Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk nie wierzy w magię

Tusk nie wierzy w magię

Money.pl / 2006-10-22 17:43
Komentarze do wiadomości: Tusk nie wierzy w magię.
Wyświetlaj:
agussia5 / 2006-10-23 08:42
Kiełbasa przed wyborcza kolejny raz tylko wielkie słowa.......i tak bedzie z tego wielkie g...... jak zawsze
co tam sondaże / 83.27.34.* / 2006-10-22 23:20
Tak na wszelki wypadek należałoby wprowadzić pełną przejrzystość podczas sumowania głosów. Głosy z każdego jednego okręgu wyborczego powinny być oficjalnie opublikowane w Internecie, w arkuszu kalkulacyjnym, tak aby każdy kto chce mógł zweryfikować końcowe wyliczenia komputerów wyborczych.
MN1 / 83.27.116.* / 2006-10-22 22:23
Nareszcie. Tak mówią zwycięzcy. I niech wygra lepszy.
jerzye / 213.238.78.* / 2006-10-22 20:53
Gratuluję pomysłu ale i tak dostaniecie powtórkę z 2005 roku.Partia Opętana nienawiścią nie może przez swych szaleńców sprawować żadnej władzy.Przegraną macie jak w banku. Do histeryków z PO pisze się "sondaż "
Rekin Gdańsk / 153.19.213.* / 2006-10-22 23:14
Na pewno nie na Pomorzu, tu Liberałowie rządzą i rządzić będą, a Kurski i Hojarska mogą się schować ze swoimi populistycznymi hasłami!
jazwpo / 83.23.139.* / 2006-10-22 17:56
Brawo p. Tusk tak trzymać i walczyć o każdego wyborcę.
Pokazywać wszędzie i wszystkim każde dranstwo pisu i jego koalicjantów.Zwycięstwo wykuwa się w walce,a nie w sądażach.NIe usypiać.
guci0 / 2006-10-22 17:43 / Bywalec forum
Panie Tusk, wierzyc czy nie wierzyc o to jest pytanie. Tylko ciekawe czmu zawsze dla Was sadaze sa lepsze, a w praniu wychodzi juz gorzej? "Czyzby narod nie przeczytal sadazy" ?

Pozdrawiam
Moccccherek / 83.23.215.* / 2006-10-22 23:41
Ja Panu nie wierzę Panie Tusk!
Pan robi zgiełk i szum poprzez pomawianie kogoś i wyborcy to napewno widzą.Co Pan i Pana ugrupowanie zaproponowało dla kraju od czasu poprzednich wyborów, bo tamta gadanina okazała się pustosłowiem.
Pan zachowuje sie jak impotent, któremu przydażyło sie znależć w łóżku z Lolobrygidą.
Namawia Pan wyborców aby strzelili sobie gola na własne życzenie i poparli Pana i te niewypowiedziane przez rok pana zamiary w razie wygrania wyborów.
Ja przynajmniej przez rok nie słyszałem z Pana ust propozycji dotyczącej sposobu zmiany podatków na efektywniejsze, sposobu rozwiazania szeregu ważnych dla społeczeństwa problemów.
Wymachuje Pan i wykrzykuje na Kaczyńskich podobnie jak Lechu czy ten N*********** i inni jego kumple z partyji, która do dzis nie odcięła się od przestępców rodem z PZPR
a tez twierdzą, ze stanowia nowoczesną lewicę.
Dopóki kręcic się będą w tym szambie starowiercy rodem z PPZPR jako starsi kumple młodszych Olejniczaków społeczenstwo nie da sie okłamać.
Ja sądzę, Panie Tusk, że Pan podpierany przez szerokie siły zainteresowane w osadzeniu Pana na miejscu Kaczyńskich, co widać po zmasowanych atakach mediów począwszy od kampanii wyborczej 2005, w pewnym momencie zostaniesz Pan wykopany za nieudolność i Pańską niezdolność do ugody i kompromisu z PO.
Bo nie wystarczy krytykować i krzyczeć nie pokazując żadnych swoich konstruktywnych propozycji.
Pana dni są juz policzona moim zdaniem.
Myślę, że w PO znajdzie się wielu zdolniejszych o "niebo"
kandydatów na przywódców i to takich, którzy ugrają w koalicji z innymi partiami wiele celów PO.
Pan jest cieniutkim strategiem skoro przez tak długi okres trzyma się Pan wersji "im gorzej o Kaczyńskich, tym lepiej dla mnie"-myli się Pan.To jest własnie język nienawisci.Innego Pan niestety nie zna.
pit z chitown / 75.3.92.* / 2006-10-23 05:24
A od kiedy to opozycja rzadzi aby mogla cokolwiek zmienic. Jak na razie to wszelkie propozycje PO sa utracane przez swieta trojce PiSoLpr. Kompromis to niby z kim? SO czy LPR? No bo nie przeciez z dyktatorskimi kaczkami.
k.chodowicz / 2006-10-23 16:30 / portfel
A od kiedy to opozycja nie ma możliwości składania własnych projektów ustaw? Odpowiedź? Od kiedy PO jest w opozycji :)

Najnowsze wpisy