laj laj laj laj, laj laj laj - śpiewał Ferdynand Kiepski, a Kaczor z Donaldem powtarzają, tylko inny refren
kaczorek ma motorek / 2012-12-30 19:05 / Tysiącznik na forum
Ludzie nie bądźcie naiwni!!!!
to doradcy Donalda od pijar piszą między sobą jeden za Donalda a drugi za internaute. Sam Donald jest za głupi do tego, niezdolny do błyskotliwych odpowiedzi.
Po za tym przecież Donald od świąt bawi się w górach (jeździ na nartach ) W jego towarzystwie przebywa między innymi Kuźniar z TVN .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Pyclik.]
Pyclik / 2013-01-02 17:36 / Tysiącznik na forum
Uzasadnienie mego wniosku o usunięcie w/w komentarza:
Tekst zawiera sformułowania obrażliwe w stosunku do Premiera RP np cytat
Re: Tusk na Twitterze....
.....Sam Donald jest za głupi do tego, niezdolny do błyskotliwych odpowiedzi......
Mój wniosek do Administracji Forum jest dalej w rozpatrywaniu.
Pyclik / 2013-01-05 02:16 / Tysiącznik na forum
666 – to bardzo znany symbol zła( szatana) – literatura np. http://xn--diabe-o7a.pl/symbole-zla/.
Można wnioskować - na podstawie szkolnych reguł - iż przypisane mojej osobie [ -666] - liczba przeciwna - jest symbolem… dobra !
Dziękuję za tak dobrą ocenę, ale to gruba przesada , przypuszczać można , że jakiś niedouczony KK- talib popełnił ogromną gafę.
Czy tak czy siak -666 przy poście zwraca uwagę i przyciąga do jego przeczytania, a mnie o to w końcu chodzi, więc dziękuję kolejny raz!
Pyclik / 2013-01-05 02:08 / Tysiącznik na forum
666 – to bardzo znany symbol zła( szatana) – literatura np. http://xn--diabe-o7a.pl/symbole-zla/.
Można wnioskować - na podstawie szkolnych reguł - iż przypisane mojej osobie [ -666] - liczba przeciwna - jest symbolem… dobra !
Dziękuję za dobrą ocenę, ale to gruba przesada, jeśli chodzi o moją osobę; przypuszczać można , że jakiś niedouczony KK- talib popełnił gafę.
Czy tak czy siak -666 przy poście zwraca uwagę i przyciąga do jego przeczytania, a o to w końcu chodzi, więc dziękuję kolejny raz.
SRINAGARINDRA / 77.45.44.* / 2012-12-30 18:40
Ależ panie premierze - nic nie zrobiliście !!! Ulegacie wyłącznie silnemu lobby zawodowemu - dużym grupom wyborców. Mały biznes - powiem po żołniersku - macie w dupie ! To my was wypromowaliśmy, my wam uwierzyliŚmy i na was głosowaliśmy ! Przepisy prawne i gospodarcze są nadal niejasne, kolesiostwo kwitnie. Bylejakość tryumfuje. Brak kontroli wydatków grosza publicznego. Polityka antyrodzinna wypycha wszystkich aktywnych Polaków poza Polskę. Wewnątrz zostają miernoty i patrioci, którzy będą tego żałować. Brak programu gospodarczego poza czekaniem co powiedzą w wiadomościach. Zawsze za póżno i byle jak. Obrośliście w pieniądze i nami gardzicie. Brak cięć w administracji - a ta jest niewydajna i głupia. Szastacie pieniędzmi. Nie potraficie wywalczyć niczego dobrego dla narodu. Gaz najdroższy w Europie, ropa też droga. Za chwile Unia nas wykartkuje za co2 bo czekacie w tej kwestii na ostatnią chwilę. Nie mieliśmy szans na dogonienie Unii po upadku komuny - ale wam się wydaje, że możemy się z nią mierzyć. Zapewne patrzycie przez pryzmat swoich uposażeń. Donaldzie - nam się żyje gorzej niż 5-10 lat temu ! Nie jeździmy na zachód - bo nas już nie stać. Za SLD ( niestety) było mnie na więcej stać !!! Czy za to, że uczciwie płacę podatki przez 30 lat muszę ponosić ciężar wszystkich waszych niedoróbek i partactw oraz braku wizji reform ! Jesteśmy, jako mały biznes zarzynaną dojną krową o genialnej, w porównaniu z super i hipermarketami rentowności. Rzygać mi się chce - poszliście w posły i żyjecie jak ludzie a ja BĘDĘ PRACOWAŁ I DZISIAJ W NIEDZIELĘ I JUTRO I W nOWY nOK ! PO CHOLERĘ OBALILIŚMY KOMUNĘ ! ŻEBY BYŁO CORAZ GORZEJ !!!!!!!!!!!!!!!! BO URZĘDNIK, LEKARZ, POLITYK I POLICJANT MAJĄ MIEĆ LEPIEJ ?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy