Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk tłumaczy się ze śledztwa w sprawie Smoleńska

Tusk tłumaczy się ze śledztwa w sprawie Smoleńska

Wyświetlaj:
Oborowy / 79.185.91.* / 2011-01-19 20:57
Ja mam takie pytanie do POkemonów tu oskarzajacych J. Kaczyńskiego.

Ile raazy Pisaliście,że prezydent robił presje na bezwarunkowe ladowanie.
I co sie okazało,że protasik sam podal komende odchodzimy.
Jasno wyszło,ze to było tylko podejśćie.

Drugie Pytanie PO co Moskwa kazała aby tupolew Podchodził do ladowania, jak było wiadomo,że Ił z samochodami, którymi miała sie przemieszczać delegacja nie wyladował.
Przecież i tak nie mieliby dalej czym sie udac do Smoleńska.
Czy Delegacja została o tym fakcie powiadomiona,ze nie bedzie i tak dalej czym się udać po wyladowaniu ???

Dlaczego Jak Samolot był jeszcze w Warszawie, a były tak kiepskie warunki nie zostało to do Warszawy zgłoszone.
Gdzie był BOR i Dlaczego nie informował o tych incydentach pozostałych BOR- owców w Samolocie,ze mggła jest naprawde bardzo duza. BYŁ wogole BOR na płycie lotniska????

Jezeli Był BOR na plycie lotniska, to dlaczego dopiero po miesiacu czasu został POprawiony czas katastrofy o 15 min wczaśniej. Co BOR -jesli był, to niewiedzial, kiedy spadł tupolew.
Czy to aby nieśmieszne???


Dlaczego nie było przygotowane lotnisko zapasowe.

A wiec jak POtraktowano Prezydenta i jego delegację??

KTo za to wszystko odpowiada???

Gdzie tu jest Wina prezydenta L. Kaczyńskiego??
yuki / 77.65.58.* / 2011-01-19 21:32

Dlaczego nie było przygotowane lotnisko zapasowe.

Było.
A wiec jak POtraktowano Prezydenta i jego delegację??

Zwyczajnie, jak wycieczkę.
Gdzie tu jest Wina prezydenta L. Kaczyńskiego??

Poleciał i pociągnął prawie 100 osób za sobą.
I co sie okazało,że protasik sam podal komende odchodzimy.
Jasno wyszło,ze to było tylko podejśćie.

Protasiuk, nie protasik i wielką literą w języku polskim.
Pilot w takich warunkach nie powinien nawet podejścia zaczynać. Wiedział, że lotnisko to właściwie łąka z wychodkiem w funkcji wieży.
Ale co tam, ważne, że Rosjanie nie powiedzieli won.

Moskwa kazała aby tupolew Podchodził do ladowania

Kazała? Raczej zezwoliła na zasadzie niech robią co chcą.
Przecież i tak nie mieliby dalej czym sie udac do Smoleńska.

Do Smoleńska? Ja myślałem, że do Katynia zrobić zdjęcia przed wyborami jechali.
oborowy / 79.185.99.* / 2011-01-19 21:55
Widocznie nie masz wszystkich informacji, to tez nie bede z toba dyskutował, bo i o czym.

Zadam tylko jedno pytanie?? Jakie było to lotnisko zapasowe??? Czy byli na nim BOrR-owcy??
I czy były zabezpieczone samochody do dojechania do Katynia.

Wczoraj te pytania i dzis w sejmie były zadawane WAszemu Idolowi - Donaldowi i odpowiedzi nie udzieliŁ.

Wiec wychodzi,ze masz na ten temat wiecej wiedzy niz on. To ty POwiniones być Płymiełem.
yuki / 77.65.58.* / 2011-01-19 22:07
Nie raz i nie dwa tłumaczył szef BOR, że lotniska zapasowe był wyznaczone, a procedura zakłada podstawienie samochodów i służb dopiero po zdecydowaniu przez załogę samolotu o lądowaniu na zapasowym lotnisku.
Słuchaj specjalistów w danej dziedzinie, a nie Antoniego Macierewicza.
niewierzący ateusz / 83.29.118.* / 2011-01-19 21:05
"Wałęsa, Tusk i Komorowski muszą wymrzeć?
Czy wolno opublikować oficjalną wypowiedź o tym, że jacyś politycy "muszą wymrzeć"?
Wyobraźmy sobie, że jakaś osoba publiczna popierająca PiS powiedziałaby w wywiadzie tak:

- "Nie widzę nadziei na pojednanie narodowe. Uścisk dłoni Bronisława Komorowskiego (bądź Donalda Tuska) z Jarosławem Kaczyńskim nie mieści mi się w głowie. Dodajmy: uścisk na zgodę. Chyba się nie da. Powód? Psychopatyczne skłonności tych fałszywych ludzi. Oni muszą wymrzeć."

Zapewne byłby skandal, długo roztrząsany w mediach...

Tymaczasem na stronie głównej Onetu jest artykuł, w którym można przeczytać:

"Nadziei na pojednanie nie widzi Lech Wałęsa. Uścisk dłoni Bronisława Komorowskiego (bądź Donalda Tuska) z Jarosławem Kaczyńskim nie mieści mu się w głowie. Dodajmy: uścisk na zgodę. - Chyba się nie da - mówi w rozmowie z portalem Onet.pl Lech Wałęsa. Powód? Były prezydent wskazuje na "paranoiczne" skłonności "zakompleksionych ludzi". - Oni muszą wymrzeć - ocenia była głowa państwa."
autor : ZŁY-WILK
anty niesiołek / 89.72.16.* / 2011-01-19 21:03
Świetny post jednak od TROLI NIESIOŁKÓW argumenty poparte faktami nie docierają.

Albo im za to płacą albo na ukończenie ośmiu klas są już za starzy.
SumieniePiSoubeków / 207.135.129.* / 2011-01-19 20:52
http://www.youtube.com/watch?v=0t1w053I5Ck

niż słuchać bredni jarusia. :)
103 / 188.146.127.* / 2011-01-19 20:51
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
adwadfasdfadfsaf / 213.77.81.* / 2011-01-19 20:50
BO TAN NA OKO TO 10:))))
leberał / 77.253.101.* / 2011-01-19 21:11
10 to obwód twojego móżdżku
pipiripi / 89.78.251.* / 2011-01-19 20:49
.
niewyrosłym bełkotom bez honoru mówimy NIE !
.
zgred 2 / 83.25.239.* / 2011-01-19 20:43
Nie chcę dyktatury samozwańczych "patriotów" i opętanych dewocją intrygantów.
Na tle obecnych wydarzeń i intryg Kaczyńskiego jest dla mnie jasne dlaczego Wachowski pogonił Kaczorów z kancelarii Wałęsy
minus kwadrat / 89.72.16.* / 2011-01-19 20:49
Mieczysław Wachowski (ur. 21 grudnia 1950 w Bydgoszczy) – polski polityk.

Ukończył Technikum Mechaniczno-Elektroniczne w Bydgoszczy (1969), po czym podjął studia w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni. Studiów nie ukończył. Następnie pracował w różnych zawodach: jako technik w Dyrekcji Rozbudowy Stoczni im. Komuny Paryskiej w Gdyni (1972-1974), specjalista w Zakładzie Farb Okrętowych w Gdyni (1974-1976), kierownik sekcji w Zarządzie Portu Gdynia (1976-1978). Następnie pracował jako kierowca. Podjął współpracę z powstającą na Wybrzeżu opozycją, m.in. rozwożąc drugoobiegowe czasopismo Bratniak (związane z Ruchem Młodej Polski).

We wrześniu 1980 został osobistym kierowcą i asystentem przewodniczącego NSZZ "Solidarność" Lecha Wałęsy. Jego obecność w otoczeniu przewodniczącego "Solidarności" budziła zaniepokojenie części działaczy, ze względu na pojawiające się już wtedy podejrzenia o jego współpracę ze SŁUŻBĄ BEZPIECZEŃSTWA...

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczysław_Wachowski
niewierzący ateusz / 83.29.118.* / 2011-01-19 20:56
pamiętasz zdjęcie z sbeckiego szkolenia ma którym był wachowski? po upublicznieniu fotki znalazł się sbek,który publicznie oświadczył,że to on jest na zdjęciu a nie wachowski. ot takie przypadkowe podobieństwo do wachowskiego, fotka mała można się pomylić ,po kilku miesiącach sbek przypadkowo zginął
leberał / 77.253.101.* / 2011-01-19 20:35

Naszym zadaniem było niedopuszczenie do wstrząsu demokracji w kraju.

I udało się to rządowi. Demokracją zatrzęśli u nas ruskie
minus ujemny / 89.72.16.* / 2011-01-19 20:34
Wzorowo prowadzone śledztwo ++++++działania rządu zakończyły się sukcesem ======= Możejki
niewierzący ateusz / 83.29.118.* / 2011-01-19 20:22
"Czy wolno opublikować oficjalną wypowiedź o tym, że jacyś politycy "muszą wymrzeć"?
Wyobraźmy sobie, że jakaś osoba publiczna popierająca PiS powiedziałaby w wywiadzie tak:

- "Nie widzę nadziei na pojednanie narodowe. Uścisk dłoni Bronisława Komorowskiego (bądź Donalda Tuska) z Jarosławem Kaczyńskim nie mieści mi się w głowie. Dodajmy: uścisk na zgodę. Chyba się nie da. Powód? Psychopatyczne skłonności tych fałszywych ludzi. Oni muszą wymrzeć."

Zapewne byłby skandal, długo roztrząsany w mediach...

Tymaczasem na stronie głównej Onetu jest artykuł, w którym można przeczytać:

"Nadziei na pojednanie nie widzi Lech Wałęsa. Uścisk dłoni Bronisława Komorowskiego (bądź Donalda Tuska) z Jarosławem Kaczyńskim nie mieści mu się w głowie. Dodajmy: uścisk na zgodę. - Chyba się nie da - mówi w rozmowie z portalem Onet.pl Lech Wałęsa. Powód? Były prezydent wskazuje na "paranoiczne" skłonności "zakompleksionych ludzi". - Oni muszą wymrzeć - ocenia była głowa państwa."
autor : ZŁY-WILK,

fajny tekst to zacytowałem
zby79 / 79.163.233.* / 2011-01-19 20:37
Gdyby to powiedział Kaczyński to zostałby przez media zlinczowany.
WMZ / 83.4.20.* / 2011-01-19 20:31
Wałesa na falach TokFM dwa lata temu wypowiedział słowa, które zmroziły wtedy nawet dyżurna cynglicę - perorował wtedy w eter że, można w końcu podać coś Prezydentowi (LK) i go nie będzie. Po tak jawnym podjudzaniu do morderstwa, można się spodziewać kolejnego mordu w tym condominium
Marek_K / 83.26.53.* / 2011-01-19 20:13
Godność Kaczyński to już dawno straciłeś. A utratą wolności, to nie strasz ludzi.
~Kris / 2011-01-19 20:06 / Tysiącznik na forum)
Tak, najpierw straciliście władzę, potem rozum, a teraz godność.
Wacus Młody Europejczyk / 83.4.20.* / 2011-01-19 20:04
ZniewolOOne LEMINGI - czy słyszycie zza grobu głos mjra Protasiuka - ODCHODZIMY, ODCHODZimy, ODCHodzimy, Odcho.., od.. ..... TAK ODCHODZI WOLNOŚĆ.
pchelek / 2011-01-19 20:01 / Tysiącznik na forum
stad te agonalne ataki
arch / 2011-01-19 20:09 / Tysiącznik na forum
Hłe ,hłe ,hłe ---www.youtube.com/watch?v=_39qJggKcF8
pchelek / 2011-01-19 20:32 / Tysiącznik na forum
film - belkot frustratow
zby79 / 79.163.233.* / 2011-01-19 20:49
Z Polsatu, TVN i TVP info? Już chyba tylko na Wyborczą Tusk może liczyć... Jak zobaczyłem, że Albania nas wyprzedza w służbie zdrowia to był to dla mnie szok.
SumieniePiSoubeków / 207.135.129.* / 2011-01-19 19:57
Wroga propaganda szerzy plotkę, że siedział pod spódniczką mamusi.
Ale to nie prawda, bo PiSoubeki znają całą prawdę i tylko prawdę o walecznych czynach na rzecz
wolności tego karła.
zby79 / 79.163.233.* / 2011-01-19 20:56
A co robił Tusk w tym czasie? Bo to pewnie też będzie ciekawe.
arch / 2011-01-19 19:53 / Tysiącznik na forum
Tusk :"Dla Polski lepiej znać prawdę i nie mieć wojny, niż nie znać prawdy i mieć wojnę"."
TUSK: DZIAŁANIA RZĄDU ZAKOŃCZYŁY SIĘ... SUKCESEM .

Thusku,

Ale wlasnie dzieki twej niekompetencji. sprzedajnosci i zaleznosci od Rosji Polska ma dokladnie to drugie: Polska nie zna prawdy o tym co sie naprawdę stalo pod Solenskiem, przynajmniej oficjalnie i ma pelna wojne z Rosja.

-Dodatkowo dzieki twemu dorobkowi Polska zostala osmieszona i upokorzona na caly swiat dzieki twej zdradzie interesow narodowych. Jaki Polska ma pokoj z Rosja swiadcza ruskie rakiety Iskander rozmieszczone tuz przy granicy z Polska i wycelowane na cele w Polsce .
yuki / 77.65.58.* / 2011-01-19 19:59
Was to zawsze ktoś musi uciskać, celować do Was rakietami, knuć przeciw Wam, tworzyć układy w Was skierowane?
Nie smutne to Wasze życie? Ciągle w strachu, ciągle uciśnieni.
Współczuję.
leberał / 77.253.101.* / 2011-01-19 20:40
Nie w was, tylko w nas, tzn. w CIEBIE też
arch / 2011-01-19 20:17 / Tysiącznik na forum
Tawariszcz paczitaj-
www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/rosyjski;wicepremier;stal;za;awaria;w;mozejkach,241,0,756209.html
niewierzący ateusz / 83.29.118.* / 2011-01-19 19:57
TUSK STRASZY RUSKIMI. STARE WRÓCIŁO

za prl-u gdy ludzie mieli dość władzunia też ruskimi straszyła i usprawiedliwiała,że ruskie wejdą,nawet masakrę na wybrzeżu w grudniu 1970 tak usprawiedliwiali, gdyby weszli ruscy to ofiar byłoby więcej, potem stan wojenny i usprawiedliwienie to samo, gdyby ruskie weszli..., dzisiaj tusk wojną z ruskimi straszy, stare wzorce

Donald Tusk (Premier rządu RP): 19.01.2011

"Ja wówczas i dzisiaj nie mam wątpliwości, że dla Polski lepiej znać prawdę i nie mieć wojny, niż znać prawdę i mieć wojnę. (...)

Żeby konsekwentnie działać na rzecz polskiego bezpieczeństwa (...) a więc wygrać prawdę i jednocześnie wygrać pokój - to co dla Polski tak bezcenne, również ze względu na sąsiedztwo, w jakim przyszło nam żyć"

identycznie postępowali władcy moskwy z czasów niewoli tatarskiej, jak lud się burzył to książę moskiewski mówił ,bo przyjdą tatarzy i będzie rzeź, ot taka tuskowa odmiana moskiewskiego straszenia własnych rodaków obcymi wojskami dla własnego interesu, rzygać się chce,
yuki / 77.65.58.* / 2011-01-19 20:01
Słyszałeś kiedyś, coś o figurach retorycznych?
Nie?
To poczytaj książki do polskiego z podstawówki.
Nie boli.
na / 83.29.118.* / 2011-01-19 20:03
nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady

Najnowsze wpisy