Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Twój ruch o gospodarce. Palikot zdradza szczegóły programu

Twój ruch o gospodarce. Palikot zdradza szczegóły programu

Wyświetlaj:
MareKR75 / 164.126.228.* / 2013-10-28 07:36
Jak widać "zmiana nazwy" pozytywnie wpłynęła na partię i jej program. Niestety w większości media i tak wolą poświęcać swój i nasz czas na dyskusje o brzozie i sztucznej mgle... na czym najbardziej zyskuje PO i PIS.
kleryk168 / 145.237.79.* / 2013-11-07 08:53
a jaki to program likwidacja składki ZUS, a z czego będą wypłacane renty i emerytury, ten program jest dobry ale do wyrzucenia na śmietnik.
Paweł Lemańczyk / 193.203.44.* / 2013-10-27 22:20
Palikot mimo pewnych zawirowań i z jego winy jak medialnej nagonki wciąż przejawia racjonalne podejście do gospodarki i mimo mojej realnej nie zgody z niektórymi postulatami jego partii dot. m.in. aborcji muszę przyznać, ze mam z tym człowiekiem wiele wspólnego. Docencie liberalizm jaki płynie z tej partii, bo dziś jest ona jedyna na naszej scenie politycznej. PO -utrcilo obywatelskość (jeśli wgl. je miało), podobnie jak PiS chce wszystkiego zakazać, SLD ma za sobą bagaż komunizmu i chorego socjalizmu. PSL- okupuje wszystkie spółki państwa Tylko TR przedstawia racjonalną, liberalną trzecią drogę
Jacek Bachalski / 203.218.41.* / 2013-10-27 17:29
To, co powiedział Jsnusz jest oczywiste. Polityka to realne szanse lub zagrożenia. Dla całego polskiego społeczeństwa. Ja wybieram szanse, a kręcenie się wokół własnego ogona pozostawiam pozorantom i klakierom z PIS i PO. Jb
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy