Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk zniszczy publiczną telewizję

Tusk zniszczy publiczną telewizję

Money.pl / 2007-11-08 08:03
Komentarze do wiadomości: Tusk zniszczy publiczną telewizję.
Wyświetlaj:
bobek5 / 83.28.124.* / 2008-05-19 09:23
Myślę że Tusk i jego partia chce się odwdzięczyć za poparcie w wyborach takim telewizjom jak Polsat czy TVN .
Dlatego chce żeby TVP upadła ,a tamte stacje na tym zarobią.
Taki jest mój pogląd Tusk poprostu spłaca długi!.
Zgadzam się że ,być może TVP jest źle zarządzana,chodzi mi głównie o bardzo wysokie zarobki zarządu,prezesa itp.
Ale dlaczego partia Tuska ,nie próbuje zreformować tego ,tylko od razu niszczyć!.
A ty głupi Narodzie słuchaj reklam i wszystkiego co ci powiedzą prywatne telewizje jak Polsat i TVN.Telewizje które są prorządowe,i nie zawsze mówią prawdę.
bemioki / 2008-05-10 20:01
jezeli Kaczynski zawetuje ustawę to niech się pożegna z drugą kadencją tak samo zrobił Wałęsa z ustawą emerytalną i mu zabrakło głosików na koniec i wtedy był płacz w Częstochowie
TAD. / 81.190.1.* / 2008-03-13 15:25
Podnieść cenę za reklamy i skrócić czas ich emisji. I jeszcze na piwo zostanie dla portiera. - Bo ja nie zamierzam płacić za oglądanie reklam na okrągło i tego co będzie w 'TV' jutro, pojutrze,w sobotę,w niedzielę, za tydzień i z powrotem .
Luksander / 130.36.87.* / 2007-11-23 19:14
niech placi ten co chce i ile chce jak w kosciele na tace - kazdy wedlug uznania. Pewnie tez by byla z tego jakas afera ehhh...
mś / 193.151.55.* / 2007-11-13 08:52
To nie niszczenie, ale zmotywowanie kadry zarządzającej do pracy. Przy takiej bazie i możliwościach, powinni "robić" pieniądze bez trudu. Każdy zakład, instytucja chciałaby mieć taką "wygodną" sytuację. W takim razie między innymi biblioteki także powinny mieć możliwość pobierania opłat na dzień dobry. Wtedy samorządowcy z wyboru - nie robiliby trudności w prosperowaniu , a w szczególności przy rozwoju placówek. Tylko zastanawiam się któż by z nich korzystał? Dopiero wtedy wskaźnik analfebetyzmu poszedłby w górę. Zszedłby z salonów do
mas roboli.
tatazzz / 83.31.180.* / 2007-11-10 14:52
Nic z tego nie będzie ,to jest tylko mortadela Tuska i PO.
Juz jest po wyborach ,karty rozdane i po co się męczyć.Trzeba teraz zarabiać kasiorke "mordo ty moja".
Za pare dni sprawa abonamentu ucichnie i tak się zakończy cała sprawa.Za dwa lata Tusk powie ,ze to była tylko spraw propozycji ale cóż inni sie nie zgodzili.
Nastepny makaron polityczny pseudo-demokraty.
jabara / 78.88.201.* / 2007-11-10 12:23
Tusk spowoduje, że uznam Kaczyńskich za obrońców publicznej TVP, obrońców majątku narodowego. Zniesienie abonamentu to zrealizowanie zamiaru Agory, Rokity i obcych koncernów medialnych. To pierwszy krok do zniszczenia TVP, a następnie sprzedanie jej za grosze. Publiczny charakter TVP musi zostać zachowany. Cała nadzieja w L> Kaczyńskim, który taki pomysł zawetuje i w LiD, który nie pomoże w odrzuceniu veta. Chociaż znając wartości wyznawane przez ludzi z LiD, tego ostatniego nie jestem już tak pewny.
andrzej z / 83.31.24.* / 2008-03-08 11:01
tusk zniszczy nie tylko telewizje publiczną
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-10 13:24
Prywatyzacja państwowej TV jest, wydaje się JEDYNYM możliwym i najlepszym wyjściem z tej patowej sytuacji.
I nie chodzi tu bynajmniej o prywatyzację przez obcy kapitał (bo już widzę te zarzuty o
złodziejską prywatyzację za "psi grosz"), przecież TVP może np. kupić pis, wraz z pracownikami (spółka pracownicza). Byłoby przynajmniej wiadomo, że prywatyzacja perły polskiego majątku nie jest złodziejska i dostała się w ręce prawdziwych patriotów. No i w końcu prezio miałby swoją własną tubę propagandową bez ściemy że to OBIEKTYWNA TV.

Tak, to byłoby rozwiązanie najlepsze dla wszystkich.
1750zł / 83.27.45.* / 2007-11-10 12:39
Niech sobie pracownicy TVP sami płaca abonament. Nie widze powodu abym miał finansować ioch odprawy i kilkudziesieciotysieczne miesieczne pobory.
Opinia / 83.30.220.* / 2007-11-10 11:10
Za utrzymaniem abonamentu moga sie jedynie wypowiadac tylko ci co pracuja w TVP albo w jakis sposób sa zwiazani z telewizja publiczna i czerpia w taki czy inny sposób z tego profity. Bo po prawdzie komu potrzebny ten caly balast w postaci KRRiT i tysiace cieplych posadek co po niektórzy nie wiedza co z czasem w "pracy" robic a tak trzeba by sie zlapac prawdziwej roboty. Jakos TVN i Polsat radza sobie znakomicie maja wprost niewiarygodne dochody a jakos tam nikt do niczego nie doklada a jakosc programowa jest wyzsza od TVP. W koncu chcielismy wolnego rynku to trzeba sie w nim umiec znalesc i tak zreformowac otrzasnac caly balast by tak jak inni pracowac na swoje dochody a nie wyciagac lape po cudze.
jotem / 217.172.243.* / 2007-11-30 20:04
Bardzo słuszne uwagi. Całkowicie popieram, bo abonament uderza po kieszeni przedewszystkim tych najmniej zarabiajacych oraz rencistów i emerytów, którzy mają często przychody rzędu 400- 600 złotych, co jest minimalnym procentem przychodów ludzi pracujących w telewizji publicznej, których przychody mieszczą się w granicach od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Proporcje są więc aż nadto wymowne i same nasuwają wnioski czy abonament jest potrzebny czy też nie. Odp na Opinię.
Obserwator. / 83.11.220.* / 2007-11-10 09:24
ciekawi mnie wydajność ilość ludzi/produkcji jednej godziny emisyjnej dla TVP i stacji prywatnych? Myślę że nie ma porównania, zaś "misja" TVP? Śmiechu warte co to jest - "misji" TVP nie widzę - poza tubą propagandową PiSu.
bsdfsbf / 88.220.132.* / 2007-11-09 21:52
hehehe media przestana istniec?? bzdura .. i tak malo co kto placi a kasa idzie do kieszeni sznownej rady ktora nic nie robi poza niedopuszczaniem na antene fajnych programow...boja sie o tylki!!
wrocławianin / 83.27.53.* / 2007-11-09 16:37
JUz płacił nie będę , nioezaleznie od oficjalnego finału tej sprawy. Po przeczytaniu o przypadku Pani Raczyńskiej z TVP i jej możliwej zwiekszonej odprawy tak qpodjałem decyzję . Moga się utrzymywać z reklam jak i ibnne stacje.
A za misje CBA, i podobnych dziekuję.
adamo60 / 2007-11-09 16:29
I dobrze, dość mam ZAGUBIONYCH , tych pożal się boże prezenterów za niewiadomo jakie pieniądze., wielkiej rady radiofoni i orędzi premieów prezydentów i prymasów . Wywalić dyrektora programów sportowych liga mistrzów tylko w środę kpina w biały dzień niech wraca do chodu ireklamy GO!!!
krzych_123 / 57.66.138.* / 2007-11-09 15:32
Ja jestem wogóle za zlikwidowaniem telewizji publicznej. Czy jest w niej chociaż jeden wartościowy program?

Czy oglądaliście kiedyś telewizję francuską lub BBC?

Przecież telewizja w Polsce w czasie komunizmu była dużo lepsza.
ondraszek / 79.187.37.* / 2007-11-09 10:45
szykuje sie drugie rywingate !
chcą zeszmacic stację zamienić ją w tvn czy polsat lub tv4. Skończa się teatry i programy i filmy dokumentalne i edukacyjne. Będa gnioty typy majewski, Wojewódzki, jakies tok szoki z najsztubem i żakowskim, szmira goni szmirę. Po prostu Świat według Kiepskich " !!!!!!!!!!!!!!

K.....wa sprzedadzą stcję jakiejś michnikowszczyźnie czy innej zasranej komuszoliberze.
Zajmij sie Tusku gospodarka jak obiecałes wyborcom. Zabieraj swoje łapy od TVP. Co zastąpi słuchana przez niewielu muzyke klasycznę w PR 2 ? A co ze słuchowiskami dla emerytów. K...wa te kilka milionów ludzi chce tego słuchać i precz od tego.
Niech gminy płaca abonamenty za emerytów jak chcecie im ulżyć.! Teraz gminy instaluja bezprzewodowy internet
nieodpłatnie, mogą też opłacac emerytalny ryczałt osiedlowy za radio i TVP.
I pamiętaj Tusku żadnych prezentów dla ITI ! Niech sobie stadion dla swojej Legii zbuduja za własne pieniądze a nie za kasę z publicznych środków !
kuniu / 193.238.67.* / 2007-11-10 11:40
pewnie ciągniesz dużą kasę z TVP lub PR i gacie ci się zatrzęsły, bo gdzie znajdziesz taką robotę że nikt nie ocenia bo nikt nie słucha i nie ogląda tego ścierwa a wskaźniki przychód na pracownika to pewnie 5zł/mies pewnie 5x lepsze ma chiński raidokomitet
Argus / 91.90.59.* / 2007-11-10 10:41
mam propozycję dla wszystkich tych , którzy popierają abonament, a mianowicie niech TVP wprowadzi dekodery , i w ten oto prosty sposób nie będzie problemów ze ściągalnością abonamentu; a pozostali będą szczęśliwi, że nie będą musieli płacić za coś czego nie chcą ( obecny sposób zdobywania środków na utrzymanie TVP przypomina mi komunę, ktoś wie lepiej co jest leprze dla mnie niż ja, taki sposób jak obecny nie może prowadzić do prawidłowego rozwoju i konkurencyjności państwowych programów- to jest sprzeczne z zasadami wolnego rynku)
anakha / 2007-11-09 15:35 / Bywalec forum

K.....wa sprzedadzą stcję jakiejś michnikowszczyźnie czy innej zasranej komuszoliberze.



K...wa te kilka milionów ludzi chce tego słuchać i precz od tego.

Slownictwo z opery jakiejs wziales ..... ?
anakha / 2007-11-09 15:33 / Bywalec forum

K.....wa sprzedadzą stcję jakiejś michnikowszczyźnie czy innej zasranej komuszoliberze.
sprawca / 83.20.24.* / 2007-11-09 12:14
Jeśli politycy z PSL i PO chcą się oglądać w telewizji i podziwiać nawzajem jak dobrze wypadli, to niech płacą za abonament za siebie i za nas. My nie chcemy płacić za serwowanie nam pyskówek, oszustw wyborczych, itp. Jak politycy zejdą z ekranów TV, a my otrzymamy program dla ludzi i o ludziach, to możemy się zastanowić czy i ile możemy płacić. Dość tych pseudo gwiazd wzajemnie się popierających i zapraszających do różnych programów.
Uczcie sie od Józefowicza, który zamiast lichych profesjonalistów prezentuja nam czyste talenty wokalne.
ponadto, czas najwyższy obniżyć gaże za udział we wszystkich programach ty, ktorzy w nich chcą uczestniczyć.
Są to podstawowe warunki do opłacania abonamentu, jeśli jest to telewizja publiczna.
unia / 212.244.185.* / 2007-11-09 09:31
Jasne że zlikwidować abonament, znieść podatek z inwestycji giełdowych przecież inwwestycje to woda na młyn gospodarki, ale podatek liniowy to oczywiście do pewnej obliczeniowej, kwestja do zastanowienia, po wyżej
tej kwoty np. 80% . Lub uzależniony od stopnia odpowiedzialności za firmę czyli powyżej 75% udziały liniowy. Skomplikowane to wszystko jak i morale prezesów.
gość / 79.187.37.* / 2007-11-09 10:53
ciołku odwal sie od TVP, masz swojego głupkowatego gniota z majewskim i wojewódzkim i te szkiełko to sobie oglądaj. Czytaj te pomyje wyborcze jak chcesz. osatnio Pacewicz dostał nagrode od europejskich gejów w Paryżu !
Widac to twoja ulubiona gazetka. Innym daj spokój.
Wiesz co to jest państwo i naród ?
Dociera do ciebie to że sa inni którzy chcą słuchac PR 2 i oglądać TVP i jej poniedziałkowe widowiska teatralne. ? Rób te swoje pieniązki kupuj sobie co tylko możesz ale nie jesteś sam , k....wa rozejrzyj się kto stoi na przystankqach tramwajowych !
wkurzona / 79.185.168.* / 2008-05-14 08:31

ciołku odwal sie od TVP, masz swojego głupkowatego gniota z majewskim i wojewódzkim

Jak na razie to TVP jest tak samo Twoja jak moja czy kogokolwiek. I żaden "gość" nie będzie mi wybierał stacji do oglądania!

Wiesz co to jest państwo i naród ?

Sam sobie odpowiedz na to pytanie!
Przepraszam "totu", dopiero teraz przeczytałam Twój komentarz, przyznaję - celny.
totu / 83.24.117.* / 2007-11-09 12:05
o, ciołek. I gada. Jakie to normalne że głupi ma zawsze najwiecej do powiedzenia.
preczzabonamentem / 78.157.160.* / 2007-11-09 11:47
gościu! jeśli twoja kultura jest efektem oglądania abonamentowej TVP. to należałoby jak najszybciej ją zlikwidować. teraz nie do ciebie : udostępnić eter dla wszystkich, to jedyne SPRAWIEDLIWE i rozsądne rozwiązanie. ąle totalniaki i zamordyści tego nie rozumieją.Zresztą, miłośnicy abonamentu to na pewno pracownicy tej zasranejTVP którzy boją się o swoje ciepłe posadki
Armin / 81.18.220.* / 2007-11-09 10:21
Przecież o to właśnie chodzi liberałom ( libertynom ) by zniszczyć TVP, ale nie tylko itelewizję publiczna im chodzi o coś więcej o zniszczenie wszystkiego co ma znamiona niezależnośći
wkurzona / 79.185.168.* / 2008-05-14 08:39

zniszczenie wszystkiego co ma znamiona
niezależnośći

Tak napisał Armin. Co ma znamiona niezależności? TVP? (I... dlaczego zaraz zniszczenia?!) Nie sądzisz, że przez poprzednie 2 lata te "znamiona niezależności" zostaly mocno nadszarpnięte? Nie bałeś się wtedy o publiczne media?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy