Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk tłumaczy się ze śledztwa w sprawie Smoleńska

Tusk tłumaczy się ze śledztwa w sprawie Smoleńska

Wyświetlaj:
Pilsener / 2011-01-19 19:38 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jeśli jakieś państwo jest słabnące, to polska - deficyt niedługo przekroczy 55% ale mimo to polscy politycy twardo realizują swoje chore wizje - choćby takie Możejki, gdzie utopiono około 10 mld $ naszego majątku narodowego by "osłabić" Rosjan - i osłabł Putin i jego kolega (który wozi ropę do Możejek po zakręceniu kurka), ale ze śmiechu w reakcji na typową, polską nieudolność.
SumieniePiSoubeków / 207.135.129.* / 2011-01-19 19:47
Utopiono w Możejkach 10 mld zł bo jarusiowi i lesiowi się wydawało, że wygra nie tylko z Rosją ale i z samą Litwą.

Chore pomysły czubków, z których jeden nieopatrznie wylądował na Wawelu, za które wszyscy płacą.
Pilsener / 2011-01-19 19:41 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zapomniałem dodać, że polska godność straciła już dawno a i wolność stoi pod znakiem zapytania (chyba, że chodzi o wolność dla polskich polityków do ciągłego robienia w **** własnych obywateli).
eduardo/edwlad / 84.234.15.* / 2011-01-19 19:35
PiS - jest w agonii smolenskiej, chce zdominować swoimi argumentami premiera Tuska, na razie premier się merytorycznie broni. Ważą się losy Polski. Dziennikarze swoimi komentarzami podnoszą poziom adrenaliny. I tak by można pożegnać rząd premiera Donalda Tuska. Tylko, że trzeba oddzielić oszołomstwo od merytoczytności, zdrowe i właściwe dojście do prawdy, przed klerykalno - prawicowo-radykalnymi ocenami. Kościoł w tej sprawie umywa ręce, lecz wielu jego przedstawicieli siedzi w ławach poselskich i po cichu marzy o powrocie PiS-u do władzy. Mam nadzieję, że to se ne wrati....
dgen / 2011-01-19 19:27 / Tysiącznik na forum
proponuję aby donald tusk przyjął w polskim raporcie wersję łatwo przyswajalną dla "młodych, wykształconych..." tych co ukończyli "szkoły wyższe" za 200 zł/c i którzy potem weryfikowali swoje umiejętności na brytyjskich zmywakach.
Otóz za sterami tupolewa siedział sam generał błasik , który miał we krwi jakieś 25 promili alkoholu (koniecznie tyle, aby po dwóch tygodniach mieć wykryte 0,6 promila) . Obok siedział prezydent kaczyński, ciągle bawiąc sie nową komórką i wydzwaniając do brata. Piloci znajdowali się w przedsionku miedzy kokpitem a miejscami dla pasażerów. W trakcie lotu, prezydent poinformował pasażerów, że w związku z nikłymi szansami na reelekcję ustalił z bratem jarosławem, że zginie w katarstrofie, gdyż tylko w ten sposób zapewni sobie pamięć potomnych (czyli wawel). Informacja ta wywołała panike na pokładzie ( okrzyki "aaaaaaaaaaaaaaaa") i wśród pilotów (" okrzyki "kur...a").Prezydent nakazał pijanemy generałowi zboczenie z kursu aby nie dało się wykryć samoilotu na rosyjskich radarach (głosy z wieży: "gdzie oni do chu..a są?").
yuki / 77.65.58.* / 2011-01-19 19:46
Raczej wersję mocherową, dla dzieci rydzyka trzeba by podawać.
Ruskie pierwszy raz strzelali już w Warszawie, potem wysłali myśliwce, ale nad Białorusią święty Lech Kaczyński zasiadł za sterem wraz z kolegą gen. Błasikiem i zdołali wyprowadzić samolot spod ognia i polecieli dalej. Potem ruskie rozsnuli nad Smoleńskiem mgłę, zainstalowali magnesy, zainstalowali mikrofale, detonowali bombę atomową, wystrzelili harpuny z linami i niestety ściągnęli samolot na ziemię.
Wyskoczył tuż przed uderzeniem święty Lech Kaczyński zmiótł 8tyś. żołdaków Putina, ale pozostał 35tyś. powaliło go na ziemię.
Wtedy padł.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:54
TŁUMACZY SIĘ WINNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pablo55 / 82.210.184.* / 2011-01-19 18:51
a właściwie już stracił
arch / 2011-01-19 19:33 / Tysiącznik na forum
Chomik zbierając zboże do swej norki ganiał,
A obok dobry niedżwiedż chomika ochraniał.
Potem zżarł mu te plony, łapą wytarł mordę,
Wydymał biedne zwierze i przypiął mu order.
niewierzący ateusz / 83.29.118.* / 2011-01-19 19:07
"Wstrząśnięty" poseł Platformy Obywatelskiej wzywa do obrony honoru polskich pilotów po
"prowokacji" Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK). Jak mówi w rozmowie z serwisem Onet.pl,
nie zdawał sobie sprawy z tego, jak wielka była skala błędów i zaniedbań w smoleńskiej wieży
kontrolnej. Jego zdaniem, po tym, co wczoraj zobaczyliśmy, można wyciągnąć prosty wniosek:
dokument przygotowany pod kierownictwem Tatiany Anodiny był "rosyjska prowokacją". "Raport MAK
można uznać za bezwartościowe świstki papieru" -
m-53 / 83.6.18.* / 2011-01-19 19:39
Wstrząśnięty, ale w dalszym ciągi niezmieszany.
jliber / 2011-01-19 18:49 / Tysiącznik na forum
Nawet można sparafrazować Einsteina: Należy bać się Rosji tak mało jak tylko się da, ale nie bardziej. Braciszek tego pisokomuchazabrał całe dowództwo armii na pokład jednego samolotu aby polecieć w "makabrycznej" pogodzie na prymitywny wojskowy pas startowy na rosyjskiej prowincji. Widać wyraźnie, że bał się Rosji zdecydowanie za mało.
oborowy / 79.185.91.* / 2011-01-19 20:30
Powiedzcie mi kiedy Kaczyńscy bali się MOskwy. Nigdy takiego stwierdzenia nie powiedzieli.

L. Kaczynski lecąc do Gruzji dał calkowity dowód na to, ze sie Putina nie boi.

Dlatego tez nie zyje.

Nigdy nie powinien próbować stanać na Ruskiej Ziemi Po incydencie GRUZIŃSKIM.
m-53 / 83.6.18.* / 2011-01-19 19:44

polecieć w "makabrycznej" pogodzie

W Smoleńsku byli zaskoczeni (wieża) gwałtowną zmianą pogody i mgłą.
na prymitywny wojskowy pas startowy na rosyjskiej prowincji.

Na tym samym lotnisku i pasie Lądował i Putin i Tusk.

W końcu przypominam, że lot organizował rząd a personalnie koordynował Arabski.
Trzymaj się chłopcze faktów.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:52
najpierw zapoznaj się z faktami a później się wypowiadaj bo udajesz yntelygenta a jesteś zwykłym KŁAMCĄ

polecieć w "makabrycznej" pogodzie
jliber / 2011-01-19 18:57 / Tysiącznik na forum
8:04:02 "To będzie... makabra będzie. Nic nie będzie widać."
"Patrz mi w oczy" / 89.25.186.* / 2011-01-19 19:06
Informacje o złej pogodzie podali dopiero jak już samolot leciał na lotnisko.
jliber / 2011-01-19 19:12 / Tysiącznik na forum
Dolecieli dopiero o 8:41.
EURO STUDENT / 2011-01-19 19:15
ja bym powstrzymał się od takich komentarzy bo z tymi wersjami kiedy dolecieli i kiedy się rozbili było kilka...

powstrzymaj się ok ? zwłaszcza od niegrzecznych insynuacji.

Daj czasu czas.
powsinoga / 178.36.132.* / 2011-01-19 19:22
wrzucasz człowiekowi w twarz hasło "kłamca" (z capsem, jak jakiś noob), a potem "powstrzymaj się ok ? zwłaszcza od niegrzecznych insynuacji. "
pewnie cenzurują to forum, więc nie napiszę nic więcej...
EURO STUDENT / 2011-01-19 19:28
no ok masz rację mogłem zamiast pisać KŁAMCA napisać że się z tym nie zgadzam itp. ale jak mnie ktoś wyzywa (patrz wyżej) to uważam go za kłamcę gdy pisze nieprawdę.

chcesz to mnie możesz wyzwać bo na pewno przez jakiś czas będzie to widoczne zanim to usuną... tylko na tyle was stać ? wyzywać od psycholi, jełopów i innych gorszych ludzi ?

nie mam prawa do własnego zdania ? mam płacić podatki i milczeć ?

mam być polakiem a i wspierać rosyjskie kłamstwo oczerniające moich rodaków w których wierzę, że nie byli winni za katastrofę.
SumieniePiSoubeków / 207.135.129.* / 2011-01-19 18:34
Wroga propaganda szerzy plotkę, że siedział pod spódniczką mamusi.
Ale to nie prawda, bo PiSoubeki znają całą prawdę i tylko prawdę o walecznych czynach na rzecz wolności tego karła.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:39

Wroga propaganda



wyzywasz, upokarzasz innych (przy okazji siebie) a argumentów nie masz ... jak to się nazywa?
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:48
kolejny przykład. brakuje wam jakichkolwiek argumentów ....
jliber / 2011-01-19 18:50 / Tysiącznik na forum
Ja niczego nie argumentuję, odpowiadam tylko na twoje pytanie, pisojełopie.
1pp / 93.105.57.* / 2011-01-19 19:21
jliber- czubek jesteś? Trochę ogłady. Od jełopów nikt cię nie wyzywa.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:54
czytam twoje wpisy na głos i są muzyką dla mych uszu jak słyszę twój gniew... niestety to nie moja wina że zostałeś oszukany ... i dziś twoja polskość jest mała jak okruszek który rzucili tobie w zamian za te wpisy... czekam na kolejne utwory =)
jliber / 2011-01-19 18:59 / Tysiącznik na forum
Kolejny przykład przyszłej piso-neo-nazisto-komuny: "polskość" przeciwników politycznych jest "mała jak okruszek". Ergo: wygnanie lub holocaust przeciwników politycznych.
EURO STUDENT / 2011-01-19 19:10
nadinterpretujesz to na swój sposób

ja tylko piszę o odsunięciu od władzy i jeżeli były (a pewnie były) zaniechania i nadużycia władzy to trzeba będzie wyciągnąć konsekwencje prawne.

tak że stateczek tonie a nikt wam nie pomoże tak jak wy nie pomogliście polakom ... wręcz odwrotnie ! zniszaczyliście Polskę
tade / 83.2.33.* / 2011-01-19 18:29
Jarosław, a gdzież on się jeszcze pcha
toż już nie te siły i nie ta sprawność umysłowa.
Od niego to tylko jeszcze Ibisz jest starszy.
Chyba chce jak dawni władcy
być pochowany razem z ................
Kaczyński wdaje się w mało znaczące utarczki
przez co daje Tuskowi pełną swobodę działania.
A co wyprawia to widać.
Rujnuje i grabi.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:35
no widzisz tede... nie ma nikogo innego a na pewno nie możemy pozwolić na zwycięstwo PO bo zniszczą Polskę w 8 lat doszczętnie!
jliber / 2011-01-19 18:43 / Tysiącznik na forum
Zauważcie despotyczną retorykę pisokomuchów, nie można "pozwolić" na zwycięstwo PO. Cel uświęca środki.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:51
celem jest ratunek Polsce. zarówno ze strony ekonomicznej jak i wizerunku Polski. PO zawaliło obie te sprawy i sprowadziło nas na dno... niestety trzyma dalej i ciągnie w dół. dlatego musimy pozbyć sie balastu ...
tade / 83.2.33.* / 2011-01-19 18:58

dlatego musimy pozbyć sie balastu ...

Na scenie politycznej w Polsce od dłuższego okresu mamy dwa silne ugrupowania polityczne PO i PiS których głównym i jedynym celem jest zniszczenie przeciwnika.
Niszczą się nawzajem bardzo skutecznie.
Sprawy reform, rozwój kraju, poprawa wizerunku Polski schodzą na dalszy plan.
Wybór jest trudny wybrać niekompetencje,bezkarność,prywatę głosując na PO czy zacietrzewienie, szowinizm, chęć zdobycia władzy za wszelką cenę głosując na PiS.
Nie ma czegoś takiego jak wmawiają nam liderzy PO mniejsze zło . Zło jest zawsze złem.
Przykre lecz żyje w kraju w którym u władzy mamy dwóch szkodników PO i PiS przy pełnej aprobacie PSL i SLD.
A tak po prawdzie.
A rządzi od kilkudziesięciu lat ta sama klika zmieniają się tylko nazwiska i stanowiska.
jliber / 2011-01-19 19:15 / Tysiącznik na forum
Akurat PSL reprezentuje największych krajowych pasożytów - rolników. SLD to świecka odmiana PiSowskiej komuny religijnej, jak dla mnie bez różnicy. PO, no cóż, przynajmniej zniosło pobór do wojska i odrolniło grunty w miastach, to zdajsie jedyne co im się udało.
EURO STUDENT / 2011-01-19 19:17
a teraz postaw to na wadze co zrobili - co zniszczyli ... widzisz jak szybko spadło na złą stronę ?
EURO STUDENT / 2011-01-19 19:13

zacietrzewienie, szowinizm, chęć zdobycia władzy za wszelką cenę

to też cecha PO... nie powiesz że nie... trzeba zdrapać pewne kalepki z PiSu które nakleił na nie rząd tuska. jak widać w sprawie smoleńska byli o wiele bardziej zdeterminowani do działania ... i tak samo poprowadzą Budżetówkę.

Ja stawiam na PiS !
jliber / 2011-01-19 18:54 / Tysiącznik na forum
Kolejny przykład, trzeba "pozbyć się balastu" i nie można "pozwolić" na istnienie opozycji politycznej. Dwa zdania pisokomucha wystarczą do nakreślenia Polski tylko dla "prawdziwych" Polaków. Bo Polska jest najważniejsza! Polen, Polen uber alles!
EURO STUDENT / 2011-01-19 19:24
ja nie piszę o monopolu bo sam jestem przeciwny... natomiast trzeba rozliczyć osoby które przyczyniły się do obecnych problemów Polski i wyeliminowac ich z rządu.

przedewszystkim polacy muszą wybrać mądrze, kierując się ekonomią a nie wzrostem, buźką czy kolorowanym włosem
tade / 83.2.33.* / 2011-01-19 18:48

nie można "pozwolić" na zwycięstwo PO.

należy za wszelką cenę odsunąć od władzy "Układ z Magdalenki"
jliber / 2011-01-19 18:51 / Tysiącznik na forum
Przy okazji warto by też zniszczyć Matrix. Wystarczy uwierzyć!
tade / 83.2.33.* / 2011-01-19 18:38

na zwycięstwo PO bo
zniszczą Polskę w 8 lat doszczętnie!

zbyt długi okres to się rozstrzygnie za parę miesięcy
poczekaj na Hiszpanię
a to nastąpi lada moment.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:42
odbędzie się to na zasadzie

Tusk: po przegranych wyborach: OK przejmijcie władzę ... zepsuliście wszystko 4 lata temu My to próbowaliśmy naprawić ale się nie udało to teraz wy to naprawcie ...

(hihihih swoje nakradłem... mogę odejść od polityki na zawsze !)
jliber / 2011-01-19 18:29 / Tysiącznik na forum
Kaczyński na pewno Rosji się nie boi, to trzeba mu przyznać Już raz brat zabrał całe dowództwo armii na pokład jednego samolotu aby polecieć w "makabrycznej" pogodzie na prymitywny wojskowy pas startowy na rosyjskiej prowincji. To jeszcze można się mniej bać Rosji?
tade / 83.2.33.* / 2011-01-19 18:32

Kaczyński na pewno Rosji się nie boi

pewnie bo jak co to się schowa.
A jak minie niebezpieczeństwo to pierwszy podniesie głowę.
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:22
Jest jeszcze szansa na lepsze jutro dla Polski ale niestety bez PO
adfasdfadfasdf / 213.77.81.* / 2011-01-19 18:21
TO SIE NAZYWA POMYŁKA:))
tade / 83.2.33.* / 2011-01-19 18:35

ZAPAMIETAJCIE TWARZ NA ZDJĘCIU!! [1]

to jest jeszcze twarz czy już maska.
Wiesz ile tam wosku jest nałożone
zobacz jaki on żółty.
A mimo wszystko lepiej się trzyma od Ibisz
EURO STUDENT / 2011-01-19 18:24
POmyłka jest jedna. nie wprowadzaj w błąd jak Twój zleceniodawca
mmar / 212.49.52.* / 2011-01-19 18:17
akurat ten antypolski polityk nie powinien sie wypowiadac, bo nikt tak jak on nie sieje nienawisci w Polsce
janiszek72 / 2011-01-19 18:04 / Tysiącznik na forum
A teraz bardziej dosadnie:" Źle się dzieje w Państwie Polskim". I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
EURO STUDENT / 2011-01-19 17:56
"Obejrzyjmy dzisiaj wiadomości zobaczmy jak Tusk będzie się głupio tłumaczyć. On i jego ministrowie
za wprowadzanie opinii publicznej świadomie w błąd powinni (jeśli mają odrobinę honoru) podać się do
dymisji. Wczoraj bardzo dobrze naświetlił sprawę Pan Macierewicz Ministrowi Obrony Klichowi. Wytknął
mu wszystkie błędne decyzje które zapadły u niego.


Np.: Gdy Rosjanie stwierdzili u Generała Błasika że był pod wpływem alkoholu to powinno ministerstwo
obrony stanąć za na wysokości zadania i bronić jego imienia. Stanęła tylko jego żona która w końcu
dopięła swego i Rosjanie wycofali się z wcześniejszych błędnych informacji. MON nic nie zrobił takie
też podejście jest do sprawy całego rządu. Zostawili śledztwo Rosjanom i Cała Europa w tej chwili
widzi niekompetencje rządu RP"

Źródło: mój Szanowny Przyjaciel
EURO STUDENT / 2011-01-19 17:51
LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE

tak samo z ratowaniem Polski i wyrzuceniem Platformy z rząd oraz koniec kariery Donalda T.

Lepiej późno niż wcale.

Najnowsze wpisy