Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk o wyniku Komorowskiego: Wypadł lepiej ode mnie

Tusk o wyniku Komorowskiego: Wypadł lepiej ode mnie

Wyświetlaj:
polak2 / 89.76.90.* / 2010-06-21 09:22
TUSK NIE MOŻE MIEĆ WŁADZY ABSOLUTNEJ,BYŁA BY DYKTATURA.OBAJ KANDYDACI MI SIĘ NIE PODOBAJĄ ZAGŁOSUJE NA RÓWNOWAGĘ
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-06-21 08:52

Wszyscy wiedzą, co znaczy PiS i co znaczy Platforma. Dlatego przed nami jeszcze wielki wysiłek,

Tak wiemy co znaczy PO. Tutaj wykaz osiągnięć:

http://markd.pl/afery-po/

i wciąż rośnie ...

Przed wami jeszcze wiele wysiłków - premier Sobiesiak ma jeszcze na pewno dużo do "ugrania" ...
maxymili / 2010-06-21 08:50 / Tysiącznik na forum
W pierwszej turze nie zagłosowałem an Komorowskiego. Mimo, że taki miałem wcześniej plan.
Chciałem wyrazić swój sprzeciw wobec polityki ograniczania demokracji i demokratycznych swobód. W drugiej turze będę bronił tych swobód które są i zagłosuję na Bronka.
Bronek podoba mi się jako człowiek, ale nie bardzo jako polityk. Jaruś ani jako człowiek, ani jako polityk.
bolswal2010 / 89.230.112.* / 2010-06-20 21:51
no i co z tego, ludzie na niego głosowali bo z PO, anie dlatego ze jest kims. Jest tak samo dziwny jak Lech K. Popieram po ale nie komorowskiego, Taki partyjny aparatczyk, ale w drugiej turze nie mam wyboru, wiec komorowski. Ale do tej pory po nie zrobilo nic, co obiecywalo ....moze kiedys korwin bedzie popularniejszy to zrobi porzadek, bo po nie mam jaj...
liberalizm / 193.239.80.* / 2010-06-21 09:55
nie wiem czemu nie masz jaj... ale korwin sie do polityki nie nadaje. moze krolem to by mogl byc.. ale nie politykiem.
poglady na niektore sprawy ma sluszne... ale czasami wylazi z niego jakis taki ubiegłowieczny konserwatyzm. glupie to... bo w obśmiewaniu liberalizmu korwin ma niestety wielkie zasługi.
Myśliwiec / 92.41.238.* / 2010-06-21 02:33
Dobra rada dla liberałów: Jak chcecie zmian po waszemu, to nie glosujcie na byłych PZPR-owców, ani na ich „ambitne” latorośle wytresowane według PR-owskich wzorców.

Najnowsze wpisy