Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Są ważniejsze sprawy, niż lamenty PiS nad TVP

Tusk: Są ważniejsze sprawy, niż lamenty PiS nad TVP

Wyświetlaj:
A Kaczorek ma motorek / 79.184.26.* / 2009-01-28 19:42
Panie rudy frelek a co Pana zdaniem ma mój komentarz i login wspólnego z fanami PiS-u że nazywa Pan mnie pisomatołkiem .Nie popieram polityki PO to prawda ale i również nie jestem fanem PiS
Jeżeli jest tak Pan inteligentny i lepiej Pan wie kto jest kto? i jak ma myśleć? to nie powinno Panu sprawić trudności wstawić pierwsze zdanie znanej rymowanki przed mój login .
Ciekawe czy Pana wiedza ogarnia ta zagadkę?
uwolnić Polskę od PIS-owskich frustratów! / 151.92.176.* / 2009-01-29 12:44
79.184.26.* | A Kaczorek ma motorek
Re: Tusk o Kaczyńskim: "największy psuj" [2]
Tusk jest bezczelny. Tyle ile jego osoba narobiła szkody dla naszego kraju jest trudne do
oszacowania . Przez dwa lata swym fermentem paraliżował prace pracę Rządu PiS. I co?-
teraz rządzi przez dwa lata! Zrobił coś? Bo jakoś żyje się nam gorzej . a kryzys dopiero
się w Polsce zaczyna
Łatwo się krytykowało z rządzeniem wyszło gorzej!
Gówno jak nie może pływać to mówi że jest za rzadka woda

Cóż...Nie jestes fanem PIS? To ciekawe...Moralność PIS-u vel Kali? Czy zwykły kłamca z ciebie?
ad "uwolnić...." / 213.158.197.* / 2009-01-29 13:01
Osobiście z cytowanym komentarzem zgadzam się w zupełności - ale nie wiem na czy polegają Twoje obiekcje. Czy trzeba być fane jakiejś partii żeby uważać, że Tusk to bezczelny gnojek? - a rządy koalicji PO-PSL są szkodliwe dla kraju?
livka / 151.92.176.* / 2009-01-29 14:23

213.158.197.* | ad "uwolnić...."

vel
213.158.197.* | Gall#


Czy trzeba być fane jakiejś partii żeby uważać, że Tusk to
bezczelny gnojek? - a rządy koalicji PO-PSL są szkodliwe dla kraju?
- nie nie trzeba...ale trzeba być 100%-towym PIS-owskim hipokrytą żeby na dziesiątkach forów zachwycać się PIS-em i Jareczkiem, wznosić na jego cześć peany i glorie, opluwać rząd i premiera od pierwszego dnia rządzenia (zanim ich wybrali już byli szkodliwi dla kraju?) a potem łgać w żywe oczy, że się nie popiera żadnej partii...
Powklejać ci więcej cytatów z twojej obłudnej, kłamliwej i pokretnej osóbki?
Zresztą, jaka partia tacy głosujący na nią...
G# / 213.158.197.* / 2009-01-29 15:55
livka - naucz się czytać ze zrozumieniem - późnie (jak musisz) oskarżaj. Co to ma być:
"łgać w żywe oczy, że się nie popiera żadnej partii..."
- niby jak to wykoncypowałaś swoją "inteligentną" głową - gdzie coś takiego napisałem?
livka / 151.92.176.* / 2009-01-30 14:17

Czy trzeba być fanem jakiejś partii żeby uważać, że Tusk to
bezczelny gnojek?

Ale ni martw sie nie jestes jedynym hipokrytą na tej stronie...masz godnego PIS-owskiego "przyjaciela" (W PIS-ie trzeba uważać na takie słowa-zaraz zaczną cię podsłuchiwać)

79.184.26.* | A Kaczorek ma motorek
-ten jest jeszcze lepszy, na połowie forów udaje "obiektywnego" stojącego z boku a na drugiej połowie nadaje na rząd i premiera aż mu z uszu paruje...

opluwać rząd i premiera od pierwszego dnia rządzenia (zanim ich
wybrali już byli szkodliwi dla kraju?) a potem łgać w żywe oczy, że się nie
popiera żadnej partii...
-i dlatego to jest do was obu.
rudy frelek / 77.79.206.* / 2009-01-28 18:47
pieniacze już się odezwały, - pisomatołki - spokój powiedziałem, już mieliście swoje 5 min i co? Teraz tracicie TV , a za chwilę BBN, CBA, IPN, itp. i się skończy. Mediów wam się zachciało, macie przecież swoje radio i TV.
A Kaczorek ma motorek / 79.184.26.* / 2009-01-28 18:42
Główno w celu dalszego utrzymywania się na powierzchni wody musi dbać o właściwą dla siebie konsystencje a jak tonie to mówi że jest za rzadka woda
Gall# / 213.158.197.* / 2009-01-28 17:51
Co za bezczelny gnojek! Trudno mi uwierzyć, że zdołał nabrać tylu dorosłych ludzi.
Jakie to sprawy są niby ważniejsze dla tego pajaca jak media?!

Znikaj Dyzmo, jesteś pechowy !!
livka / 151.92.176.* / 2009-01-29 12:50

Co za bezczelny gnojek! Trudno mi uwierzyć, że zdołał nabrać tylu dorosłych ludzi.
Jakie to sprawy są niby ważniejsze dla tego pajaca jak media?!

Dla którego pajaca? Plujesz do własnego gniazda? Bo jak na razie to sprawa pierwszorzędna dla PIS-u jest telewizja...A co najśmieszniejsze już nie chcą KRRiT...Nie wrzeszczą (jak jeszcze niedawno) że rząd przywłaszcza media (Cóż, znów mentalność Kali vel PIS)...Teraz krzyczą rozwiązać KRRiT! media zależne od rządu...! I kto tu jest beszczelny gnojek? Żenada...
I pomysleć że jeszcze tylu moherków tak przebiera nóżkami za nimi w bezsilnej złości że nikt Jarka nie lubi...Teraz już nawet TVP też....-)
G# / 213.158.197.* / 2009-01-29 13:17
Livka - jesteś inteligentna czy głosowałaś na PO? Chodzi oczywiście o Tyfuska-pajaca wymalowanego przez SBeckie media na "meża stanu"

Mam nadzieję, że także PiSowi, ale mi osobiście bardzo zalezy na pluraliźmie mediów w Polsce - szczególnie na PR i TVP - wysoko cenionym przez widzów źródle względnie obiektywnej informacji.
livka / 151.92.176.* / 2009-01-29 14:29

Livka - jesteś inteligentna czy głosowałaś na PO? Chodzi oczywiście o
Tyfuska-pajaca wymalowanego przez SBeckie media na "meża stanu"
- mogę zrozumieć że nie zrozumiałeś ironii...PIS-eczki zbyt inteligentne nie są...
Ale nie martw się, nie obniżą ci za to pensyjki...
PS: Jarosłąwowi zależy na wolnych mediach dokładnie od momentu jak Farfał przejął włądzę...Cóż moralność wg PIS-u.
G# / 213.158.197.* / 2009-01-29 17:50
Dziękuję, już wiem, że - na PełO
KrystynaT / 94.254.226.* / 2009-01-29 23:55
wszyscy jestescie zwyklymi dupkami nieznacie sie na zyciu bieda was jeszcze nie dopadla zastanowcie sie co piszecie biedny niema komputera i nie bedzie takich bzur wypisywal tylko tacy dupki i bogacze wypisuja co im na mysl przyjdzie a najczesciej podejrzewam mlodzierz BABCIA 78 letnia
livka / 151.92.176.* / 2009-01-30 14:23

94.254.226.* | KrystynaT

Nie wierzę własnym oczom. Moherowa babcia we własnej osobie! Po czym poznałam? PO pierwsze, źle życzy innym
wszyscy jestescie zwyklymi dupkami nieznacie sie na zyciu bieda was
jeszcze nie dopadla

Po drugie używa słownictwa stricte z radia ojca dyrektora

tylko tacy dupki i bogacze wypisuja co
im na mysl przyjdzie

Zapomniała tylko do kompletu dodac coś o Żydach ale to na pewno przeoczenie...
Tak trzymaj BABCIU! Nie daj się odpędzić wnukom od komputerka...

Najnowsze wpisy