Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk szykuje dwie dymisje: Drzewiecki i Kamiński

Tusk szykuje dwie dymisje: Drzewiecki i Kamiński

Wyświetlaj:
Piotr Wysoki / 217.158.31.* / 2009-10-08 09:59
Wywalił Kamińskiego za rozpętanie afery? Za rozpętanie afery? To Kamiński jest jej winien? Wiecie co, podjęcie działań mających na celu odwołanie Kamińskiego nie jest tak oburzające, jak to za jakich mają nas debili formułujac takie uzasadnienie. Przecież oni mówiąc coś takiego muszą zakładać, że ludzie to "chwycą". Kiedyś śmialiśmy się z dowcipów o rozdawaniu rowerów na Placu Czerwonym. Teraz okazuje się to ponurą rzeczywistością.
polskiznawca / 2009-10-05 19:46
Kamiński już dawno powinien był wylecieć - podażany typek.
cybernetyka in vitro / 79.188.238.* / 2009-10-05 14:07
to już widać dlaczego jego fundacja Dar Gdańska zbankrutowała .
to już widać dlaczego jego fundacja Dar Gdańska zbankrutowała .
~wacek / 83.21.68.* / 2009-10-05 13:39
kompromitacja-DO DYMISJI rząd (PO i PSL),premier od 12 08 2009 NIC NIE ZROBIŁ w aferze hazardowej-mówią ludzi:-nie zdymisjonował ich od razu :chlebowskiego,drzewieckiego....-to oni sami podali się do dymisji i nie wyrzucił ich z PO,gdzie tu standardy moralne na które powołuje się:premier,marszałe,posłowie : PO i PSL-zachowań takich dziennikarze i społeczństwo nie akceptuje,a wręcz POTĘPIA i DOMAGA SIĘ powołania NATCHMIAST KOMISJI ŚLEDCZJ,gyż :premier,marszałek,posłowie : PO i PSL stracili wiarygodność w oczach WIĘKSZOŚĆI SPOŁECZEŃSTWA
PO_drugiej_Stronie / 84.144.78.* / 2009-10-06 16:34
jak to nic nie robi, a kto ostrzegl KOLESIOW o podsluchu... dopiero by bylo....
milosnik PiS / 2009-10-05 11:29 / Bywalec forum
Biedni agenci CBA...
Skończy się służbowe bara-bara za pieniądze podatnika...
Rossi / 91.189.73.* / 2009-10-05 11:20
Celem artykułu i zwlekanie z dymisją P.Kamińskiego, jest sprawdzenie sondaży, w jakim kierunku powędrują wektory. Decyzja nigdy nie będzie podyktowana dobrem dla Polski. wzmocnienia transparentności ludzi obecnej władzy i na przyszłość. Po wykryciu afery nie powinno być w ogóle dyskusji na temat ewentualnej dymisji szefa CBA. Czy możemy domniemywać że transakcja z EUREKO miała drugie dno, komu dziś strzelają korki od szampana.
córka Rosmery / 79.188.238.* / 2009-10-05 11:02
szmira magdalenkowa rządzi Polską,
KICZ
typowe Jelenie na rykowisku !

Niech PO sobie powiesza w każdej siedzibie obraz/kopię Caravaggia, wiecie jaki ?

na pewno odnajdziecie jego nazwę
aza / 195.114.161.* / 2009-10-05 10:27
A Kamińskiego za co ? za zdemaskowanie mafii w rządzie?
marek 19.53 / 83.24.42.* / 2009-10-05 11:14
Za podniesienie ręki na partię, obetniemy.
Rossi / 91.189.73.* / 2009-10-05 11:24
Wariant Jurand-a ze Spychowa będzie skuteczniejszy.
janiszek72 / 2009-10-05 10:23 / Tysiącznik na forum
Proponuję, żeby Donek zaprosił do siebie Rycha i osobiście poinformował go, że pomimo odejścia Zbycha i Mira sprawa ustawy jest załatwiona na 90%. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Smutny / 194.237.142.* / 2009-10-05 10:52
To wszystko to jakas chora parodia. Nie wierze w to co sie dzieje. Jesli dojdzie do odwolania Kaminskiego (i to jeszcze z powodu wykonywania swych obowiazkow) to wprowadzam w zycie moj plan. Zapraszam wtedy do mnie. UZI i rewolwery kazdy zalatwia we wlasnym zakresie. Pierwsze 50 osob dostanie AK-47 gratis.
wuj roman / 79.188.238.* / 2009-10-05 10:18
Polska Zjednoczona Platforma "Obywatelska"

co uchwalicie na Plenum ?
hazard bez podatków, bu,,,,rdele bez podatków, narkotyki dozwolone, aborcja na żądanie, in vitro w każdej wsi, pary homoseksualne legalne związki małzeńskie itp.......
Pora na obniżenie wieku inicjacji seksualnej do 13 lat aby ulżyc pedofilom, w przedszkolach warsztaty z sexu oralnego itd

kloaka
Pan Buk / 87.205.144.* / 2009-10-09 11:17
Najtrafniejszy jest twój podpis.
samowolka / 79.188.238.* / 2009-10-05 09:51
Polityczna twarz donalda to mustwo niespełnionych obietnic publicznie rzucanych ;

to trochę z historii wystąpień donka;

>>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk<

au revoir
Bjustolog / 77.255.134.* / 2009-10-05 11:48
witaj samowolka - a kiedy miłościwie nam dyzmujący, nijaki McDonald z Półtuska raczył wydobyć z siebie tak wstrząsające dźwięki ? mógłbyś sprawdzić i przekazać ?
tak czytam i oczom nie wierzę, naszego mściwego peruwiańskiego napastnika raczej nie stać na tak głęboko intelektualne wynurzenia, wystarczy spojrzeć na jego facjatę, albo ktoś mu podpowiadał, albo wessał za dużo marychy, albo....
Ktoś_z_boku / 79.190.229.* / 2009-10-06 14:57
"Ja o Polsce myślę i mówię z pasją. Polska musi być pasją każdego z nas. Kiedy mówimy o Polsce dumnej, musimy mieć w sobie pasję do walki o Polskę dumną – tak jak mieliście tę pasję do walki dwadzieścia pięć lat temu w sierpniu. Ta pasja musi wrócić, bo Polska zasługuje na cuda. Nie chcę i nie dopuszczę do tego, żeby Polską rządzili ludzie, którzy mówią, że nic nie może się udać, którzy uważają, że Polacy to naród aferzystów i złodziei. Polacy to naród dumny i mający prawo do bycia dumnym z własnej ojczyzny."
Donald Tusk z wystąpienia podczas kampanii wyborczej, Warszawa, Hala Torwaru, 19 czerwca 2005
kaczordonald / 86.144.150.* / 2009-10-05 09:14
Cuda jak widac sa juz na porzadku dziennym.A nastepca Kaminskiego bedzie wiedzial z ktorej strony nie nalezy kopac.

Jak sie okazuje prawie wszyscy najwazniejsi ludzie premiera to przestepcy.Ludzie nietykalni ktorych on sam chroni.Wladzy nie odda.Wyborcy i klakierzy platformy-zal mi was.
esu / 78.8.12.* / 2009-10-05 10:24
A PiS to inaczej robił? A samoobrona, LPR, amoże PSL? Mnie żal wszystkich którzy poszli na wybory głosowac na partie, które są w Sejmie.
kaczordonald / 86.144.150.* / 2009-10-05 10:42
Zgadzam sie.Ale teraz skupmy sie na obecnych cwaniakach.Nie pozwolmy im nakrecic lodow na zmanipulowanych wyborcach.Niech sie wynosza jezeli przyszli do wladzy glownie po wlasny biznes.
I TAK Z KAZDA NASTEPNA EKIPA JEZELI ROWNIEZ OKAZA SIE ZLODZIEJAMI.
rolingstones / 79.188.238.* / 2009-10-05 09:54
dymisja Kamińskiego to Tuskowa walka z KORUPCJĄ !

stara zasada stalinowska, o czym się nie mówi tego nie ma !

tak własnie wygląda wyciąganie Polski z ostatniego miejsca egzequ z Rumunią w UE w hodowli korupcji !
tylkoPO / 79.185.159.* / 2009-10-05 09:04
Tusk powinien przeprosić Drzewieckiego i tego drugiego głąba za niesłuszne posądzenie a na CBA wysłać Grom i lotnictwo bombowe. Nie będzie nam jakiś tam Kamiński przeszkadzał w kręceniu lodów.
polak mały / 213.77.7.* / 2009-10-05 08:46
Tak się rodzą dyktatury?!
arch / 2009-10-05 08:51 / Tysiącznik na forum
...i nastanie tysiącletnia Rzeczpospolita Miłości a pośrodku będzie siedział KOMOROWSKI a po prawicy NIESIOŁOWSKI i będą pluć jadem miłości i sądzić żywych i umarłych po wieczne czasy, a zastępy anielskie w tvn24 i jemu POdobni będą deli w trąby pali-GŁUPOTY na chwałę CUDOTWÓRCY TUSKA.
Bjustolog / 77.255.134.* / 2009-10-05 13:11
rewelacyjnie - wielka prośba o codzienne zamieszczanie tego znamiennego tekstu najlepiej na wszystkich portalach, powinno to co nieco rozjaśnić w umysłach omamionym fanom drużyny peruwiańskiego mściciela czyli Donaldyzmy z Półtuska /cały czas bez urazy do zacnych mieszkańców tego grodu/
Smutny / 194.237.142.* / 2009-10-05 11:02
".. pluc jadem milosci.. "

:D Piekne podsumowanie
marek 19.53 / 83.24.42.* / 2009-10-05 08:29
Następnym krokiem powinna być likwidacja części gazet.

W Polską i świat poszedł właśnie jasny, czytelny sygnał.

"Moi dhhoooodzy przyjaciele. Spoko. Jak ktoś wam będzie dokuczał, jakiś prokurator czy śledczy, to szybciutko do mnie. Ja pętaka usadzę, pokażę gdzie raki zimują. Z CBA mamy spokój, tam już nikt nie podskoczy. Szefem zrobimy Jaskiernię.

Rękę POdniesioną na naszą partię utniemy z pełną miłości stanowczością. Niech żyje PO"
milosnik PiS / 2009-10-05 11:43 / Bywalec forum
A może skończy się tylko służbowe bara-bara jurnych agentów CBA za moje (też) pieniądze? Kupowanie domków w Kazimierzu, jazda sportowymi Porsche?
Może pan Temistokles Brodowski wreszcie zostanie osądzony za piractwo?

Nie zapominaj, że przegraliście ostatnie wybory, bo tego właśnie o czym piszesz , obawiali się wyborcy ale ze ze strony PiS! Bo wierz mi, PO większości wyborców nie podoba się. Ale PiS-u się boimy(!), bo uważamy, że chce reaktywować metody znane z PRL.

Czytając ciebie i twoich forumowych kamratów, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że sławne "Teraz k--wa my!" było waszym marzeniem po upadku PRL. Tak bez Okrągłego Stołu, "trzecią drogą", najlepiej zastępując Marksa i Lenina Biblią w interpretacji Rydzyka i Protokołami Mędrców Syjonu...
Całkiem składnie ta reaktywacja wam wychodziła, gdy PiS rządził.
RudyM / 77.253.7.* / 2009-10-05 13:09
Mylisz się. Kaczyński L. i jego żona pokazali, że mają poglądy w zakresie religii i etyki bardziej liberalne od Gowina z PO. Wrzucanie Prezydenta do jednego worka z T.Rydzykiem uwłacza T.Rydzykowi. Za słabo słuchałeś mediów w ostatnich latach, albo uważasz, że na to paskudztwo pisowskie każda broń dobra łącznie z dezinformacją.
Prawda jest taka, ze znienawidzony PIS dużo więcej dla kraju zrobił niż PO. Pisowcy nie płaszczą się przed biznesmenami jak Platformiany Chlebek i mimo kilku komisji śledczych i wysiłków wszystkich wielkich mediów w kraju, pozostają czyści.
A co PO zrobiła da kraju oprócz odsunięcia Pisu od władzy ? Nic. Obiecanki, cuda, public relation.

Najnowsze wpisy