Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk: Projekt ustawy antyhazardowej gotowy i "perfekcyjny"

Tusk: Projekt ustawy antyhazardowej gotowy i "perfekcyjny"

Wyświetlaj:
watrix / 83.8.9.* / 2009-11-07 15:32
Należałoby zapyać, czemu się tak spieszy Pan Tusk ? W 8m lat nie zdołano poprawić istniejącej ustawu a On w 8 dni chce napisać nową ?A co Loteriami w radiu i Telewizji gdzie poperzez SMS-y można wygrać dużow ięcej bo nawet i 100 tysięcy zł. Co z cukierkami za którymi kryje się loteria (np. jako niepodzianka) Co z musztardą ketchupem, solą pieprzem, mlekiem (np. Łaciate) i innymi produktami za którymi kryje się hazard nie mówiąc jiż o alkoholu, papierosach kawie czy herbacie ( to też używki do których się przyzwyczajamy). Przecież teraz nic już nie kupuje się bez ryzyka hazardu. A może n as wszystkich zaczipować i sterować odgórnie co mamy robić a co nie ? A telefony ? Przecież one uzależniają bardziej niż automaty.
Sam ma już 4 a i moje dzieci po 2 szt. Nie dajmy się sterować . TO PRZECIEŻ POWRÓT DO KOMUNY !!!!!
Pamiętam jeszcze czasy wódka po 13 -tej, wychodzenie z domu do 22 giej. Przecież on do tego dąży. Czy wy wszyscy tego nie widzicie ????????
KAŻDY POLAK MA PRAWO DO WOLNEGO WYBORU. I czy to będzie dotyczyć kupna jaka niespodzianki czy gry na automacie.
rysiuzbysiu / 83.31.239.* / 2009-11-06 19:17
załatwione na 90%?

No to super
Andrzej Wawa / 83.9.141.* / 2009-11-06 18:31
A dlaczego się tak spieszy z ustawą ? Czyżby strach że komisja coś "wykopie" ? Nie będzie można się wywiązac ? Usawa PERFEKCYJNA dla Rycha i ciekawe ile go kosztowała ?!!!
Wstyd Mi że głosowałem na PO !!
Pol^^ / 213.158.197.* / 2009-11-06 12:33
Sprytny gnojek; sponsorzy będą zadowoleni, a PÓłinteligentni wyborcy zobaczą na własne oczy jak to on walczyyyyyy!!
maxymili / 2009-11-06 11:49 / Tysiącznik na forum
Nie zagłosuję na PO, jeżeli ten i inne projekty o podobnym wydźwięku przejdą.
eloo / 87.105.21.* / 2009-11-18 20:49
Chcą zabrac ludziom prace wiekszosc barów pabów utrzymuje sie z automatów dostaja 40-50 % z przychodów i płaca od tego vat i dochodowy kolejna kasa dla panstwa dodatkowo maja 180 euro od kazdej maszyny miesiecznie obojetnie czy zarobi automat czy nie trzeba pog zapłacic , czyli brak hazardu szykuje sie bezrobocie i dziura w budrzecie niedosc ze ludzie potraca robote w barach pubach itd to dodatkowo wszyscy ludzie zbranzy automatów serwisanci przedstawiciele inspektorzy ....
walet,dama,trójka / 79.188.238.* / 2009-11-06 12:06
przecież tu chodzi o to, że on jest niby przeciw, niech wszyscy to zobaczą a w końcu to nie przejdzie bo koalicjant sprzeciwi się. I spadnie na PSL.

to stary cynik, gracz. Polska i Polacy go wogóle nie interesują, co pokazuje od 2 lat.
tej opinii swojej tez nie odwołał:
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk
kumpel_donka / 84.38.26.* / 2009-11-06 11:25
donek łamiesz prawo UE blokując legalne unijne firmy jak expekt, bwin czy betclick masz przegrany proces w ETS tak jak francja czy włochy
maxymili / 2009-11-06 12:43 / Tysiącznik na forum
Włochy już zalegalizowały hazard w internecie.
eeee. to znaczy, że legalny w Holandii cofieshop może wygrać proces w ETS o prawo dystrybucji w Polsce :D
konserwa1 / 158.75.30.* / 2009-11-06 11:03
Perfekcyjny dla Mira, Grzecha i jeszcze kilku czyż nie ????
wok124 / 83.18.188.* / 2009-11-06 10:46
PAnie TUSK klamczuszku, nie dasz rady nas nabrac
klinklin / 82.143.186.* / 2009-11-07 14:32
zawsze wam coś nie tak - jak zrobi jedno to niedobrze - jak zrobi to samo inaczej to też źle
sami malkontenci w tej opozycji
i aby było wiadomo - nie jestem ani za pis ani za po - jestem za polską - ale jak czytam wypowiedzi [większość z nich to raczej narzekanie] ludzi z pis-u to ta partia i jej elektorat coraz mniej mi się podoba

Najnowsze wpisy