Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Prezydent i PiS nie będą wyznaczać mi ministrów

Tusk: Prezydent i PiS nie będą wyznaczać mi ministrów

Wyświetlaj:
Gal# / 213.158.197.* / 2007-11-05 18:06
A nie mówiłem, że to debil ?
Elendir / 2007-11-06 06:46 / Łowca czarownic
Od kiedy tak najeżdżasz na Prezydenta?
Gal# / 213.158.197.* / 2007-11-06 11:15
:-)) Dowcipne, ale wierzę w inteligencję forumowiczów - kto miał zrozumieć to zrozumiał, kto nie - ten zrozumie ... za pół roku.
Elendir / 2007-11-07 08:49 / Łowca czarownic

wierzę w inteligencję forumowiczów

Ja też w nią wierzę. W szczególności odnośnie czytania Twoich tekstów...
pchelek / 2007-11-06 15:45 / Tysiącznik na forum
za pół roku prezydenta bedziem mieli nowego :)
ANdy57 / 83.13.73.* / 2007-11-05 16:50
musimy uniknąć spektaklu zwanego "depisyzacją" Chory na władzę Tusk naobiecywał zbyt wiele. 15 dni cudów, ceny żywności w górę, Irlandii nie widać, Stadionu Narodowego nie wybudują. A co bedzie - nic. Rozprzedaż reszty majatku, co pozostała w polskich rękach, słuzalczość wobec Niemców i Unii - brak polityki gospodarczej i ewentualne komisje sledcze, aby dać trochę padliny dziennikarzom. Lady Punk jeż dawny nozwało to "Mniej niż zero"
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-11-06 13:00
Do ANdy57: nie wiem czy zauważyłeś ale rządy PO jeszcze się nie zaczęły :-) wiem, że jesteś sfrustrowany IV RP i czekasz na zmiany ale weź walerianę, jedź na parę miesięcy uroplu bo w głowie masz sieczkę, którą ci PiSiorki nakładły. Cudów Tusk nie dokona ale na pewno parę reform gospodarczych, które PiS uważał za niemożliwe będzie dokonanych. Poza tym nie wychodź z założenia, że Tusk ma coś zrobić za ciebie. weź się w końcu do roboty i przestań liczyć na to, że jako niedojda życiowa głosząca hasła "solidarnego państwa" tzn "socjalistycznego" zabierzesz tym co pracują i dasz sobie.
arch / 2007-11-05 08:48 / Tysiącznik na forum
Przecież ani Prezydent i PiS nie wybierają ministrów Tuskowi . Kazdy może mieć swoje uwagi pod warunkiem że są merytoryczne .
Rozśmieszyła mnie wypowiedz Tuska ,,niech BONI odpracuje winę". Biedny BONI katorżnik, cierpiętnik
A Tusk obiecywał młodość i fachowość.
Czyli stary Szpicel ma większe szanse na dobrą pracę niż ktoś młody wykształcony i moralny. I ciekawe czy śladem p.Bonie pójdą inni z podobnymi życiorysami.
zwracam uwagę jak inaczej media traktowały rządy PiS ,a jak tolerancyjne miłe i kulturalne są co do PO .
Pewnie .. za PiS media gadałyby o końcu swiata i upadku zasad moralnych... zaś teraz to tylko chwilowa słabośc prawego człowieka .
ogoor / 89.171.49.* / 2007-11-05 09:54

zwracam uwagę jak inaczej media traktowały rządy PiS ,a jak tolerancyjne miłe i kulturalne są co do PO .

czy masz na mysli tv trwam i radio maryja? fakt, tolerancyjne jak diabli (a obiektywne, ze hoho).
arch / 2007-11-05 10:46 / Tysiącznik na forum
Mam na myśli telewizję w Rosji TVC w skandalicznym materiale zaprzeczyła zbrodni katyńskiej.
2007-11-04 17:09 www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=66392
To nie my zamordowaliśmy polskich oficerów w Katyniu - znów przekonują Rosjanie
"to jednak hitlerowskie Niemcy ponoszą odpowiedzialność za mord na polskich oficerach. "

A upadły były autorytet "Solidarności" - Lecha Wałęsę, tak często wysławianego pod niebiosa przez Donalda Tuska.
/ kandydata na ambasadora w USA / Właśnie ostatnio Wałęsa popisał się kolejną, arcykompromitującą wypowiedzią, w wywiadzie dla dziennika "Polska" z 24.10.2007 r. pt.
"Wałęsa: Musimy przeprosić Rosję". W wywiadzie tym Wałęsa powiedział m.in.:
"Wycofać się także ze wszystkich wygłupów Kaczyńskich na arenie międzynarodowej. Za wszystko trzeba teraz Rosję przeprosić".

Najnowsze wpisy