Forum Polityka, aktualnościKraj

TVP obchodzi prawo, by zarobić na reklamach

TVP obchodzi prawo, by zarobić na reklamach

Money.pl / 2007-08-14 08:12
Komentarze do wiadomości: TVP obchodzi prawo, by zarobić na reklamach .
Wyświetlaj:
AWK / 83.4.95.* / 2007-08-16 21:58
Ogłoszenie (moje): Telewizor i radio bez reklam kupię pilnie!
- Czy jest coś głupszego, kretyńszego, durniejszego czy idiotyczniejszego niż reklamy? Uważam, że reklamy powinny być zaczynane i kończone specjalnym sygnałem, który telewizory (przystosowane do tego) by "łapały" i wyłączały na czas reklam obraz i dźwięk w telewizorze. Jeśli ktoś tak chce. No i w radioodbiornkach też głos na czas reklam. Ale przyjemnie się rozmarzyłem... Moja zemstą za reklamy w telewizji i radiu jest nie kupowanie reklamowanych produktów.
mś / 193.151.55.* / 2007-08-16 11:25
Uwaga na miejscu ! Jest to instytucja publiczna, która powinna również sama pozyskiwać środki na innowacyjny rozwój firmy. Prezes nie od parady bierze grube pieniądze, a firma nie mała i z wielkimi możliwościami, aby sprostać takim wyzwaniom. Wstyd !!!!!!!!!
Wygląda na to, że każda instytucja publiczna powinna pobierać opłaty za wejście do budynku i możliwość załatwienia własnej sprawy. Czy to nie to samo ?
Wnioskiem jest, że zatrudniani na wysokich stanowiskach są ludzie niekompetentni, którzy o marketingu jedynie słyszeli i nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu finansami firmy. Każdy chciałby mieć takie zabezpieczenie. Czy ja robię, czy ja leżę, budżet mi się należy ! Oszczędności zawsze można robić na zatrudnionych robolach i wykazać się przed szefem.
J.T. / 83.9.107.* / 2007-08-15 15:01
TVP jest strasznie krzywdzone?!!! w przeciwieństwie do innych stacji bierze grube miliardy za abonament i jeszcze dotacje państwowe.
Trzeba nauczyć się trochę gospodarować pieniędzmi !!!
Zlikwidować nadmiar biurokracji itp !!!
tatazzz / 83.31.221.* / 2007-08-14 22:35
Niech ktoś mi powie ,że prawo w polsce nie jest dla bogatych.Tak jest ze wszystkim w tym kraju..
dzeku / 195.94.208.* / 2007-08-14 20:03
Z wszystkich instytucji publicznych najbardziej społecznie użyteczną jest dom publiczny, a najmniej władza publiczna. Przynajmniej nie trzeba na niego robić przymusowej ściepy za wątpliwej jakości usługi i personel czy sie korzysta, czy nie. Władza publiczna każe sobie słono płacić za swoje usługi, których znaczna część jest nam niepotrzebna lub wyjątkowo źle wykonywana.
polaczek / 83.12.134.* / 2007-08-14 18:51
TVP jest wyznaniowo-polityczno-superkomercyjnym molochem, a nie telewizją publiczną. Gdy patrzę na niemieckie programy publiczne (ARD i ZDF) to im zazdroszczę, że mają tanią telewizję publiczną, która nie reprezentuje rządu, a tym bardziej kościołów, a społeczeństwo. To co się u nas dzieje to draństwo. Jeszcze muszę za to cwaniackie gówno płacić.
AWK / 83.4.95.* / 2007-08-16 22:04
Bredzisz Pan!
Kościoły są częścią społeczeństwa, a katolicy, płacący na TVP największą częścią społeczeństwa. Dla antykaczyńskich nienawstników telewizja rządowa to taka, która od godziny 0:00 do 24:00 nie pluje bez przerwy na PiS i Kaczyńskich.
TVP jest okropna, ale przy TVN i Polsacie to arcydzieło.
Nie mam satelity więc telewizje z kraju Hitlera i Goebelsa mnie nie interesują.
guci0 / 2007-08-14 10:00 / Bywalec forum
Bardzo dobrze, bedzie chwila na pojscie do WC ;o)

Pozdrawiam
zly / 193.17.71.* / 2007-08-14 08:55
Na drzewo z pajacami z TVP. Nie po to place abonament!
mateleo / 2007-08-14 08:12 / Bywalec forum
Albo abonament albo reklamy, albo jest telewizją publiczną z misją albo komercyjną niech się zdecydują.
?! / 2007-08-14 09:21 / Tysiącznik na forum
Publiczne, to są domy z prostytutkami. Płacisz, masz. A telewizję z misją należy wysłać do Afryki!!!

Najnowsze wpisy