Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk nikogo nie widzi jako następcę. "Dlatego jestem markotny"

Tusk nikogo nie widzi jako następcę. "Dlatego jestem markotny"

Wyświetlaj:
JIWO / 89.206.32.* / 2012-03-08 09:45
NIEDŁUGO TRZEBA BĘDZIE CZEKAĆ....głosowałem na PO,srodze się zawiodłem ,żałuję__,przekonałem do tego ok20 osób rodzinę, znajomych ,ale DOŚĆ... CZARA GORYCZY SIĘ PRZEBRAŁA-----,ZROBIĘ WSZYSTKO PRZEKONAM 100 OSÓB żeby głosowali na taką partię która rozliczy PO I TUSKA za to ile zrobili krzywd NASZEJ OJCZYŻNIE
dublin23 / 2012-03-08 14:08 / Bywalec forum
podobno Gibała był w piątce następców Tuska, ale jak widać wykruszył się, przechodząc do Palikota, to się nie dziwię, ze Tusk coraz bardziej markotny
Błatniak / 2012-03-08 14:46
Wydaje mi się że Tusk już dawno temu nie widział i nie chciał następcy!! Wszak jest On niemylącym się politykiem...
JanuszPOlikot / 2012-02-25 22:04 / Tysiącznik na forum
Dziękujemy ci boski Kim Don Tusku.....Za to że POzwalasz nam pracować do 100 lat.......A ty w ramach walki o lepsze jutro POlaków .....POlatasz samolotem tam i z POwrotem......POgrasz w piłkę i PObiegasz PO plaży......A PO tak" ciężkiej pracy" POleżysz sobie i POmyślisz o swojej wielkości i o tym że nikt nie może POrównywac się z tobą o boski władco......PO odpoczynku POjawisz się w pracy POniedziałowego POłudnia .....i tak do piątku .....byle do fajrantu.....POtem POdniesiesz POdatki i POwiesz ....PIękna zielona wyspa......

Tradycyjnie POzdrawiam redaktorów.... GW...TOK FM...i TVN.......:):):):):)....I cały POletariat.....PO szkołach POdstawowych.....
bsf / 87.205.250.* / 2012-02-25 20:22
Jak mawiał jeden z POdwórka ten człowiek jest dotkniety GENIUSZEM.....partactwa.
Wystarczyło 4 lata aby zadłużyć Polskę na astronomiczną kwotę i doprowadzić do ubóstwa Polaków.

Najnowsze wpisy